Obsadenie R a DS – PR BFZ na 9.- 10.11.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 14. kolo
9.11. 10.00-12.00 FC Petržalka – D. Streda      Ježík, Maretta, Polomský (Pankúchová)

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
9.11. 10.00-11.30 Inter – Šaľa      Triskal, Adámik (Ekonóm)
9.11. 10.00-11.30 Senec – Púchov      (R), (AR1)(Réca)
10.11. 10.00-11.30 Slovan – Senica      Matejová, Zaťko (Pasienky)

II. liga žien – 10. kolo
9.11. 13.30 Kuchyňa – Myjava      ObFZ-v
9.11. 13.30 Karlova Ves – Vrakuňa      Dujava
10.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany      ObFZ-m
10.11. 13.00 FK Dúbravka – Skloplast Trnava      ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
10.11. 9.30 Sv. Jur – Slovan      ObFZ-m
10.11. 10.00 D. Lužná – FC Petržalka      Mosor
10.11. 11.00 FK Dúbravka – Skloplast Trnava      ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 15. kolo
9.11. 10.00-12.30 FC Petržalka – Topolčany      Smirnov, Henček, Lackovič; Somoláni (Sklodowskej)
9.11. 10.00-12.30 Senec – Myjava      Kočický, Bohun, Bláha; Pogány
10.11. 10.00-12.30 K. Ves – D. Streda      Cvengroš, Kroneraff, ObFZ-m, Brody (Iskra – umelá tráva)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 17. kolo
9.11. 13.30 P. Štvrtok – Lozorno      Kroneraff, Cvengroš, Ščepán; Jablonický
10.11. 10.00 Inter – Ružinov      Pinček, Chromý, Rozinek; Hájek
10.11. 13.30 Domino – S. Grob      Lauer, Berner, Smirnov; Ľupták
10.11. 13.30 Stupava – ŠKP      Brody, Kočický, Bohun; Truchlý
10.11. 13.30 Bernolákovo – Báhoň      Parilák, Henček, Ježík; Banič
10.11. 13.30 Limbach – Ivanka p/D      Tanuška, Smolíková, Kachnič; Keller
10.11. 13.30 Rovinka- Most p/B      Bláha, Polakovič Ľ., Mosor; Šuran
10.11. 13.30 Rohožník – Kráľová p/S      Straka, Fischer, Havrila; Príkopa

Seniori S4A – 13. kolo
9.11. 9.30 BCT – Kalinkovo      Orlický, Ruc, Gubančok; Sedlák
10.11. 13.30 Tomášov – Danubia      Křivan, Dobrovský, Martiška; Darlea
10.11. 13.30 D. N. Ves – Vrakuňa      Vašš, Martiš, Križko; Páchnik
10.11. 13.30 Čunovo – Karlova Ves      Gosiorovský, Abrman, Lackovič; Dadykin
10.11. 13.30 Vajnory – Malinovo      Chálka, Chromý, Rozinek; Rášo
10.11. 13.30 Rusovce – Jarovce      Zálesňák, Srna, Dávid D.; Lazar
10.11. 13.30 Igram – Lamač      Valko, Černý, Dujava; Marczell

Seniori S4B – 13. kolo
9.11. 13.30 CFK Pezinok – PŠC Pezinok      Srna, Fischer, Černý; Minárik
9.11. 13.30 Kostolište – V. Leváre      Kachnič, Tanglmayer, Valko; Minarovič
10.11. 13.30 Zohor – Malacky      Gaži, Polomský, Lipari; Vaško
10.11. 13.30 Jablonec – Závod      Tanglmayer, Malárik, Olša D.; Ležovič
10.11. 13.30 Gajary – Budmerice      Somoši, Hrazdira, Maretta; Mazanec P.
10.11. 13.30 Viničné – Jablonové      Ďurčo M., Koštrna, Ralbovský; Šuniar
10.11. 13.30 Šenkvice – Jakubov      Hádek, Samko, Ruc; Vyletel

Dorast SD3R – 15. kolo
9.11. 9.30 D. Lužná – Ivanka p/D      Vašš, Ďurčo M., Koštrna
9.11. 10.00 PŠC Pezinok – ŠKP      Hádek, Straka, Mosor
9.11. 11.00 Rača – Ružinov      Chromý, Somoši, Križko
9.11. 11.00 Vrakuňa – Iskra      Polakovič Ľ., Rozinek, Lauer
9.11. 13.30 Domino – Bernolákovo      Martiška, Křivan, Gosiorovský
10.11. 10.30 BCT – Báhoň      Ščepán, ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast MD3R – 13. kolo
9.11. 13.00 Rača – ŠKP      Križko, Somoši, Chromý
10.11. 10.00 Vrakuňa – Šamorín-Hamuliakovo      Ježík, Henček
10.11. 11.00 Tomášov – Ružinov      Martiška, Dobrovský
10.11. 11.00 Zohor – Senec „B“      Polomský, Lipari
10.11. 11.00 Gajary – Domino      Hrazdira, Maretta

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 13. kolo
9.11. 9.00 D. N. Ves – Vrakuňa      Černý (SZRL)
9.11. 9.00-10.30 Domino – Karlova Ves      Křivan, Goiorovský
9.11. 10.00-11.30 Modra – FA Bratislava      Pinček, ObFZ-v
9.11. 10.00-11.30 Rusovce – Rača      Parilák, Ralbovský
9.11. 11.30-13.30 BCT – Ivanka p/D      Ruc, Gubančok
9.11. 11.30-13.00 D. Lužná – Žolík Malacky      Ďurčo M., Koštrna
10.11. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok      Srna, ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 11. kolo
9.11. 9.00 Inter – Šamorín-Hamuliakovo      Krčová
10.11. 9.00 Senec – Ružinov      Dano (V. Biel)
10.11. 10.00 Domino – Slovan      Straka M.
10.11. 10.30 K. Ves – ŠKP      Lupták V.

Prípravka (PMB1) 11. kolo
7.11. 15.30 Inter – Šamorín-Hamuliakovo      Teťák
10.11. 10.00 Senec – Ružinov      Dano (V. Biel)
10.11. 10.00 Domino – Slovan      Lovás
10.11. 9.30 K. Ves – ŠKP      Lupták V.

Prípravka (PMC) 11. kolo
9.11. 11.00 Inter – Šamorín-Hamuliakovo      Krčová
10.11. 11.00 Senec – Ružinov      Dano (V. Biel)
6.11. 17.00 K. Ves – ŠKP      Lupták V.

Súťaže riadené ObFZ Ba-vidiek 

Seniori S5VB – 15. kolo
09.11. 13:30 Kráľová pri Senci (B) – Nová Dedinka      Augustovič, Rybár, Strapek, D
10.11. 13:30 Dolany – Slovenský Grob (B)      Brejcha, Zárecký, Lieskovský, D
10.11. 13:30 Blatné – Modra      Bočák, Miško, R, D
10.11. 13:30 Dubová – Čataj      Randa, Patlevič, Mičura, D
10.11. 13:30 Chorvátsky Grob – Kaplná      Augustovič, Strapek, Kováč, D
10.11. 13:30 Miloslavov – Vištuk      Rybár, Gajarský, Boško, D
10.11. 13:30 Svätý Jur (B) – Hrubý Šúr      Habo, Huska, Opálek, D
09.11. 13:30 Grinava – Častá      Hudy, Pirník, Olša M., D

Starší dorast SD4VB – 5. kolo
09.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné      Strapek, Polakovič A

Starší žiaci SZVMA – 12. kolo
09.11. 11:30 Stupava – Sološnica      Patlevič
10.11. 10:00 Žolík Malacky (B) – Jablonové      Žilavý
10.11. 11:00 Láb – Lozorno      R
10.11. 11:30 Veľké Leváre – Zohor      Rozbora
10.11. 11:30 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Závod      Višváder
10.11. 11:30 Rohožník – Jakubov      Pirník

Mladší žiaci MZV – 11. kolo
09.11. 10:00 Pezinok-Cajla – Pusté Úľany      Konečný
09.11. 10:00 Rovinka – Kalinkovo      Randa
10.11. 10:30 Báhoň – Šenkvice      Olša M.
10.11. 11:30 Limbach – Šamorín-Hamuliakovo      Kardelis
10.11. 11:30 Bernolákovo – Nová Dedinka      Augustovič

Mladší žiaci MZV – 4. kolo dohrávka
10.11. 11,30 Kalinkovo – Viničné      Konečný

PrMA – 11.kolo
10.11. 11,30 Studienka – Rohožník      R
09.11. 13,00 Lozorno – Závod       Konečný
10.11. 10,30 Jakubov – Stupava / ihr. Stupava /      R
09.11. 14,00 Sološnica – V.Leváre      R
10.11. 09,30 Láb – Zohor      R

PrSC – 11.kolo
09.11. 15,30 Senec – Kráľova B      R
09.11. 10,00 Kráľova A – Miloslavov      Polakovič A.
10.11. 09,30 Rovinka – Malinovo      Konečný
09.11. 09,30 Ivanka – Čataj      Augustovič
09.11. 10,00 Bernolákovo – Most      Marczell
09.11. 10,00 N.Dedinka – Ch.Grob      Valko


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV