Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 19.- 20.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 24. kolo
19.10. 10.00-11.30 Inter – Levice      Lovás za Kuzmovú, Brody (Ekonóm)

I. liga žien – 7. kolo
19.10. 13.00 Slovan – Humenné      Tanglmayer (Bajkalská)

I. liga juniorky – 7. kolo
19.10. 15.00 Slovan – Humenné      Tanglmayer (Bajkalská)

II. liga žien – 7. kolo
20.10. 15.00 Vrakuňa – FK Dúbravka – nehrá sa odložené na neurčito

Regionálna liga žiačok Bratislava – 7.kolo
19.10. 13.30 K. Ves – D. Lužná      Černý

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 12. kolo
19.10. 10.00-12.30 Senec – Piešťany      Křivan (AR2) za Kočického

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 14. kolo
19.10. 15.00 Sv. Jur – Ružinov      Martiš (AR1) za Bláhu

Seniori S4A – 10. kolo
20.10. 15.00 Rusovce – Danubia      Dobrovský (AR1) za SFZ

Seniori S4B – 10. kolo
20.10. 15.00 Jakubov – Gajary      Abrman (AR2) za Samka

Dorast SD3R – 12. kolo
19.10. 10.30 Iskra – BCT      Martinkovič st., Koštrna, Lupták V. (AR2) za ObFZ-m
19.10. 12.30 Vrakuňa – D. Lužná      Valko, Hádek, Orlíková (AR2) za ObFZ-m
19.10. 13.00 ŠKP – Rača      Abrman (AR2) za Somošiho
19.10. 13.00 Ružinov – Rohožník      Hrazdira, Gaži, Gosiorovský – zmena UHČ

Dorast MD3R – 10. kolo
19.10. 15.00 ŠKP – Tomášov      Abrman (AR1) za Somošiho
19.10. 15.00 Ružinov – BCT      Gosiorovský, Gaži, Hrazdira – zmena UHČ
20.10. 12.30 Šamorín-Hamuliakovo – Rača      Orlíková, Triskal za ObFZ-m
20.10. 12.30 Domino – Zohor      Szakáll, Krčová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 10. kolo
19.10. 9.30-11.15 Karlova Ves – Vrakuňa      Malárik, Doležal za ObFZ-m
19.10. 10.00-11.45 Rača – Domino      Tanglmayer za Bláhu, Smirnov

Prípravka (PMB1) 8. kolo
20.10. 9.00 ŠKP – Rača      Lupták V. za Rataja

Prípravka (PMA2) 7. kolo
19.10. 9.00 Iskra – Žolík Malacky      Zaťko za Luptáka V.
20.10. 9.00 D. N. Ves – ŠKP „B“      Takáč za Kravárika

Prípravka (PMB2) 7. kolo
20.10. 10.30 D. N. Ves – ŠKP „B“      Takáč za Kravárika

Prípravka (PMA3) 7. kolo
19.10. 10.30 Čunovo – Lamač      Dano za Kravárika
20.10. 13.00 Rusovce – Danubia      Dano za Mistríka

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA – 9. kolo
20.10. 15:00 FC Malacky – Záhorská Ves      Dávid M. za Višvádera, Višváder za Surovského, AR2 za Žilavého

Seniori S5VB – 12. kolo
19.10. 15:00 Slovenský Grob (B) – Svätý Jur (B)      Olša M. za Augustoviča
20.10. 15:00 Grinava– Vištuk      Surovský za Strapeka, Žilavý za Samardžiu
20.10. 15:00 Kaplná – Kráľová pri Senci (B)      Strapek za Miška
20.10. 15:00 Čataj – Dolany      Zárecký, Samardžia za Kardelisa
20.10. 15:00 Modra – Nová Dedinka      Miško za Husku

Dorast SD4VA – 8. kolo
19.10. 15:00 Žolík Malacky – ŠK Malacky      Žilavý za Surovského, AR2 za Žilavého

Dorast SD4VB – 8. kolo
19.10. 15:00 Šenkvice – Viničné      Hošo za Husku, Kardelis za Hoša
19.10. 15:00 Častá – Kráľová pri Senci      Randa za Olšu M.
20.10. 12:30 Modra – Pezinok-Cajla      Miško za Husku

SZV PK – 8.kolo
20.10. 12,30 Šenkvice – Častá      R za Strapeka
19.10. 11,30 Sl.Grob – Jablonec      Brejcha /zmena času/  

MZV – 7.kolo
20.10. 13,00 Kalinkovo – Limbach      Marczell
19.10. 09,30 Viničné – CFK Cajla      Kardelis za R /zmena termínu/

PrMA – 8.kolo
20.10.  9,30 Láb – Jakubov      Kožík za R
19.10. 13,00 Závod – Vysoká      Rozbora za R

PrPK – 7.kolo
18.10. 17,00 Viničné – PŠC Pezinok      Kardelis za Mičuru /zmena termínu/
19.10. 10,00 Sl.Grob – Jablonec      Brejcha za Mičuru /zmena termínu/
19.10. 12,00 CFK Cajla – Limbach      Kardelis za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV