Zmeny v obsadení R a DS–PR BFZ na 12.- 13.4. + obsadenie na 15.-18.4. 2014 (Ut-pia)

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.- 13.4.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 7. kolo
12.4. 10.00-11.30 Senec – D. Streda      Kardelis, Randa za ObFZ-v  (V. Biel)
13.4. 10.00-Slovan – Spartak Trnava      Kašper, Lovás U „12“ (Pasienky) (Zmena UHČ)
23.4. (Streda) 18.00 Slovan – Spartak Trnava      Lovás, Kašper U „13“ (Pasienky) (Zmena hr.dňa)

Regionálna liga žiačok Bratislava – 14.kolo
13.4. 10.00 FC Petržalka – Slovan      Laciňák (Polygraf)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 21. kolo
12.4. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves      Henček, Rozinek, Chromý; Keller (D) za Truchlého (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 22. kolo
13.4. 16.30 Kráľová p/S – ŠKP      Kočický, Smolíková, Trenčanský SFZ (AR2) za Brodyho; Hájek
13.4. 16.30 Rohožník – Lozorno      Volf, Mayer, Tichánek za JmKFS; Páchnik
13.4. 16.30 Bernolákovo – Domino      Pavlík SFZ (R) za Bláhu, Kachnič, Srna; Šuniar

Seniori S4B – 17. kolo
13.4. 16.30 Budmerice – Jablonové      Somoši, Moravec, Strapek za ObFZ-v; Beňo (D) za Chladeka

Dorast SD3R – 23. kolo- predohrávka
13.4. 11.00 Domino – Rohožník      Rozinek, Abrman, Koštrna

Prípravka (PMA2) 11. kolo
13.4. 9.00 Šamorín – Žolík Malacky      Straka M.-nehrá sa odložené

Prípravka (PMB2) 11. kolo
13.4. 10.00 Šamorín – Žolík Malacky      Straka M.nehrá sa odložené

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VB – 19. kolo
13.04. 16.30 Nová Dedinka – Vištuk      Mičura za AR2

Starší dorast SD4VA – 11. kolo
12.04. 16.30 Závod – Devínska N. V.      Gilan, Surovský

Starší dorast SD4VB – 11. kolo
13.04. 14.00 Cajla – D. Lužná B       Patlevič  /ihrisko D. Lužná/

Starší žiaci SZV PK – 11. kolo
13.04. 14.00 Cajla – Vištuk      R za Minárika + zmena termínu!!! 

Starší žiaci SZV SC – 13. kolo
12.04. 15.00 Š. Hamuliakovo – Igram      Randa za R

Mladší žiaci MZV – 14. kolo
12.04. 10.00 Rovinka – Š. Hamuliakovo      R za Randu

Prípravka PrPK – 11. kolo
13.04. 10.00 Sl. Grob – PŠC Pezinok      Huska za R

Obsadenie 15.-18.4.2014 (Ut-pia)

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo
17.4. (Štvrtok) 10.00-12.00 Senec – Nitra      Hádek, Abrman, Hajnala (V. Biel)
17.4. (Štvrtok) 14.00-16.00 Slovan – D. Streda      Vašš, Křivan, Koštrna (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 8. kolo
17.4. (Štvrtok) 10.00-11.30 Inter – Myjava      Kuzmová, Triskal za ObFZ-m (Ekonóm)
17.4. (Štvrtok) 14.00-15.30 FC Petržalka – Púchov      Jaššo, Krčová za ObFZ-m (Pankúchová)

II. Liga ženy BA – 15. kolo
16.4. (Streda) 17.30 D. Lužná – FK Dúbravka      Moravec, Triskal za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok Bratislava – 15.kolo
16.4. (Streda) 16.00 D. Lužná – FK Dúbravka      Triskal za ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 22. kolo
16.4. (Streda) 10.00-12.30 Senec – FC Petržalka      Kočický, Bohun, Parilák; Brody (V. Biel)
16.4. (Streda) 14.30-12.30 K. Ves – Levice      Orlický, Vašš, Hádek; Somoláni (Lamač)
17.4. (Štvrtok) 10.00-12.30 Inter – L. Trnava      Cvengroš, Brody, Gaži; Minárik (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 23. kolo
17.4. (Štvrtok) 16.30 Ružinov – Rovinka      Henček, Straka, Rozinek; Príkopa
17.4. (Štvrtok) 17.00 ŠKP – Most p/B      Tanglmayer, Kočický, Chromý; Keller
18.4. (Piatok) 16.30 Inter – Bernolákovo      Polakovič Ľ., Parilák, Bláha; Truchlý
18.4. (Piatok) 16.30 Lozorno – Kráľová p/S      Kroneraff, Berner, Ježík; Jablonický

Seniori S4A – 18. kolo
16.4. (Streda) 17.00 BCT – D. N. Ves      Ralbovský, Havrila, Polomský; Šuniar
17.4. (Štvrtok) 17.00 K. Ves – Lamač      Martiška, Smirnov, Gosiorovský; Ondrušek (BCT)
18.4. (Piatok) 10.30 Vajnory – Čunovo      Křivan, Hajnala, Abrman; Páchnik

Dorast SD3R – 21. kolo
17.4. (Štvrtok) 14.00 Domino – BCT      Bláha, Smirnov, Parilák
17.4. (Štvrtok) 17.00 PŠC Pezinok – Ružinov      Hajnala, Hádek, Abrman

Dorast MD3R – 18. kolo
15.4. (Utorok) 17.00 BCT – Tomášov      Malárik, Ruc
17.4. (Štvrtok) 17.00 Vrakuňa – Senec „B“      Ruc, Chálka

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 18. kolo
16.4. (Streda) 18.00-16.30 Žolík Malacky – K. Ves      Křivan, Tanglmayer


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV