Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 12.- 13.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 10. kolo
13.10. 14.00-16.00 Inter – Púchov       Henček za Cvengroša, Kroneraff, Triskal za ObFZ-m  (Drieňová)

II. liga žien – 6. kolo
13.10. 13.30 FK Kuchyňa – Vrakuňa       R za Lackovič

Súťaže riadené ZsFZ 

II. liga Západ SD/MD – 11. kolo
12.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – N. Zámky       Henček za Lauera

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 13. kolo
13.10. 10.00 Inter – Báhoň       Cvengroš (R) za Lauera, Henček (AR2) za Cvengroša
13.10. 15.30 Limbach – Rovinka       Rozinek (AR1) za Henčeka

Seniori S4A – 9. kolo
13.10. 15.30 Danubia – Karlova Ves       Cvengroš (AR1) za Rozinka

Dorast SD3R – 11. kolo
12.10. 15.30 Kostolište – Ivanka p/D       Lackovič (R) za Henčeka, Parilák, Chromý
13.10. 13.00 Rača – Báhoň       Szákall (AR1) za Lauera, Lacena (AR2) za ObFZ-m 

Dorast MD3R – 9. kolo
13.10. 15.00 Rača – Vrakuňa       Lacena za ObFZ-m, Straka, Szákall za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL)  – 9. kolo
12.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – Rača       Pacalaj, Chromý za Koštrnu
12.10. 9.00-10.30 Domino – Žolík Malacky       Maretta, Havrila za Chálku
12.10. 9.30-11.15 Karlova Ves – PŠC Pezinok       Dujava, Parilák za Hrazdiru 

Prípravka (PMA1) 7. kolo
10.10. 16.00 Ružinov – Slovan       Takáč za Straku M. zmena UHČ 
15.10. 17.00 Inter – K. Ves       Orlíková (zmena dátumu stretnutia)

Prípravka (PMB1) 7. kolo
11.10. 16.00 Rača – FA Bratislava       Adámik (zmena dátumu stretnutia)

Prípravka (PMC) 7. kolo
10.10. 16.00 Ružinov – Slovan       Straka M.- odložené 

Prípravka (PMA2) 6. kolo
13.10. 9.00 D.Lužná – K. Ves „B“       Doležal za Straku M.(zmena dátumu stretnutia)

Prípravka (PMB2) 6. kolo
13.10. 10.15 D.Lužná – K. Ves „B“      Doležal za Straku M.(zmena dátumu stretnutia)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VB – 11. kolo
13.10.  15:30  Chorvátsky Grob – Grinava        Rybár za Strapeka, Miško za Brejchu, AR2 za Miška

Seniori S5VA – 8. kolo
13.10.  15:30  Sološnica – Pernek        Strapek za Višvádera, Brejcha za AR1
13.10.  15:30  Záhorská Ves – Suchohrad        Višváder za Surovského
13.10.  15:30  Malé Leváre – Borinka        Surovský za Boška

Dorast SD4VB – 7. kolo
13.10.  13:00  Slovenský Grob – Viničné        Miško, Rybár

Dorast SD4VA – 7. kolo
12.10.  15:30  Závod – Plavecký Mikuláš        Žilavý za Surovského, AR1 za Žilavého
13.10.  13:00  Lozorno – Žolík Malacky        R

Prípravka – PrSC – 7. kolo
12.10. 15,30  Senec – Kalinkovo   /V. Biel/        R za Marczella
12.10. 10.00  Kráľová „A“ – Most        Marczell za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV