Obsadenie R a DS – PR BFZ na 12.- 13.4.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 7. kolo
12.4. 11.00-13.00 Slovan – AS Trenčín                 Ježík, Vašš, Smolíková (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo
12.4. 10.00-12.00 FC Petržalka – Senica      Polakovič Ľ., Ščepán, Havrila (ZŠ Pankúchová)
13.4. 14.00-16.00 Inter – Dubnica                        Takáč, Dano, Žilavý za ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 7. kolo
12.4. 10.00-11.30 Senec – D. Streda                     ObFZ-v, ObFZ-v (V. Biel)
13.4. 10.00-11.30 Slovan – Spartak Trnava        Lovás, Kašper (Pasienky)

I. Liga ženy – 11. kolo
12.4. 13.00 Slovan – Trenčianske Teplice           Lauer, Straka, Smirnov

I. Liga juniorky – 11. kolo
12.4. 15.00 Slovan – Trenčianske Teplice           Smirnov, Straka, Lauer

II. Liga ženy BA – 14. kolo
12.4. 15.00 Kuchyňa – D. Lužná                               ObFZ-v
13.4. 14.00 Láb – Kopčany                                         R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 14.kolo
13.4. 10.00 FC Petržalka – Slovan                            Laciňák

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 21. kolo
12.4. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves   Henček, Rozinek, Chromý; Truchlý (Sklodowskej)

Súťaže riadené JMKFS

A1A Krajský přebor dospělých
13.4. 16.00 Mutěnice – Bzenec                                 Straka, Smirnov, Lauer; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 22. kolo
13.4. 16.30 S. Grob – Ivanka p/D              Chromý, Tanglmayer, Rozinek; Brody
13.4. 16.30 Most p/B – Báhoň                    Orlický, Parilák, Polakovič Ľ.; Darlea
13.4. 16.30 Kráľová p/S – ŠKP                   Kočický, Smolíková, Brody; Hájek
13.4. 16.30 Rohožník – Lozorno                R, AR1, AR2, Páchnik
13.4. 16.30 Rovinka – Sv. Jur                     Bohun, Martiš za SFZ, Ježík; Ľupták
13.4. 16.30 Limbach – Ružinov                 Cvengroš, Ščepán, Havrila; Somoláni
13.4. 16.30 Bernolákovo – Domino          Bláha, Kachnič, Srna; Šuniar
13.4. 16.30 Stupava – Inter                         Vašš, Berner, Henček; Minárik

Seniori S4A – 17. kolo
13.4. 16.30 Danubia – Čunovo      Valko, Olša D., Čižmár za ObFZ-m; Slezák (Rapid)
13.4. 16.30 D. N. Ves – Vajnory                Gaži, Ďurčo M., Matejová za ObFZ-m; Banič
13.4. 16.30 Tomášov – BCT                       Malárik, Hajnala, Orlíková za ObFZ-m; Marczell
13.4. 16.30 Rusovce – Vrakuňa                Zálesňák, Samko, Lacena za ObFZ-m; Elefant
13.4. 16.30 K. Ves – Igram                         Križko, Ruc, Kramár za ObFZ-m; Lazar (BCT)
13.4. 16.30 Malinovo – Lamač                  Lackovič, Jendruš, Triskal za ObFZ-m; Rášo
13.4. 16.30 Kalinkovo – Jarovce              Chálka, Hrazdira, Ralbovský; Mazanec P.

Seniori S4B – 17. kolo
13.4. 16.30 Kostolište – PŠC Pezinok      Maretta, Pacalaj, Hudy za ObFZ-v; Príkopa
13.4. 16.30 Zohor – Jablonec                    Gosiorovský, Martiška, Polomský; Vaško
13.4. 16.30 CFK Pezinok – Gajary      Křivan, Dujava, Augustovič ml. za ObFZ-v; Dadykin
13.4. 16.30 V. Leváre – Jakubov               Dávid D., Koštrna, Laciňák; Minarovič
13.4. 16.30 Závod – Šenkvice                    Hádek, Martinkovič st., Abrman; Jablonický
13.4. 16.30 Budmerice – Jablonové        Somoši, Moravec, Strapek za ObFZ-v; Chladek

Dorast SD3R – 19. kolo
12.4. 10.00 PŠC Pezinok – Domino         Lackovič, Zálesňák, Dávid D.
12.4. 10.30 Ružinov – Ivanka p/D             Martiška, Gosiorovský, Polomský
12.4. 10.30 Iskra – ŠKP                               Hajnala, Tanglmayer, Křivan
12.4. 14.00 Vrakuňa – Bernolákovo         Koštrna, Laciňák, Somoši
12.4. 14.00 D. Lužná – Rača                      Olša D., Ďurčo M., Gaži
13.4. 10.30 BCT – Kostolište                     Havrila, Srna, Dujava

Dorast MD3R – 17. kolo
12.4. 12.00 PŠC Pezinok – Ružinov                   Dávid D., Zálesňák, Lackovič
12.4. 14.00 Senec „B“ – BCT                                Jendruš, Berner
13.4. 13.00 ŠKP – Šamorín-Hamuliakovo        Henček, Berner
13.4. 14.00 Zohor – Rača                                     Polomský, Martiška
13.4. 14.00 Tomášov – Gajary                             Hajnala, Orlíková za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 17. kolo
12.4. 9.00-10.30 Domino – PŠC Pezinok                  Ruc, Ralbovský
12.4. 9.00 D. N. Ves – Modra                                        Abrman (iba st.žiaci)
12.4. 9.00-11.00 Vrakuňa – Rusovce                          Koštrna, Laciňák
12.4. 10.00-11.45 D. Lužná – K. Ves                            Ďurčo M., Gaži
12.4. 12.30-14.30 FA Bratislava – Žolík Malacky       Triskal, Matejová za ObFZ-m
12.4. 13.30-15.30 Ružinov – BCT                                  Moravec, Maretta
13.4. 12.30-15.00 Ivanka p/D – Rača                           Jendruš, Barin za ObFZ-m

Prípravka (PMA1) 14. kolo
12.4. 11.00 Slovan – ŠKP                                                  Kašper (Pasienky)
13.4. 9.00 FA Bratislava – Šamorín-Hamuliakovo      Dano (Bieloruská)
13.4. 9.00 FC Petržalka – Ružinov                                   Grác (Pankúchová)
13.4. 9.00 Inter – Domino                                                  Kravárik
13.4. 9.00 Senec – Rača                                                      Šesták (V. Biel)

Prípravka (PMA1) 19. kolo – predohrávka
10.4. 18.00 K. Ves – Slovan                                                  Dano

Prípravka (PMB1) 14. kolo
12.4. 10.00 Slovan – ŠKP                                                    Kašper (Pasienky)
13.4. 10.00 FA Bratislava – Šamorín-Hamuliakovo      Dano (Bieloruská)
12.4. 14.00 FC Petržalka – Ružinov                                   Grác (Pankúchová)
13.4. 9.00 Inter – Domino                                                   Vanek
13.4. 10.00 Senec – Rača                                                     Šesták

Prípravka (PMB1) 19. kolo – predohrávka
10.4. 17.00 K. Ves – Slovan                                                     Lovás

Prípravka (PMC) 14. kolo
12.4. 9.00 Slovan – ŠKP                                                   Kašper (Pasienky)
13.4. 11.00 FA Bratislava – Šamorín-Hamuliakovo       Dano (Bieloruská)
22.4. 17.00 FC Petržalka – Ružinov                                  Grác (Pankúchová)
13.4. 11.00 Inter – Domino                                                   Kravárik
13.4. 11.00 Senec – Rača                                                      Šesták

Prípravka (PMC) 19. kolo – predohrávka
10.4. 17.00 K. Ves – Slovan                                                     Dano

Prípravka (PMC) 17. kolo – predohrávka
12.4. 14.00 Senec – K. Ves                                                      R (V. Biel)

Prípravka (PMA2) 11. kolo
13.4. 9.00 D. N. Ves – Iskra                                                     Ľupták Š.
13.4. 9.00 Šamorín – Žolík Malacky                                    Straka M.
13.4. 11.00 ŠKP „B“ – Jarovce                                                Žilavý
13.4. 14.00 BCT – K. Ves „B“                                                   Láska

Prípravka (PMB2) 11. kolo
13.4. 10.30 D. N. Ves – Iskra                                                  Ľupták Š.
13.4. 10.00 Šamorín – Žolík Malacky                                 Straka M.
13.4. 11.00 ŠKP „B“ – Jarovce                                               Štvrtecký
13.4. 15.00 BCT – K. Ves „B“                                                   Láska
13.4. 10.00 Vrakuňa – D. Lužná                                            Láska

Prípravka (PMA3) 11. kolo
10.4. 16.30 Inter – Danubia                                                   Kravárik
12.4. 10.00 Z. Bystrica – Lamač                                          Volek
12.4. 10.00 ZŠ Kalinčiakova – Scorpions                        Príkopa
13.4. 12.00 FC Petržalka „B“ – FK Dúbravka                  Grác
13.4. 14.30 Rusovce – Čunovo                                            Vanek

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VB – 19. kolo
12.04. 16.30 Kráľová B – Dubová              Augustovič ml., Strapek, Augustovič st.
13.04. 16.30 Blatné – Sl. Grob B                Huska, Sobolová, AR2
13.04. 16.30 Nová Dedinka – Vištuk        Rybár, Gajarský, AR2
13.04. 16.30 Modra – Svätý Jur B              Augustovič st., Brejcha, Paracková
13.04. 16.30 Čataj – Grinava                       Olša M., Opálek, AR2
13.04. 16.30 Častá – Kaplná                        Habo, Uhrín, AR2
13.04. 16.30 Miloslavov – Hrubý Šúr        Bočák Ján, Miško, AR2

Seniori S5VA – 14. kolo
13.04. 16.30 Studienka – Z. Ves               Rozbora, Surovský, AR2
13.04. 16.30 Sološnica – M. Leváre        Žilavý, AR1, AR2
13.04. 16.30 Kuchyňa – Borinka              Ďurčo Peter, AR1, AR2
13.04. 16.30 Pernek – Pl. Mikuláš           Kováč, Gilan, AR2
13.04. 16.30 Malacky – Suchohrad         Pirník, Ďuriš, AR2

Starší dorast SD4VA – 11. kolo
12.04. 16.30 Závod – Devínska N. V.      Surovský, Rozbora
12.04. 16.30 Žolík – Jakubov                     Hudy, Pirník
13.04. 14.00 Jarovce – Lamač                  ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Starší dorast SD4VB – 11. kolo
12.04. 14.00 Kráľová – Šenkvice             Strapek, AR1
13.04. 14.00 Cajla – D. Lužná B               BFZ /ihrisko D. Lužná/
13.04. 14.00 Modra – Sl. Grob                  Brejcha, Paracková
13.4. 14.00 Budmerice – Igram                Moravec, Strapek za ObFZ-v

Starší žiaci SZV MA – 19. kolo
13.04. 14.00 Jakubov – Závod                  R
13.04. 10.30 Lozorno – Sološnica           R
13.04. 11.00 Láb – Zohor                            R
13.04. 14.30 Rohožník – Stupava             R
13.04. 10.00 Žolík B – Pl. Štvrtok B           Žilavý
13.04. 10.00 Pl. Štvrtok A – Z. Ves             R

Starší žiaci SZV PK – 11. kolo
13.04. 14.30 Dubová – Šenkvice                    R
12.04. 12.00 Cajla – Vištuk                              Minárik
11.04. Piatok 17.30 Doľany – Jablonec       Olša M.
13.04. 11.00 Sv. Jur – Častá                            Brejcha
13.04. 10.00 Budmerice – Sl. Grob               Olša M.

Starší žiaci SZV SC – 13. kolo
12.04. 15.00 Š. Hamuliakovo – Igram         R
13.04. 10.00 Tomášov – Malinovo               Marczell

Mladší žiaci MZV – 14. kolo
12.04. 14.00 P. Úľany – Kalinkovo                 R
15.04. Utorok 16.30 Šenkvice – Viničné       Brejcha
13.04. 10.30 Báhoň – N. Dedinka                   Polakovič A.
12.04. 10.00 Rovinka – Š. Hamuliakovo       Randa
13.04. 14.30 Bernolákovo – Limbach            R

Dohrávky MZV – 13. kolo
12.04. 14.30 Cajla – Bernolákovo                   Minárik
13.04. 14.00 Kalinkovo – Šenkvice                R

Prípravka PrMA – 14. kolo
12.04. 10.00 Rohožník – V. Leváre                R
13.04. 10.00 Zohor – Stupava                         R
13.04. 09.30 Láb – Závod                                 R
12.04. 14.00 Sološnica – Vysoká                   R
13.04. 10.00 Jakubov – Studienka                 R

Prípravka PrPK – 11. kolo
13.04. 10.00 Sl. Grob – PŠC Pezinok            R
13.04. 14.30 Grinava – Cajla                          R
12.04. 11.00 Viničné – Šenkvice                    R
13.04. 09.30 Sv. Jur – Modra                          Brejcha
13.04. 15.00 Jablonec – Limbach                 R

Prípravka PrSC – 16. kolo
13.04. 10.00 Kráľová B – Kalinkovo                   R
13.04. 09.30 Most – Čataj                                    Randa
12.04. 11.00 Ch. Grob – Malinovo                     Marczell
12.04. 10.00 N. Dedinka – Miloslavov               R
17.04. Štvrtok 17.00 Bernolákovo – Senec       Augustovič st.
12.04. 09.30 Ivanka – Rovinka                             Marczell


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV