Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 26.- 27.10.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 12. kolo
27.10. 10.00-12.00 Slovan – Dubnica      Berner za Polakoviča Ľ., Krčová, Rataj za ObFZ-m (Pasienky)
27.10. 13.00-15.00 Inter – FC Petržalka      Somoši za Ježíka, Mosor, Sabo za ObFZ-m (Drieňová)

II. liga žien – 8. kolo
16.11. 11.30 FK Dúbravka – Kopčany      Gaži
26.10. 14.00 Kuchyňa – Láb      Pirník za ObFZ-v

Regionálna liga žiačok Bratislava – 8.kolo
27.10. 9.30 FK Dúbravka – Slovan      Gaži – zmena hracieho dňa

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 13. kolo
27.10. 10.00-12.30 K. Ves – Senec      Parilák, Kočický, Kuzmová za ObFZ-m; Hájek (Iskra – umelá tráva)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 15. kolo
27.10. 14.00 Stupava – Ivanka p/D      Štipčák, Tichánek, Vajdík za JMKFS
27.10. 14.00 Bernolákovo – Most p/B      Polakovič Ľ.(AR2) za Bernera

Seniori S4A – 11. kolo
27.10. 14.00 Čunovo – Kalinkovo      Lauer (AR1) za Polomského
27.10. 14.00 Rusovce – Igram      Ježík (AR2) za Somošiho

Dorast SD3R – 13. kolo
27.10. 13.00 Rača – Bernolákovo     Polomský (R) za Lauera,Matejová,Janco za ObFZ-m

Dorast MD3R – 11. kolo
27.10. 12.30 BCT – Vrakuňa      Adámik, Kravárik za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 11. kolo
26.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – FA Bratislava      Ralbovský za Pacalaja, Koštrna
26.10. 10.00 Modra – Rača      Olša D., Olša M. za ObFZ-v (SZRL)
30.10. 16.00 Modra – Rača      Olša D. (MZRL)
26.10. 10.00-11.30 Rusovce – D. Lužná      Havrila, Pacalaj za Ralbovského
27.10. 9.30-11.30 Ružinov – Karlova Ves      Křivan,Triskal za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 13. kolo
29.10. 16.00 D. N. Ves – Vrakuňa      Malárik (MZRL)

Prípravka (PMA1) 9. kolo
26.10. 9.00 Inter – FA Bratislava      Lupták V. za Doležala
26.10. 11.00 Domino – Ružinov      Bočák Jo. za Barina

Prípravka (PMB1) 9. kolo
5.11. 15.30 Inter – FA Bratislava      Adámik

Prípravka (PMA2) 8. kolo
27.10. 10.00 Žolík Malacky – K. Ves      Rozbora (AR2) za ObFZ-v

Prípravka (PMC) 9. kolo
26.10. 9.00 Inter – FA Bratislava      Adámik za Doležala
26.10. 12.00 Rača – Šamorín-Hamuliakovo      Dano – odložené na neurčito
26.10. 12.00 Domino – Ružinov      Adámik za Barina

Prípravka (PMB2) 8. kolo
27.10. 11.30 Žolík Malacky – K. Ves      Rozbora za ObFZ-v
27.10. 11.00 ŠKP – Vrakuňa      Lupták V. za Takáča

Prípravka (PMA3) 8. kolo
26.10. 9.30 Scorpions – Čuňovo      Bočák Jo. za Takáča
26.10. 12.00 Danubia – Lamač      Bočák Jo. za Barina (Domino)

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 10. kolo
27.10. 14:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Kuchyna      Bočák za Randu
27.10. 14:00 Záhorská Ves – Pernek      R za Surovského

Seniori S5VB – 13. kolo
26.10. 14:00 Kráľová pri Senci (B) – Čataj      Brejcha za Haba
27.10. 14:00 Chorvátsky Grob – Hrubý Šúr      Randa za Bočáka

Dorast SD4VA – 9. kolo
26.10. 14.00 Lamač – Jakubov      Kuzmová, Lupták V., Teťák
27.10. 11:30 ŠK Malacky – Závod      Žilavý za Rozboru, R za Surovského /Pl. Štvrtok UT/
27.10. 11:30 Lozorno – Plavecký Mikuláš      Mičura, Patlevič
27.10. 11:30 Stupava – Žolík Malacky      Miško, Bočák

Dorast SD4VB – 9. kolo
26.10. 11:30 Kráľová pri Senci – Modra      Brejcha za Haba
26.10. 14:00 Slovenský Grob – Budmerice      Hošo za Brejchu, Strapek za Hoša
27.10. 10:30 Dunajská Lužná (B) – Častá      preložené na 30.10. 16.30

Starší žiaci SZVMA – 10.kolo
27.10. 12,00 V.Leváre – Sološnica      Dávid M. za R
27.10. 11,00 Z.Ves – Jabloňové      Kožík za Surovského 

Starší žiaci SZVPK – 9.kolo
27.10. 9,30 CFK Cajla – Šenkvice      R za Haba
26.10. 10,30 Jablonec – Budmerice      R za Záreckého
27.10. 12,00 Častá – Sl.Grob      Opálek za R

Mladší žiaci MZV – 9.kolo
26.10. 10,00 CFK Cajla – N.Dedinka      R za Brejchu 

PrMA – 9.kolo
27.10. 10,00 Jakubov – Zohor      / ihrisko Zohor/

PrPK – 8.kolo
26.10.  9,30 Sv.Jur – Sl.Grob      Paracková za R

PrSC – 9.kolo
27.10.  9,30 Rovinka – Kalinkovo      Paracková za R

PrSC – 10. kolo
26.10. 11.00 Chor. Grob – Bernolákovo      Augustovič
29.10. 16.00 Kráľová B – Nová Dedinka      Randa

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV