Obsadenie R a DS – PR BFZ na 22.- 23.3.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo
22.3. 10.00-12.00 Slovan – FC Petržalka      Cvengroš, Kroneraff, Smolíková (Pasienky)
22.3. 10.00-12.00 Senec – AS Trenčín      Parilák, Černý, Berner (Réca)

I. LMŽ U13 – U12 – 4. kolo
22.3. 10.00-11.30 FC Petržalka – Slovan      Szakáll, Orlíková za ObFZ-m (Pankúchová)
22.3. 10.00-11.30 Inter – FC Nitra      Bočák Jo., Ľupták za ObFZ-m (Ekonóm)

II. Liga ženy BA – 11. kolo
23.3. 14.00 Láb – Sv. Jur      ObFZ-v

Regionálna liga žiačok Bratislava – 11.kolo
23.3. 10.00 FC Petržalka – Sv. Jur      Koštrna (Polygraf)
26.3. 18.00 Slovan – K. Ves      Malárik (Rapid)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 18. kolo
22.3. 10.00-12.30 Senec – N. Zámky      Srna, Tanglmayer, Křivan; Beňo (NTC Senec)
23.3. 10.00-12.30 K. Ves – L. Trnava      Henček, Havrila, Brody; Keller (Rapid-UT)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 19. kolo
22.3. 10.30 Ružinov – P. Štvrtok      Polakovič Ľ., Chromý, Ježík; Minárik
22.3. 15.00 Inter – S. Grob      Brody, Straka, Lauer; Somoláni
22.3. 15.00 Sv. Jur – Stupava      Vašš, Havrila, Henček; Brody
23.3. 15.00 Rovinka – Báhoň      Fischer, Kroneraff, Mosor; Príkopa
23.3. 15.00 Ivanka p/D – Rohožník      Parilák, Smolíková, Bláha; Darlea
23.3. 15.00 Most p/B – Kráľová p/S      Tanglmayer, Srna, Rozinek; Jablonický
23.3. 15.00 Lozorno – Bernolákovo      Cvengroš, Kachnič, Smirnov; Truchlý
23.3. 15.00 Limbach – ŠKP      Bohun, Berner, Ščepán; Ľupták

Seniori S4A – 14. kolo
22.3. 9.30 BCT – Malinovo      Koštrna, Maretta, Gosiorovský; Šuniar
23.3. 15.00 Danubia – Lamač      Lackovič, Jendruš, Laciňák; Banič (Rapid)
23.3. 15.00 Igram – Jarovce      Martinkovič st., Gaži, Abrman; Minarovič
23.3. 15.00 Rusovce – Kalinkovo      Dávid D., Zálesňák, Maretta; Mazanec P.
23.3. 15.00 K. Ves – Vajnory      Polomský, Ježík, Martiška; Vaško (BCT)
23.3. 15.00 Čunovo – Vrakuňa      Černý, Lauer, Hrazdira; Páchnik
23.3. 15.00 D. N. Ves – Tomášov      Chromý, Dujava, Moravec; Lônčík

Seniori S4B – 14. kolo
22.3. 15.00 PŠC Pezinok – Šenkvice      Chálka, Laciňák, Moravec; Lazar
23.3. 15.00 Gajary – Závod      Ruc, Križko, Křivan; Marczell
23.3. 15.00 Jablonec – V. Leváre      Kočický, Chálka, Gosiorovský; Elefant
23.3. 15.00 Malacky – Kostolište      Somoši, Koštrna, Lipari; Dadykin
23.3. 15.00 Zohor – CFK Pezinok      Ralbovský, Valko, Samko; Beňo
23.3. 15.00 Jakubov – Jablonové      Pacalaj, Hádek, Olša D.; Slezák
23.3. 15.00 Viničné – Budmerice      Ďurčo M., Hajnala, Malárik; Sochor

Dorast SD3R – 17. kolo
22.3. 11.00 Ivanka p/D – Vrakuňa      Olša D., Valko, Hádek
22.3. 12.30 Báhoň – Rohožník      Martiška, Ďurčo M., Abrman
22.3. 13.00 ŠKP – D. Lužná      Rozinek, Kočický, Ralbovský
22.3. 15.00 Kostolište – Ružinov      Zálesňák, Dávid D., Lackovič
22.3. 15.00 Bernolákovo – BCT      Hádek, Valko, Olša
23.3. 13.00 Rača – Domino      Straka, Polakovič Ľ., ObFZ-m

Dorast MD3R – 14. kolo
22.3. 15.30 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo      Bláha, Smirnov
23.3. 10.00 PŠC Pezinok – Senec      Hajnala, Malárik
23.3. 12.30 BCT – Domino      Vašš, ObFZ-m
23.3. 12.30 Gajary – ŠKP      Křivan, Križko
23.3. 12.30 Zohor – Tomášov      Valko,Samko

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 14. kolo
22.3. 9.00-10.30 Domino – Vrakuňa      Ščepán, Gaži
22.3 9.00-11.00 D. N. Ves – Rusovce      Polomský, Ruc
22.3. 10.00-11.45 D. Lužná – Rača      Križko, Somoši
22.3. 10.00-11.30 Rusovce – Ivanka p/D      Martinkovič st., Hajnala
22.3. 10.00 Modra – K. Ves      Malárik, Lipari (iba st. žiaci)
22.3. 11.00-13.30 PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Moravec, Laciňák
22.3. 11.30-13.30 BCT – FA Bratislava      Gosiorovský, Maretta

Prípravný zápas
18.3. 15.00 Slovensko U-19 ženy – Šaľa      Smirnov, Parilák, Bláha (NTC Senec)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 8. kolo
23.03. 15.00 Sološnica – Pernek      Ďurčo, Žilavý, AR2

Seniori – S5VB – 16. kolo
22.03. 15.00 Sl. Grob B – Častá      Augustovič st., Strapek, Kardelis
22.03. 15.00 Kráľová p/S B – Doľany      Rybár, Miško, Augustovič ml.
23.03. 15.00 Grinava – Hrubý Šúr      Hudy, Pirník, Rozbora
23.03. 15.00 Sv. Jur B – Miloslavov      Patlevič, Mičura, Gajarský
23.03. 15.00 Vištuk – Kaplná      Miško, Randa, Olša M.
23.03. 15.00 Ch. Grob – Čataj      Augustovič ml., Brejcha, Sobolová
23.03. 15.00 Dubová – Modra      Bočák, Huska, Opálek
23.03. 15.00 Blatné – N. Dedinka      Gilbert, Polakovič A., Zárecký

Starší žiaci – SZV MA – 16. kolo
22.03. 11.30 Stupava – Záhorská Ves      Blecha
22.03. 15.00 Zohor – Pl. Štvrtok A      Ďurčo
22.03. 15.00 Závod – Rohožník      Rozbora
23.03. 11.30 Veľké Leváre – Pl. Štvrtok B      Lukeš
23.03. 13.00 Sološnica – Žolík Malacky B      Žilavý
23.03. 13.00 Jabloňové – Jakubov      Lazar


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV