Obsadenie R a DS – PR BFZ na 5.- 6.4.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo
5.4. 10.00-12.00 Slovan – Inter                         Chromý,Abrman, Laciňák (Pasienky)
5.4. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava      Martiška, Gosiorovský, Chálka (NTC Senec)

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo
5.4. 10.00-11.30 FC Petržalka – Myjava          Matejová, Lehuta za ObFZ-m (Pankúchová)
5.4. 10.00-11.30 Inter – Slovan                         Orlíková, Plonka za ObFZ-m (Ekonóm)

II. Liga ženy BA – 13. kolo
5.4. 13.00 FK Dúbravka – FK Kuchyňa            Kramár, Takáč za ObFZ-m
5.4. 15.00 K. Ves – Skloplast Trnava               Hajnala, Maretta
5.4. 15.00 D. Lužná – FC Povoda                      Moravec, Hádek
6.4. 11.00 Sv. Jur – Myjava                                 Ježík, Srna

Regionálna liga žiačok Bratislava – 13.kolo
5.4. 13.30 K. Ves – Skloplast Trnava              Maretta
5.4. 13.30 D. Lužná – FC Povoda                    Hádek
6.4. 9.30 Sv. Jur – Myjava                                  Srna

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 20. kolo
5.4. 10.00-12.30 Senec – H. Nitra     Polakovič Ľ., Straka, Zálesňák; Darlea (V. Biel)
6.4. 10.00-12.30 K. Ves –Čermáňsky FK Nitra      Chromý, Kroneraff, Brody; Ľupták (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 21. kolo
5.4. 10.30 Ružinov – Bernolákovo         Vašš, Kočický, Smirnov; Beňo
5.4. 10.30 ŠKP – Rohožník                      Lauer, Ščepán, Parilák; Truchlý
5.4. 16.30 Inter – P. Štvrtok                     Ježík, Chromý, Orlický; Chladek
5.4. 16.30 Sv. Jur – Limbach                  Brody, Bláha, Rozinek; Jablonický
5.4. 16.30 Báhoň – Kráľová p/S             Srna, Kroneraff, Bohun; Príkopa
6.4. 16.30 Domino – Stupava                Straka, Cvengroš, Parilák; Marczell
6.4. 16.30 Rovinka – Lozorno                Polakovič Ľ., Kachnič, Mosor; Minárik
6.4. 16.30 Ivanka p/D – Most p/B          R, AR1, AR2, Keller

Seniori S4A – 16. kolo
5.4. 9.30 BCT – Vrakuňa                         Ďurčo M., Dávid D., Jendruš; Mazanec P.
5.4. 16.30 Lamač – Kalinkovo              Ruc, Lackovič, Laciňák; Vaško
6.4. 16.30 Danubia – Jarovce               Pacalaj, Havrila, Križko; Dadykin (Rapid)
6.4. 16.30 Igram – Malinovo                 Polomský, Maretta, Gosiorovský; Rášo
6.4. 16.30 K. Ves – Rusovce                 Ralbovský, Valko, Abrman; Páchnik (BCT)
6.4. 16.30 Vajnory – Tomášov             Tanglmayer, Gaži, Polomský; Ondrušek
6.4. 16.30 Čunovo – D. N. Ves             Henček, Martiška, Moravec; Somoláni

Seniori S4B – 16. kolo
5.4. 16.30 PŠC Pezinok – Jablonové           Martinkovič st., Tanglmayer, Valko; Elefant
6.4. 16.30 Šenkvice – Budmerice                Dávid D., Dujava, Hrazdira; Slezák
6.4. 16.30 Jakubov – Závod                           Zálesňák, Samko, Malárik; Hájek
6.4. 16.30 Viničné – V. Leváre                      Olša D., Kočický, Bohun; Brody
6.4. 16.30 Jablonec – CFK Pezinok             Chálka, Křivan, Hádek; Šuniar
6.4. 16.30 Kostolište – Zohor                        Koštrna, Hajnala, Bláha; Lazar

Dorast SD3R – 19. kolo
5.4. 13.00 ŠKP – Vrakuňa                              Křivan, Parilák, Ščepán
5.4. 14.00 Domino – Ružinov                        Križko, Pacalaj, Smirnov
5.4. 14.00 Báhoň – Iskra                                Olša D., Bohun, Kroneraff
5.4. 16.30 Kostolište – PŠC Pezinok           Gaži, Polomský, Lauer
5.4. 16.30 Bernolákovo – Rohožník             Chálka, Martiška, Gosiorovský
6.4. 13.00 Rača – BCT                                     Rozinek, Ďurčo M., Smirnov

Dorast MD3R – 16. kolo
5.4. 12.00 PŠC Pezinok – Zohor – Kolízia!!!
6.4. 10.00 Vrakuňa – ŠKP                                            Laciňák, Ruc, Martinkovič st.
6.4. 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino         ObFZ-m, ObFZ-m (Hamuliakovo)
6.4. 14.00 Gajary – Senec                                            Lackovič
6.4. 15.00 Rača – Tomášov                                         Smirnov, Ďurčo M., Rozinek

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 16. kolo
5.4. 9.00-10.30 Domino – D. N. Ves                            Henček, Somoši
5.4. 10.00-11.45 D. Lužná – FA Bratislava                Hádek, Moravec
5.4. 10.00-11.30 Rusovce – K. Ves                             Malárik, Koštrna
5.4. 10.00 Modra – Ružinov                                          Orlický (iba st. žiaci)
5.4. 11.30-13.30 BCT – Vrakuňa                                  Dávid D., Jendruš
5.4. 12.30-15.00 PŠC Pezinok – Rača                        Valko, Tanglmayer
5.4. 14.30-16.30 Žolík Malacky – Ivanka p/D             Ralbovský, Ďurčo M.

 

Prípravka (PMA1) 13. kolo
3.4. 17.30 Ružinov – K. Ves                                                Lovás
5.4. 9.30 Rača – Slovan                                                        Kravárik
5.4. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – FC Petržalka      Vanek (Hamuliakovo)
6.4. 9.00 ŠKP – FA Bratislava                                             Láska
9.4. 17.30 Domino – Senec                                                  Štofík

Prípravka (PMB1) 13. kolo
3.4. 16.00 Ružinov – K. Ves                                                 Dano
5.4. 10.45 Rača – Slovan                                                       Kravárik
5.4. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – FC Petržalka         Vanek (Hamuliakovo)
6.4. 9.00 ŠKP – FA Bratislava                                             Ľupták Š.
1.4. 16.00 Domino – Senec                                                   Štofík

Prípravka (PMC) 13. kolo
3.4. 16.00 Ružinov – K. Ves                                                 Lovás
5.4. 12.00 Rača – Slovan                                                       Kravárik
5.4. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – FC Petržalka       Vanek (Hamuliakovo)
6.4. 10.00 ŠKP – FA Bratislava                                           Láska
1.4. 16.00 Domino – Senec                                                   Dano

Prípravka (PMA2) 10. kolo
5.4. 9.00 D. Lužná – Žolík Malacky                                  Straka M.
5.4. 9.00 Iskra – BCT                                                             Lovás
6.4. 9.30 K. Ves „B“ – ŠKP „B“                                            Štofík
6.4. 10.30 Jarovce – Šamorín                                           Volek

Prípravka (PMB2) 10. kolo
5.4. 10.15 D. Lužná – Žolík Malacky                               Straka M.
6.4. 9.00 Iskra – BCT                                                             Lehuta
6.4. 8.30 K. Ves „B“ – ŠKP „B“                                            Štofík
6.4. 9.15 Jarovce – Šamorín                                               Volek
5.4. 10.30 Vrakuňa – D. N. Ves                                         Láska

Prípravka (PMA3) 10. kolo
29.3. 11.30 Danubia – Scorpions                                      Grác (Domino)
3.4. 16.30 Inter – FC Petržalka                                          Grác
5.4. 9.30 Lamač – ZŠ Kalinčiakova                                  Plonka
5.4. 10.30 Čunovo – Z. Bystrica                                        Štvrtecký
6.4. 9.30 FK Dúbravka – Rusovce                                    Vanek

Súťaže riadené ObFZ – vidiek

Seniori S5VA – 13. kolo
06.04. 16.30 Z. Ves – Pl. Štvrtok Vysoká     Žilavý, Gilan, AR2, D
06.04. 16.30 M.Leváre – Kuchyňa      Ďurčo P., Surovský, AR2, D
06.04. 16.30 Borinka – Pernek       Miško, AR2, D
06.04. 16.30 Pl. Mikuláš – Malacky    Pirník, AR1, AR2, D
06.04. 16.30 Suchohrad – Studienka      Hudy, Rozbora, AR, D2

Seniori S5VB – 18. kolo
05.04. 16.30 Sl. Grob B – H. Šúr     Rybár, Augustovič st., Polakovič A., D
06.04. 16.30 Blatné – Kráľová B      Gilbert, Opálek, AR2, D
06.04. 16.30 Častá – Miloslavov       Olša M., Lieskovský, AR2, D
06.04. 16.30 Grinava – Kaplná       Augustovič st., Strapek, Sobolová, D
06.04. 16.30 Vištuk – Modra      ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
06.04. 16.30 Ch. Grob – N. Dedinka      Huska, Kováč, Randa, D
06.04. 16.30 Dubová – Doľany      Patlevič, Gajarský, Paracková, D
06.04. 16.30 Svätý Jur B – Čataj      Augustovič ml., Kardelis, Mičura, D

Dorast SD4VA – 10. kolo
05.04. 16.30 Pl. Mikuláš – Lamač      Hudy, Pirník
05.04. 16.30 Jakubov – Jarovce       Rozbora, Gilan
5.4. 14.00 D. N. Ves – Žolík Malacky        Lupták V., Triskal, Krč za ObFZ-m
06.04. 14.00 Stupava – Závod       R, AR1

Dorast SD4VB – 10. kolo
05.04. 16.30 Šenkvice – Igram      Huska, Lieskovský
6.4. 14.00 Viničné – Budmerice      Kočický
05.04. 16.30 D. Lužná B – Modra      Strapek, AR1
05.04. 14.00 Kráľová – Cajla      Gilbert, AR1

SZVMA – 18. kolo
05.04. 11.30 Stupava – Žolík B      Blecha
05.04. 16.30 Zohor – Rohožník      R
05.04. 16.30 Závod – Lozorno      R za Rozboru
06.04. 14.30 V. Leváre – Z. Ves      R
06.04. 14.00 Sološnica – Láb      R
06.04. 14.30 Pl. Štvrtok B – Pl. Štvrtok A /ihr. Vysoká/      R

SZVPK – 10. kolo
05.04. 10.30 Jablonec – Sv. Jur      Sobolová
06.04. 14.30 Šenkvice – Sl. Grob      R
06.04. 14.30 Častá – Budmerice      R
06.04. 14,00 Vištuk – Doľany      R
06.04. 14.30 Dubová – Cajla     R

SZVSC – 12. kolo
06.04. 14.30 Kráľová – Malinovo      R
06.04. 10.00 Igram – Tomášov      R

MZV – 13. kolo
06.04. 14.30 Limbach – P. Úľany      R
06.04. 09.30 Cajla – Bernolákovo      R
06.04. 10.00 N. Dedinka – Rovinka      Marczell
06.04. 10.00 Viničné – Báhoň      R
06.04. 14.30 Kalinkovo – Šenkvice      R

PrMA – 13. kolo
05.04. 10.00 Vysoká – Jakubov      R
05.04. 16.30 V. Leváre – Zohor      Lukeš
05.04. 14.00 Závod – Sološnica      R
06.04. 10.30 Stupava – Láb       Blecha
06.04. 14.30 Studienka – Lozorno      R

PrPK – 10. kolo
05.04. 14.00 PŠC Pezinok – Limbach      Huska
05.04. 10.00 Cajla – Viničné      R
06.04. 10.00 Modra – Jablonec      Lieskovský
06.04. 10.00 Šenkvice – Sv. Jur      R
06.04. 10.00 Sl. Grob – Grinava      R

PrSC – 15. kolo
05.04. 10.00 Kráľová A – Ivanka      Marczell
06.04. 09.30 Rovinka – Kráľová B      Paracková
06.04. 10.00 Miloslavov – Bernolákovo      Randa
06.04. 14.30 Čataj – Ch. Grob      R
06.04. 12.30 Kalinkovo – Most      R
09.04. 17.00 Malinovo – N. Dedinka      Augustovič st.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV