Zmeny v obsadení R a DS–PR BFZ na 5.- 6. 4.

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo
5.4. 10.00-11.30 Inter – Slovan      Orlíková, Kuzmová za Triskala ObFZ-m (Ekonóm)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 21. kolo
5.4. 16.30 Báhoň – Kráľová p/S      Srna, Henček (AR1) za Kroneraffa, Bohun; Príkopa
6.4. 16.30 Ivanka p/D – Most p/B      Denev, Vejtasa, Šenkýř za JmKFS; Keller

Seniori S4A – 16. kolo
5.4. 16.30 Lamač – Kalinkovo      Ruc, Lackovič, Laciňák; Lônčík (D) za Vaška
6.4. 16.30 Vajnory – Tomášov      Tanglmayer, Gaži, Somoši (AR1) za Polomského; Ondrušek

Dorast SD3R – 19. kolo
5.4. 14.00 Domino – Ružinov      Križko, Somoši (AR1) za Pacalaja, Smirnov
5.4. 14.00 Báhoň – Iskra      Olša D., Bohun

Dorast MD3R – 16. kolo
6.4. 10.00 PŠC Pezinok – Zohor      Vašš, Ščepán
6.4. 14.00 Šamorín-Hamuliakovo – Domino      Krč, Triskal za ObFZ-m (Hamuliakovo)

Prípravka (PMB1) 13. kolo
6.4. 9.00 ŠKP – FA Bratislava      Kravárik (R) za Ľuptáka Š.

Rozhodcovia, ktorí budú rozhodovať stretnutia riadené ZsFZ ( II.LSDZ, II. LMDZ) sú povinní nahlásiť výsledok a polčas SMS správou na telefónne číslo 0911 550 510 do 15. minút od skončenia stretnutia. Zápisy z týchto stretnutí už nemusíte posielať na ZsFZ do Nitry, treba si ich odložiť pre prípad vyžiadania zo strany ZsFZ !!!

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA – 13. kolo
06.04. 16.30 Z. Ves – Pl. Štvrtok Vysoká      Dávid M. za Žilavého
06.04. 16.30 Pl. Mikuláš – Malacky      Hudy za Pirníka, Žilavý za AR1 /ihrisko Malacky/
06.04. 16.30 Suchohrad – Studienka      Pirník za Hudyho

Seniori S5VB – 18. kolo
06.04. 16.30 Blatné – Kráľová B      Gilbert, Kováč za Opálka, Uhrin za AR2
06.04. 16.30 Vištuk – Modra      Patlevič, Gajarský, Paracková /nové obsadenie!!!/
06.04. 16.30 Ch. Grob – N. Dedinka      Huska, Vass za Kováča
06.04. 16.30 Dubová – Doľany      Čižmár, Lacena, Bočák Jo. /nové obsadenie!!!/
06.04. 16.30 Častá – Miloslavov      Ježík za Lieskovského, Lieskovský za AR2

Dorast SD4VA – 10. kolo
05.04. 16.30 Pl. Mikuláš – Lamač      Surovský za Pirníka

Dorast SD4VB – 10. kolo
05.04. 17.00 D. Lužná B – Modra      zmena času!!!

SZVMA – 18. kolo
05.04. 11.30 Stupava – Žolík B      R za Blechu

SZVPK – 10. kolo
06.04. 14.30 Šenkvice – Sl. Grob      Polakovič A. za R
06.04. 14,00 Vištuk – Doľany      Olša M. za R

SZVSC – 12. kolo
06.04. 11.00 Most – Š. Hamuliakovo      Augustovič st.

MZV – 13. kolo
06.04. 09.30 Cajla – Bernolákovo      Randa za R
06.04. 10.00 Viničné – Báhoň      Huska za R

PrMA – 13. kolo
06.04. 10.30 Stupava – Láb      R za Blechu

PrPK – 10. kolo
05.04. 10.00 PŠC Pezinok – Limbach      Huska zmena času!!!
06.04. 10.00 Modra – Jablonec      R za Lieskovského

PrSC – 15. kolo
06.04. 10.00 Miloslavov – Bernolákovo      R za Randu

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV