Výročná členská schôdza ŠK Tomášov 2014

Zasadnutie výročnej členskej schôdzi ŠK Tomášov 2014

Zasadnutie členskej schôdzi sa konalo 26.1.2014 v Tomášove, kde okrem hojného počtu členov, fanúšikov klubu , ktoré sa z roka na rok rozširuje , zúčastnili sa aj hostia :
predseda BFZ – Juraj Jánošík , starosta obce Tomášov – Jozef Szalay, poslanci ob. Zastupiteľstva , konateľ hlavného sponzora (Svet českého piva) – Andrej Sabovčík . Okrem vyhodnotenia jednotlivých hráčov mužstiev A-tímu , mladší dorast , st.žiakov a prípravky ,
Najdôležitejším bodom programu bolo schválenie nových stanov a voľba nových orgánov ŠK Tomášov. Nové stanovy a hlavné orgány boli členmi jednohlasne schválené. Najdôležitejšie funkcie ŠK Tomášov boli obsadené z radov členov nasledovne:
Prezident klubu – Alexander Nagy
Viceprezident – Julius Kozics
Viceprezident – Andrej Sabovčík
Po príhovoroch hostí, ktorí hlavne podporili dlhoročné úsilie výkonného výboru, sa dohodlo aj na užšej spolupráci z obcou , z BFZ a miestnymi organizáciami ako je požiarny zbor a červený kríž . Nové vedenie ŠK Tomášov si za svoju prioritu stanovili vybudovať mládežnícke mužstva, ktoré majú byť v dlhodobom výhľade hlavným doplnením A-mužstva. Najbližším cieľom je ale postup ŠK Tomášov do 3. Ligy (v rámci reorganizácie súťaží BFZ). Tohtoročná schôdza nám potvrdila že stále má význam pracovať okolo futbalu a že keď sa stretnú zdravé športové myslenie, názory medzi fanúšikmi , členmi a vedením futbalu v Tomášove , tak sa to dá , a má význam v tom pokračovať. Máme veľké plány , ale sme len na začiatku . Čaká nás ešte veľa práce ale myslím si že to zvládneme, lebo máme podporu občanov , fanúšikov a organizácií v obci čo je najdôležitejšie a je to hnacia sila ktorá Vás núti pokračovať .

Tomášov do to ho !!! Športu zdar
Manager ŠK Tomášov : Roman Lakatoš


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI