Obsadenie R a DS – PR BFZ na 26.- 27.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 25. kolo
26.9. 11.00-13.00 Slovan – Spartak Trnava      Henček, Somoši, Valko (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 12. kolo
26.10. 10.00-12.00 Senec – Myjava      Fischer, Bohun, Brody (Réca)
27.10. 10.00-12.00 Slovan – Dubnica      Polakovič Ľ., ObFZ-m, ObFZ-m (Pasienky)
27.10. 13.00-15.00 Inter – FC Petržalka      Ježík, Mosor, ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 25. kolo
26.10. 10.00-11.30 FC Petržalka – Inter      Orlíková, Ľupták Š. (Pankúchová)

II. liga žien – 7. kolo
26.10. 13.30 FK Dúbravka – Kopčany      Gaži
26.10. 14.00 Kuchyňa – Láb      ObFZ-v
26.10. 14.00 D. Lužná – Vrakuňa      Gosiorovský
27.10. 11.00 Sv. Jur – Karlova Ves      Srna

Regionálna liga žiačok Bratislava – 7.kolo
26.10. 11.45 FK Dúbravka – Slovan      Gaži
27.10. 9.30 Sv. Jur – Karlova Ves      Srna

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 13. kolo
26.10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Horná Nitra      Srna, Straka, Orlický; Keller (Sklodowskej)
27.10. 10.00-12.30 K. Ves – Senec      Parilák, Kočický, ObFZ-m; Hájek (Iskra – umelá tráva)

Súťaže riadené JMKFS

A1A Krajský přebor dospělých
26.10. 14.30 Ratíškovice – Mutěnice      Cvengroš, Smolíková, Chromý; Kružliak

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 15. kolo
26.10. 10.30 Ružinov – S. Grob      Kočický, Lauer, Polakovič Ľ.; Sedlák
26.10. 14.00 P. Štvrtok – Báhoň      Vašš, Bláha, Parilák; Šuran
27.10. 10.00 Inter – Lozorno      Havrila, Ježík, Mosor; Truchlý
27.10. 14.00 Domino – Sv. Jur       Bohun, Tanglmayer, Tanuška; Príkopa
27.10. 14.00 Stupava – Ivanka p/D      JMKFS, JMKFS,JMKFS; Pavlík za (KR BFZ)
27.10. 14.00 Bernolákovo – Most p/B      Orlický, Srna, Berner; Somoláni
27.10. 14.00 Limbach – Kráľová p/S      Brody, Kachnič, Kroneraff; Minárik
27.10. 14.00 Rovinka – Rohožník      Henček, Straka, Martiš; Pogány

Seniori S4A – 11. kolo
26.10. 9.30 BCT – Lamač      Gubančok, Chálka, Ďurčo M.; Brody
26.10. 14.00 Vrakuňa – Danubia      Hrazdira, Martinkovič st., Dujava; Minarovič
27.10. 14.00 Tomášov – Karlova Ves      Lackovič, Dávid D., Zálesňák; Dadykin
27.10. 14.00 D. N. Ves – Malinovo      Křivan, Gosiorovský, Černý; Chladek
27.10. 14.00 Čunovo – Kalinkovo      Valko, Polomský, Samko; Banič
27.10. 14.00 Vajnory – Jarovce      Fischer, Abrman, Olša D.; Šuniar
27.10. 14.00 Rusovce – Igram      Pacalaj, Havrila, Somoši; Páchnik

Seniori S4B – 11. kolo
27.10. 14.00 Malacky – PŠC Pezinok      Smirnov, Martinkovič st., Lipari; Ľupták (P. Štvrtok – um.tráva)
27.10. 14.00 CFK Pezinok – V. Leváre      Gaži, Vašš, Ďurčo M.; Beňo
27.10. 14.00 Zohor – Závod      Hádek, Pinček, Chálka; Elefant
27.10. 14.00 Kostolište – Budmerice      Koštrna, Bláha, Ralbovský; Marczell
27.10. 14.00 Jablonec – Jablonové      Chromý, Smolíková, Cvengroš; Darlea
27.10. 14.00 Gajary – Šenkvice      Križko, Dujava, Ruc; Sochor
27.10. 14.00 Viničné – Jakubov      Malárik, Dobrovský, Augustovič za ObFZ-v; Jablonický

Dorast SD3R – 13. kolo
26.10. 9.00 Domino – Báhoň      Polomský, Křivan, Abrman
26.10. 10.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D      Černý, Smirnov, Lipari
26.10. 11.30 D. Lužná – Iskra      Ruc, Gosiorovský, Križko
26.10. 11.30 Rohožník – Vrakuňa      Dávid D., Tanuška, Lackovič
26.10. 14.00 Kostolište – ŠKP      Tanglmayer, Kroneraff, Ježík
27.10. 13.00 Rača – Bernolákovo      Lauer, ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast MD3R – 11. kolo
26.10. 12.00 PŠC Pezinok – Domino      Lipari, Smirnov, Černý
26.10. 14.00 Senec „B“ – Ružinov      Abrman, Křivan
27.10. 11.30 Zohor – ŠKP      Pinček, Chálka
27.10. 11.30 Gajary – Šamorín-Hamuliakovo      Dujava, Ruc
27.10. 12.30 BCT – Vrakuňa      ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 11. kolo
26.10. 9.00-11.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Parilák, Malárik
26.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – FA Bratislava      Pacalaj, Koštrna
26.10. 9.00-10.30 Modra – Rača      Hádek, Olša D.
26.10. 10.00-11.30 Rusovce – D. Lužná      Havrila, Ralbovský
26.10. 11.30-13.30 BCT – Žolík Malacky      Chálka, Ďurčo M.
27.10. 9.00-10.30 Domino – Ivanka p/D      Samko, Abrman
27.10. 9.30-11.30 Ružinov – Karlova Ves      Křivan, ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 9. kolo
26.10. 9.00 Inter – FA Bratislava      Doležal
26.10. 9.30 Rača – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
26.10. 11.00 Domino – Ružinov      Barin
27.10. 9.00 Senec – ŠKP      Jaššo
27.10. 10.30 K. Ves – FC Petržalka      Lovás

Prípravka (PMB1) 9. kolo
26.10. 9.00 Inter – FA Bratislava      Adámik
26.10. 10.45 Rača – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
26.10. 11.00 Domino – Ružinov      Adámik
27.10. 10.00 Senec – ŠKP      Jaššo
27.10. 9.30 K. Ves – FC Petržalka      Lovás

Prípravka (PMC) 9. kolo
26.10. 11.00 Inter – FA Bratislava      Doležal
26.10. 12.00 Rača – Šamorín-Hamuliakovo      Dano
26.10. 12.00 Domino – Ružinov      Barin
27.10. 11.00 Senec – ŠKP      Jaššo
27.10. 8.30 K. Ves – FC Petržalka      Lovás

Prípravka (PMA2) 7. kolo
26.10. 9.00 D. Lužná – Jarovce      Teťák
27.10. 9.00 Šamorín – Iskra      Teťák
27.10. 10.00 Žolík Malacky – K. Ves      ObFZ-v
27.10. 14.00 BCT- D. N. Ves      Kravárik

Prípravka (PMB2) 8. kolo
26.10. 10.15 D. Lužná – Jarovce      Teťák
27.10. 10.00 Šamorín – Iskra      Teťák
27.10. 11.30 Žolík Malacky – K. Ves      ObFZ-v
27.10. 15.00 BCT- D. N. Ves      Kravárik
27.10. 11.00 ŠKP – Vrakuňa      Takáč

Prípravka (PMA3) 8. kolo
26.10. 9.30 Scorpions – Čuňovo      Takáč
26.10. 10.00 Z. Bystrica – Inter      Lovás
26.10. 12.00 Danubia – Lamač      Barin (Domino)
27.10. 9.30 Kalinčiakova – FK Dúbravka      Príkopa
27.10. 12.00 Rusovce – FC Petržalka      Dano

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 10. kolo
27.10. 14:00 Studienka – Sološnica      Kožík, Rozbora, AR2, D
27.10. 14:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Kuchyna      Randa, Miško, AR2, D
27.10. 14:00 Záhorská Ves – Pernek      Žilavý, Surovský, AR2, D
27.10. 14:00 Malé Leváre – Suchohrad      Dávid M., Višváder, AR2, D
27.10. 14:00 Borinka – Plavecký Mikuláš      Patlevič, Mičura, Gajarský, D

Seniori S5VB – 13. kolo
26.10. 14:00 Kráľová pri Senci (B) – Čataj      Augustovič, Rybár, Habo, D
27.10. 14:00 Nová Dedinka – Slovenský Grob (B)      Rybár, Kováč, AR2, D
27.10. 14:00 Modra – Dolany      Zárecký, Opálek, AR2, D
27.10. 14:00 Blatné – Kaplná      Habo, Bilčík, Hošo, D
27.10. 14:00 Dubová – Miloslavov      Huska, Lieskovský, AR2, D
27.10. 14:00 Chorvátsky Grob – Hrubý Šúr      Bočák, Brejcha, AR2, D
27.10. 14:00 Vištuk – Častá      Olša M., Polakovič A., Strapek, D
27.10. 14:00 Svätý Jur (B) – Grinava      Pirník, Hudy, AR2, D

Dorast SD4VA – 9. kolo
26.10. 14:00 ŠK Malacky – Závod      Rozbora, Surovský
26.10. 14.00 D. N. Ves – Jarovce      Zaťko, Triskal, Krčová za ObFZ-m
26.10. 14:00 Jakubov – Lamač      Višváder, Žilavý
27.10. 11:30 Lozorno – Plavecký Mikuláš      BFZ
27.10. 11:30 Stupava – Žolík Malacky      BFZ

Dorast SD4VB – 9. kolo
26.10. 11:30 Kráľová pri Senci – Modra      Habo, Kardelis
26.10. 14:00 Slovenský Grob – Budmerice      Brejcha, Hošo
27.10. 10:30 Dunajská Lužná (B) – Častá      Hošo, AR1
27.10. 11.30 Viničné – Igram      Augustovič
27.10. 11.30 CFK Pezinok – Šenkvice      Ďurčo M., Vašš

Starší žiaci SZVMA – 10.kolo
27.10. 12,00 V.Leváre – Sološnica      R
26.10. 14,00 Zohor – Závod      Višváder
27.10. 11,00 Z.Ves – Jabloňové      Surovský
27.10. 10,00 Pl.Štvrtok A – Jakubov       Višváder   / ihr. Pl.Štvrtok /
27.10. 10,00 Žolík B – Lozorno      Žilavý
27.10. 12,00 Rohožník – Láb      R

Starší žiaci SZVPK – 9.kolo
27.10. 9,30 CFK Cajla – Šenkvice      Habo
27.10. 12,00 Dubová – Doľany      Huska
27.10. 11,30 Vištuk – Sv.Jur      Polakovič A.
26.10. 10,30 Jablonec – Budmerice      Zárecký
27.10. 12,00 Častá – Sl.Grob      R

Starší žiaci SZVSC – 9.kolo
26.10. 15,00 Š.Hamuliakovo – Kráľova      R
27.10. 10,00 Igram – Most      Polakovič A.

Mladší žiaci MZV – 9.kolo
26.10. 13,00 Š.Hamuliakovo – P.Uľany      R
26.10. 10,00 CFK Cajla – N.Dedinka      Brejcha
27.10. 12,00 Limbach – Viničné      Konečný
27.10. 12,00 Bernolákovo – Kalinkovo      R
26.10. 10,00 Rovinka – Báhoň      R

Prípravka PrMA – 9.kolo
26.10. 10,00 Vysoká – Rohožník      R
27.10. 12,00 Studienka – Závod      R
26.10. 13,00 Lozorno – V.Leváre      R
27.10. 10,00 Jakubov – Zohor      R
26.10. 14,00 Sološnica – Láb      R

Prípravka PrPK – 8.kolo
26.10. 14,00 PŠC Pezinok – Modra      R
27.10. 10,00 Limbach – Šenkvice      Konečný
27.10. 12,30 Jablonec – CFK Cajla      R
26.10.  9,30 Sv.Jur – Sl.Grob      R
26.10. 11,00 Viničné – Grinava      R

Prípravka PrSC – 9.kolo
27.10. 10,00 Miloslavov – Kráľova B      R
26.10. 15,30 Senec – Malinovo / ihr. V.Biel /      R
26.10. 10,00 Kraľova A – Čataj      Kardelis
27.10.  9,30 Rovinka – Kalinkovo      R
26.10.  9,30 Ivanka – Most      Marczell
24.10. 16,00 Bernolákovo – N.Dedinka      Augustovič

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV