Obsadenie R a DS – PR BFZ na 19.- 20.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 11. kolo
19.10. 10.00-12.00 Slovan – Šaľa      Chromý, Brody, Križko (Pasienky)
19.10. 10.00-12.00 FC Petržalka – AS Trenčín      Fischer, Rozinek, Polomský (Pankúchová)

I. LMŽ U13 – U12 – 24. kolo
19.10. 10.00-11.30 Senec – Dubnica      Lacena, Szákall (Réca)
19.10. 10.00-11.30 Inter – Levice      Kuzmová, Brody (Ekonóm)

I. liga žien – 7. kolo
19.10. 13.00 Slovan – Selce      Tanglmayer, Křivan, Krčová za ObFZ-m

I. liga juniorky – 7. kolo
19.10. 15.00 Slovan – Humenné      Křivan, Tanglmayer, Krčová za ObFZ-m

II. liga žien – 7. kolo
19.10. 15.00 Karlova Ves – D. Lužná      Černý
20.10. 14.00 Láb – FC Povoda      ObFZ-v

Regionálna liga žiačok Bratislava – 7.kolo
20.10. 13.30 K. Ves – D. Lužná      Černý
20.10. 10.00 Petržalka – FC Povoda      Ruc

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 12. kolo
19.10. 10.00-12.30 Senec – Piešťany      Srna, Orlický, Kočický; Sedlák (V. Biel)
19.10. 10.00-12.30 Inter – Z. Moravce      Ježík, Lackovič, Ščepán; Minárik (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 13. kolo
19.10. 10.30 ŠKP – Inter      Polakovič Ľ.., Straka, Henček; Darlea
19.10. 15.00 Sv. Jur – Ružinov      Kroneraff, Bláha, Smirnov; Brody
20.10. 15.00 S. Grob – Rovinka      Fischer, Havrila, Rozinek; Hájek
20.10. 15.00 Rohožník – Limbach      Parilák, Berner, Ježík; Keller
20.10. 15.00 Kráľová p/S – Bernolákovo      Tanuška, Bohun, Mosor; Jablonický
20.10. 15.00 Most p/B – Stupava      Vašš, Brody, Cvengroš; Beňo
20.10. 15.00 Ivanka p/D – P. Štvrtok      Tanglmayer, Orlický, Srna; Ľupták
20.10. 15.00 Lozorno – Domino      Kočický, Ščepán, Chromý; Chladek

Seniori S4A – 10. kolo
19.10. 15.00 Lamač – Vajnory      Cvengroš, Moravec, Maretta; Truchlý
19.10. 15.00 Vrakuňa – Karlova Ves      Ďurčo M., Hádek, Valko; Páchnik
20.10. 15.00 Rusovce – Danubia      Polomský, SFZ, Ruc; Somoláni
20.10. 15.00 Igram – BCT      Pinček, Križko, Malárik; Vaško
20.10. 15.00 Jarovce – Čunovo      Chálka, Dujava, Maretta; Banič
20.10. 15.00 Kalinkovo – D. N. Ves      Dávid D., Lackovič, Pacalaj; Marczell
20.10. 15.00 Malinovo – Tomášov      Straka, Hrazdira, Ralbovský; Lônčík

Seniori S4B – 10. kolo
19.10. 15.00 PŠC Pezinok – Viničné      Bohun, Gubančok, Olša D.; Mazanec P.
20.10. 15.00 Jakubov – Gajary      Gosiorovský, Martinkovič st., Samko; Šuran
20.10. 15.00 Šenkvice – Jablonec      Zálesňák, Smirnov, Černý; Rášo
20.10. 15.00 Jablonové – Kostolište      Křivan, Bláha, Hádek; Príkopa
20.10. 15.00 Budmerice – Zohor      Martiška, Kroneraff, Ďurčo M.; Vyletel
20.10. 15.00 Závod – CFK Pezinok      Somoši, Polakovič Ľ., Koštrna; Dadykin
20.10. 15.00 V. Leváre – Malacky      Olša D., Valko, Gaži; Lazar

Dorast SD3R – 12. kolo
19.10. 10.30 Iskra – BCT      Martinkovič st., Koštrna, ObFZ-m
19.10. 11.00 Ivanka p/D – Domino      Dujava, Vašš, Ralbovský
19.10. 12.30 Báhoň – Kostolište      Havrila, Ruc ,Parilák
19.10. 12.30 Vrakuňa – D. Lužná      Valko, Hádek, ObFZ-m
19.10. 13.00 ŠKP – Rača      Henček, Straka, Somoši
19.10. 14.00 Ružinov – Rohožník      Hrazdira, Gaži, Gosiorovský

Dorast MD3R – 10. kolo
19.10. 15.00 ŠKP – Tomášov      Straka, Somoši
19.10. 15.30 Ružinov – BCT      Gosiorovský, Gaži, Hrazdira
20.10. 10.00 Vrakuňa – Gajary      Rozinek, Havrila
20.10. 12.30 Šamorín-Hamuliakovo – Rača      ObFZ-m, ObFZ-m
20.10. 12.30 Domino – Zohor      ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 10. kolo
19.10. 9.30-11.15 Karlova Ves – Vrakuňa      Malárik, ObFZ-m
19.10. 10.00-11.45 D. Lužná – BCT      Gaži, Martiška
19.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Modra      Zálesňák, Dávid D.
19.10. 10.00-11.45 Rača – Domino      Bláha, Smirnov
19.10. 11.00-13.30 PŠC Pezinok – Rusovce      Olša D., Gubančok
19.10. 13.00-15.00 FA Bratislava – Ružinov      Berner, Chálka
20.10. 11.00-13.30 Ivanka p/D – D. N. Ves      Orlický, Srna

Prípravka (PMA1) 8. kolo
19.10. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
19.10. 11.00 Slovan – K. Ves      Straka M.
20.10. 9.00 FC Petržalka – Inter      Barin
20.10. 9.00 FA Bratislava – Senec      Mistrík
20.10. 9.00 ŠKP – Rača      Lupták V.

Prípravka (PMB1) 8. kolo
19.10. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
19.10. 10.00 Slovan – K. Ves      Straka M.
20.10. 10.00 FC Petržalka – Inter      Barin
20.10. 10.00 FA Bratislava – Senec      Mistrík
20.10. 9.00 ŠKP – Rača      Rataj

Prípravka (PMC) 8. kolo
19.10. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino      Bočák Jo. (Hamuliakovo)
19.10. 9.00 Slovan – K. Ves      Straka M.
20.10. 11.00 FC Petržalka – Inter      Barin
20.10. 11.00 FA Bratislava – Senec      Mistrík
20.10. 10.00 ŠKP – Rača      Lupták V.

Prípravka (PMA2) 7. kolo
19.10. 9.00 Iskra – Žolík Malacky      Lupták V.
20.10. 9.00 D. N. Ves – ŠKP „B“      Kravárik
20.10. 9.30 K. Ves „B“ – Jarovce      Dano
20.10. 14.00 BCT – D. Lužná      Teťák

Prípravka (PMB2) 7. kolo
20.10. 9.00 Iskra – Žolík Malacky      Lupták V.
20.10. 10.30 D. N. Ves – ŠKP „B“      Kravárik
20.10. 8.30 K. Ves „B“ – Jarovce      Dano
20.10. 15.00 BCT – D. Lužná      Teťák
19.10. 10.30 Vrakuňa – Šamorín      Krčová

Prípravka (PMA3) 7. kolo
17.10. 16.00 Inter – Kalinčiakova      Straka M.
19.10. 10.30 Čunovo – Lamač      Kravárik
20.10. 9.30 FK Dúbravka – Scorpions      Teťák
20.10. 12.00 FC Petržalka – Z. Bystrica      Zaťko
20.10. 13.00 Rusovce – Danubia      Mistrík

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 9. kolo
20.10. 15:00 Borinka – Studienka      Randa, Gajarský, AR2, D
20.10. 15:00 Plavecký Mikuláš – Malé Leváre       Pirník, Hudy, AR2, D
20.10. 15:00 FC Malacky – Záhorská Ves      Višváder, Surovský, Žilavý, D
20.10. 15:00 Pernek – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      Patlevič, Mičura, AR2, D
20.10. 15:00 Kuchyňa – Sološnica      Kožík, Rozbora, AR2, D

Seniori S5VB – 12. kolo
19.10. 15:00 Slovenský Grob (B) – Svätý Jur (B)      Brejcha, Rybár, Augustovič, D
20.10. 15:00 Grinava – Vištuk      Strapek, Samardžia, AR2, D
20.10. 15:00 Častá – Chorvátsky Grob      Olša M., Lieskovský, AR2, D
20.10. 15:00 Hrubý Šúr – Dubová      Augustovič, Polakovič A., Brejcha, D
20.10. 15:00 Miloslavov – Blatné      Bočák, Kováč, AR2, D
20.10. 15:00 Kaplná – Kráľová pri Senci (B)      Hošo, Miško, AR2, D
20.10. 15:00 Čataj – Doľany      Zárecký, Kardelis, AR2, D
20.10. 15:00 Modra – Nová Dedinka      Huska, Opálek, AR2, D

Dorast SD4VA – 8. kolo
19.10. 12.30 Lamač – D. N. Ves      Maretta, Moravec
19.10. 15:00 Plavecký Mikuláš – Jakubov      Hudy, Pirník
19.10. 15:00 Žolík Malacky – ŠK Malacky      Surovský, Žilavý
19.10. 15:00 Závod – Lozorno      Rozbora, Kožík
20.10. 12.30 Jarovce – Stupava      Dujava, Maretta

Dorast SD4VB – 8. kolo
19.10. 15:00 Šenkvice – Viničné      Huska, Hošo
19.10. 15:00 Častá – Kráľová pri Senci      Olša M., Opálek
20.10. 12.30 Igram – S. Grob      Malárik, Križko
20.10. 12.30. Budmerice – D. Lužná „B“      Kroneraff, Ďurčo M.
20.10. 12:30 Modra – Pezinok-Cajla      Opálek, Huska

Starší žiaci SZV MA – 9.kolo
20.10. 12,30 Rohožník – V.Leváre      Hudy
20.10. 11,00 Láb – Žolík      Kožík
20.10. 10,30 Lozorno – Pl.Štvrtok A      Višváder
20.10. 12,30 Jakubov – Z.Ves      Rozbora
20.10. 12,30 Jabloňové – Pl.Štvrtok B      Konečný
20.10. 12,00 Závod – Sološnica      Žilavý

Starší žiaci SZV PK – 8.kolo
20.10. 12,30 Šenkvice – Častá      Strapek
19.10. 12,30 Sl.Grob – Jablonec      Brejcha
20.10. 10,00 Budmerice – Vištuk      Olša M.
19.10.  9,30 Sv.Jur – Dubová       Konečný
20.10. 10,30 Doľany – CFK Cajla      R

Starší žiaci SZV SC – 8.kolo
20.10. 12,30 Kraľova – Most Augustovič
20.10. 10,00 Tomašov – Š.Hamuliakovo R

Mladší žiaci MZV – 7.kolo
19.10. 12,30 P.Uľany – Rovinka      Konečný
19.10. 12,30 Šenkvice – Bernolákovo      Paracková
20.10. 13,00 Kalinkovo – Limbach      R
20.10. 10,00 Viničné – CFK Cajla      R
20.10. 10,00 N.Dedinka – Š.Hamuliakovo      Marczell

Prípravka PrMA – 8.kolo
19.10. 10,00 Rohožník – Sološnica      R
20.10.  9,30 Láb – Jakubov      R
20.10. 10,00 Zohor – Lozorno      Konečný
20.10. 10,30 Stupava – Studienka      R
19.10. 13,00 Závod – Vysoká      R

Prípravka PrPK – 7.kolo
19.10. 11,00 Viničné – PŠC Pezinok      Mičura
20.10. 13,00 Grinava – Sv.Jur      R
20.10. 10,00 Sl.Grob – Jablonec      Mičura
19.10. 12,00 CFK Cajla – Limbach      R
20.10. 10,00 Šenkvice – Modra      R

Prípravka PrSC – 8.kolo
20.10. 10,00 Kraľova B – Bernolákovo      R
19.10. 11,00 Ch.Grob – Ivanka      Marczell
20.10.  9,30 Most – Rovinka      Paracková
20.10. 11,00 Kalinkovo – Kraľova A      R
20.10. 13,00 Čataj – Senec      R
20.10. 10,30 Malinovo – Miloslavov      R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV