Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 29.- 30.3.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo
30.3. 10.00-12.00 Inter – Senec  Pacalaj, Ralbovský, Somoši ( zmena ihriska Most p/B)

I. LMŽ U13 – U12 – 5. kolo
29.3. 10.00 Senec – Inter  Takáč za Straku M., Lacena za ObFZ-m iba U „12“  (V. Biel zmena ihriska)
30.3. 10.00-11.30 Slovan – AS Trenčín  Krč, Dano za Barina za ObFZ-m  (Pasienky)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 12.kolo
30.3. 10.00 FC Petržalka – K. Ves  Černý  (Polygraf)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 19. kolo
30.3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Skalica  Vašš, Rozinek za Kočického, Lackovič za Olšu D.; Príkopa (D) za Šuniara  (zmena hracieho dňa Sklodowskej)
29.3. 10.00-12.30 Inter – D. Dtreda  Bláha, Brody, Henček; Šuniar (D) za Príkopu  (zmena ihriska Most p/B)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 20. kolo
30.3. 16.00 Bernolákovo – Sv. Jur  Parilák, Kroneraff, Smolíková (AR2) za Bláhu; Keller

Seniori S4A – 15. kolo
30.3. 16.00 Tomášov – Čunovo  Bláha (R) za Malárika, Ruc, Čižmár za ObFZ-m; Dadykin

Seniori S4B – 15. kolo
30.3. 16.00 CFK Pezinok – Kostolište  Gosiorovský, Martiš SFZ (AR1) za Smolíkovú, Malárik (AR1) za Dujavu; Vaško

Dorast SD3R – 18. kolo
29.3. 13.30 D. Lužná – Bernolákovo  Ježík, Berner, Olša D. (AR2) za Orlického

Dorast MD3R – 15. kolo
30.3. 13.30 Domino – Vrakuňa  Jaššo, Lovás, Choreň za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL)  – 15. kolo
30.3. 12.00-14.30 Ivanka p/D – D. Lužná  Kroneraff, Mistrík za ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 12. kolo
29.3. 10.00 Slovan – FA Bratislava  Plonka za Žilavého
30.3. 9.00 Inter – Ružinov  Plonka  (Ekonóm zmena ihriska)

Prípravka (PMB1) 12. kolo
30.3. 9.00 Inter – Ružinov  Volek  (Ekonóm zmena ihriska)

Prípravka (PMC) 12. kolo
29.3. 9.00 Slovan – FA Bratislava  Plonka za Žilavého
30.3. 11.00 Inter – Ružinov  Plonka  (Ekonóm zmena ihriska)

Prípravka (PMA3) 10. kolo
29.3. 11.30 Danubia – Scorpions  Grác  (Domino)

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA – 12. kolo
30.3. 16.00 Suchohrad – Pl. Mikuláš  Triskal, Lacena, Teťák, Doboš za ObFZ-m

Starší žiaci SZVMA – 17. kolo
30.03. 14.00 Rohožník – Sološnica Ďurčo P. za R

Mladší žiaci MZV – 12. kolo
29.03. 13.30 Pusté Úľany – Šenkvice Minárik za Konečného
30.03. 10.30 Báhoň – Kalinkovo Polakovič A. za R

Prípravka PrSC – 14. kolo
29.03. 09.30 Ivanka – Senec Augustovič st. za Konečného

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV