Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 9.- 10.11.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
9.11. 10.00-11.30 Senec – Púchov      Randa, Kardelis za ObFZ-v (Réca)
10.11. 10.00-11.30 Slovan – Senica      Lovás za Matejovú, Sabo za Zaťka za ObFZ-m (Pasienky)

II. liga žien – 10. kolo
9.11. 13.30 Kuchyňa – Myjava      Žilavý za ObFZ-v
10.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany      Triskal, Matejová, Dano za ObFZ-m
10.11. 13.00 FK Dúbravka – Skloplast Trnava      Kocurek, Orlíková, Teťák za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 10.kolo
10.11. 9.30 Sv. Jur – Slovan      Matejová za ObFZ-m
10.11. 9.00 D. Lužná – FC Petržalka      Mosor (Zmena UHČ)
10.11. 11.00 FK Dúbravka – Skloplast Trnava      Orlíková za ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 15. kolo
9.11. 10.00-12.30 Senec – Myjava      Chálka (AR2) za Bláhu
10.11. 10.00-12.30 K. Ves – D. Streda      Cvengroš, Kroneraff, Takáč (AR2) za ObFZ-m, Brody (Iskra – umelá tráva)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 17. kolo
10.11. 13.30 Domino – S. Grob      Ščepán (AR2) za Smirnova

Dorast SD3R – 15. kolo
10.11. 10.30 BCT – Báhoň      Janco (R) ObFZ-m za Ščepána, Zaťko (AR1), Rataj (AR2) za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 13. kolo
9.11. 10.00-11.30 Modra – FA Bratislava      Pinček, Brejcha za ObFZ-v
10.11. 9.30-11.30 Ružinov – PŠC Pezinok      Srna, Doležal za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VB – 15. kolo
10.11. 13:30 Blatné – Modra      Olša M. za Hoša
09.11. 13:30 Grinava – Častá      Rozbora za Olšu M.

Seniori S5VA dohrávky
10.11. 13.30 Malé Leváre – Sološnica      Rozbora, Žilavý, Dávid M., D 3. kolo
10.11. 13.30 Borinka – FC Malacky      Pirník, Višváder, Kožík, D 1. kolo
17.11. 13.30 Sološnica – Pernek      Augustovič, Brejcha, Rozbora, D 8. kolo

Starší dorast SD4VB – 5. kolo
09.11. 11.00 Kráľová pri Senci – Viničné      R za Polakoviča A.

Starší žiaci SZVMA – 12. kolo
09.11. 11:30 Stupava – Sološnica      Mičura za Patleviča

Mladší žiaci MZV – 11. kolo
09.11. 10:00 Rovinka – Kalinkovo      Boško za Randu

PrSC – 11.kolo
09.11. 10,00 Kráľova A – Miloslavov      Strapek za Polakoviča A.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV