Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 22.- 23.3.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 17. kolo
22.3. 10.00-12.00 Senec – AS Trenčín      Parilák, Černý, Berner (NTC Senec UT zmena ihriska)

I. LMŽ U13 – U12 – 4. kolo
22.3. 10.00-11.30 FC Petržalka – Slovan      Szakáll, Krč za Orlíkovú ObFZ-m (Pankúchová)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 18. kolo
22.3. 10.00-12.30 Senec – N. Zámky      Srna, Tanglmayer, Křivan; Beňo (V. Biel zmena ihriska)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 19. kolo
22.3. 15.00 Inter – S. Grob           Brody, Straka, Lauer; Somoláni (Stupava)
23.3. 13.00 Rovinka – Báhoň      Fischer, Kroneraff, Mosor; Príkopa (zmena UHČ!)
Seniori S4B – 14. kolo
23.3. 15.00 Malacky – Kostolište      Somoši, Koštrna, Lipari; Dadykinnehrá sa!
23.3. 15.00 Zohor – CFK Pezinok      Ralbovský, Valko, Somoši (AR2) za Samka; Beňo

Dorast SD3R – 17. kolo
22.3. 11.00 Ivanka p/D – Vrakuňa      Olša D., Jendruš (AR1) za Valka, Hádek
22.3. 15.00 Bernolákovo – BCT          Hádek, Jendruš (AR1) za Valka, Olša
23.3. 13.00 Rača – Domino                Straka, Polakovič Ľ., Čižmár (AR2) za ObFZ-m

Dorast MD3R – 14. kolo
23.3. 12.30 BCT – Domino             Vašš, Kramár (AR1) za ObFZ-m
23.3. 12.30 Zohor – Tomášov        Valko,Somoši (AR1) za Samka

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 14. kolo
22.3. 10.00 Modra – K. Ves         Malárik (iba st. žiaci)

Rozhodcovia, ktorí budú rozhodovať stretnutia riadené ZsFZ ( II.LSDZ, II. LMDZ) sú povinní nahlásiť výsledok a polčas SMS správou na telefónne číslo 0911 550 510 do 15. minút od skončenia stretnutia!!!

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori – S5VB – 16. kolo
23.03. 15.30 Sl. Grob B – Častá          zmena termínu a hracieho času !!!
23.03. 15.00 Vištuk – Kaplná                  Olša M. za Randu /AR1/, AR2 za Olšu M.
23.03. 15.00 Ch. Grob – Čataj                 Kováč za Brejchu /AR1/, AR2 za Sobolovú
23.03. 15.00 Dubová – Modra                 Brejcha za Husku /AR1/
23.03. 15.00 Blatné – N. Dedinka     Huska za Gilberta /R/, Lieskovský za Záreckého /AR2/

Starší žiaci – SZV MA – 16. kolo
22.03. 15.00 Zohor – Pl. Štvrtok A                      Žilavý za Ďurča P.
22.03. 15.00 Závod – Rohožník                          nehrá sa !!!
23.03. 12.30 Sološnica – Žolík Malacky B      Ďurčo P. za Žilavého zmena hracieho času !!!

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV