Obsadenie R a DS – PR BFZ na 13.- 18.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 11. kolo
17.5. 11.00-13.00 Slovan – FC Nitra      Somoši, Gosiorovský, Kroneraff (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo
17.5. 10.00-12.00 FC Petržalka – Inter      Orlický, Laciňák, Ruc

I. LMŽ U13 – U12 – 12. kolo
17.5. 10.00-11.30 Inter – FC Petržalka      Kuzmová, Jaššo (Ekonóm)
17.5. 10.00 -11.30 Senec – Myjava      ObFZ-v, ObFZ-v
21.5. 14.00-15.30 Slovan – Dubnica      Kuzmová, Krčová

II. Liga ženy BA – 19. kolo
17.5. 15.00 K. Ves – Sv. Jur      Ruc
18.5. 14.00 Láb – Kuchyňa      R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 19. kolo
17.5. 13.30 K. Ves – Sv. Jur      Tanglmayer
18.5. 13.30 Slovan – FK Dúbravka      Chálka

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 26. kolo
17.5. 10.00-12.30 Inter – Levice      Dujava, Lauer, Maretta; Darlea
17.5. 10.00-12.30 Senec – Skalica      Brody, Křivan, Križko; Keller
18.5. 10.00-12.30 K. Ves – Pieštany       Tanglmayer, Rozinek, Vašš; Príkopa (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ Seniori – Semifinále 14.5. 17.00 (Streda)
Ivanka p/D – Inter      Tanglmayer, Henček, Polakovič Ľ.; Keller
Kalinkovo – Rovinka      Cvengroš, Vašš, Smolíková; Darlea

Pohár BFZ Dorast – Semifinále 14.5. 17.00 (Streda)
BCT – Báhoň      Chromý, Bláha, Hajnala
Šenkvice – Domino      Hádek, Valko, Olša D.

Seniori MRB – 29. kolo
17.5. 10.30 Ružinov – ŠKP       Srna, Rozinek, Polakovič Ľ.; Chladek
17.5. 17.00 P. Štvrtok – Kráľová p/S      Tanglmayer, Cvengroš, Ježík; Banič
17.5. 17.00 Inter – Ivanka p/D      Bohun, Hajnala, Zálesňák; Minárik
17.5. 17.00 Sv. Jur – Lozorno      Kočický, Vašš, Polomský; Somoláni
18.5. 17.00 Limbach – S. Grob      Brody, Kočický, Bohun; Truchlý
18.5. 17.00 Bernolákovo – Rovinka      Cvengroš, Ježík, Dujava; Beňo
18.5. 17.00 Stupava – Rohožník      Vašš, Tanglmayer, Rozinek; Marczell
18.5. 17.00 Domino – Báhoň      Polakovič Ľ., Srna, Maretta; Šuniar

Seniori S4A – 22. kolo
17.5. 17.00 Lamač – Čunovo      Hádek, Dávid D., Abrman; Jablonický
18.5. 17.00 K. Ves – Danubia      Martinkovič st., Polomský; Krč za ObFZ-m; Ľupták (BCT)
18.5. 17.00 Malinovo – Vrakuňa      Fischer, Gosiorovský, Kramár za ObFZ-m; Brody
18.5. 17.00 Kalinkovo – Tomášov      Hajnala, Olša D., Čižmár za ObFZ-m; Keller
18.5. 17.00 Jarovce – D. N. Ves      Hrazdira, Chálka, Bočák Jo. za ObFZ-m; Mazanec P.
18.5. 17.00 Igram – Vajnory      Zálesňák, Somoši, Szakál za ObFZ-m; Lazar
18.5. 17.00 Rusovce – BCT       Lackovič, Samko, Janco za ObFZ-m; Sochor

Seniori S4B – 22. kolo
17.5. 17.00 PŠC Pezinok – V. Leváre      Gaži, Martinkovič st., Chálka; Hájek
18.5. 17.00 Budmerice – CFK Pezinok      Martiška, Kroneraff, Abrman; Rášo
18.5. 17.00 Jablonové – Zohor      Dávid D., Valko, Ruc; Slezák
18.5. 17.00 Šenkvice – Kostolište      Laciňák, Koštrna, Jendruš; Dadykin
18.5. 17.00 Jakubov – Jablonec      Křivan, Orlický, Gaži; Vaško
18.5. 17.00 Viničné – Gajary      Križko, Lauer, Hádek; Minarovič

Dorast SD3R – 26. kolo
17.5. 10.30 Iskra – PŠC Pezinok      Cvengroš, Hajnala, Ježík
17.5. 11.00 Ivanka p/D – Kostolište      Olša D., Vašš, Polomský
17.5. 14.30 Báhoň – Rača      Srna, Koštrna, Jendruš
17.5. 14.30 Vrakuňa – BCT      Olša D., ObFZ-m, ObFZ-m
17.5. 14.30 Rohožník – D. Lužná       ObFZ-v, ObFZ-v, ObFZ-v
17.5. 17.00 Ružinov – Bernolákovo      Križko, Brody, Křivan

Dorast MD3R – 22. kolo
15.5. 17.00 (Štvrtok) Vrakuňa – Rača      Gaži, Malárik
17.5. 15.00 ŠKP – Senec „B“      Lackovič, Laciňák
18.5. 12.30 BCT – Gajary      Polomský, Krč za ObFZ-m
18.5. 14.30 Domino – Tomášov      Maretta, Srna
18.5. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – PŠC Pezinok      Takáč, Krčová, Kuzmová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 22. kolo
17.5. 10.00-11.45 Rača – D. N. Ves      Bohun, ObFZ-m
17.5. 10.00 D. Lužná – Modra      Hádek (Szrl)
17.5. 10.00-11.30 Rusovce – BCT      Abrman, ObFZ-m
17.5. 13.00-15.30 PŠC Pezinok – K. Ves      Martinkovič st., Chálka
17.5. 13.00 – 15.00 FA Bratislava – Vrakuňa      ObFZ-v, ObFZ-v
17.5. 15.00-17.00 Žolík Malacky – Domino      Polakovič Ľ., Rozinek
18.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Ružinov      Dujava, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 20. kolo – dohrávka
13.5. 17.30-16.00 (Utorok) PŠC Pezinok – FA Bratislava      Gosiorovský, Olša D.

Žiaci II. liga starší (MZRL) – 21. kolo – dohrávka
14.5. 17.00 (Streda) Domino – D. Lužná      Abrman

Žiaci II. liga starší (SZRL) – 26. kolo – predohrávka
13.5. 17.00 (Utorok) K. Ves – Domino      Tanglmayer, Křivan

Prípravka (PMA1) 19. kolo
17.5. 10.30 Domino – Šamorín-Hamuliakovo      Straka M.
18.5. 9.00 Inter – FC Petržalka      Štofík
18.5. 9.00 Senec – FA Bratislava      Štvrtecký
18.5. 9.30 Rača – ŠKP      Žilavý L.

Prípravka (PMB1) 19. kolo
17.5. 10.30 Domino – Šamorín-Hamuliakovo      Plonka
18.5. 9.00 Inter – FC Petržalka      Láska
18.5. 10.00 Senec – FA Bratislava      Štvrtecký
18.5. 10.45 Rača – ŠKP      Žilavý L.

Prípravka (PMC) 19. kolo
17.5. 12.00 Domino – Šamorín-Hamuliakovo      Plonka
18.5. 11.00 Inter – FC Petržalka      Láska
18.5. 11.00 Senec – FA Bratislava      Štvrtecký
18.5. 12.00 Rača – ŠKP      Žilavý L.

Prípravka (PMA2) 15. kolo
17.5. 9.00 Iskra – Jarovce      Teťák
18.5. 9.00 D. N. Ves – Šamorín      Takáč
18.5. 9.30 K. Ves „B“ – D. Lužná      Teťák
18.5. 14.00 BCT – ŠKP „B“      Žilavý L.

Prípravka (PMB2) 15. kolo
18.5. 9.00 Iskra – Jarovce      Lehuta
18.5. 10.30 D. N. Ves – Šamorín      Takáč
18.5. 8.30 K. Ves „B“ – D. Lužná      Teťák
18.5. 15.00 BCT – ŠKP „B“      Žilavý L.
17.5. 10.30 Vrakuňa – Žolík Malacky      Štofík

Prípravka (PMA3) 15. kolo
15.5. 16.30 Inter „B“ – Scorpions       Straka M.
17.5. 10.30 Čunovo – Danubia      Šesták
18.5. 9.30 FK Dúbravka – Lamač      Štofík
18.5. 12.00 FC Petržalka „B“ – ZŠ Kalinčiakova      Vanek
18.5. 15.00 Rusovce – Z. Bystrica      Vanek

Memoriál Petra Dubovského
17.5. 9.00-15.30 Lovás, Dano, Kravárik, R
18.5. 9.00-15.30 Lovás, Dano, Kravárik, R

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA – 19. kolo
18.05. 17:00 Kuchyňa – Studienka      Hudy, Surovský, AR2
18.05. 17:00 Pernek – Sološnica      Ďurčo Peter, Ďuriš, AR2
18.05. 17:00 Malacky – Pl.Št.-Vysoká B      Randa, Gilan, AR2
18.05. 17:00 Suchohrad – Z. Ves      Pirník, Rozbora, AR2
18.05. 17:00 Borinka – M. Leváre      Patlevič, Gajarský, Paracková

S5VB – 26. kolo
17.05. 17:00 Sl. Grob B – Modra      Rybár, Augustovič st., Brejcha
18.05. 17:00 Hr. Šúr – Blatné      Olša M., Strapek, Sobolová
18.05. 17:00 Kaplna – Doľany      ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
18.05. 17:00 Častá – Dubová      Augustovič ml., Brejcha, Kováč
18.05. 17:00 Sv. Jur B – Vištuk      Huska, Uhrín, AR2
18.05. 17:00 Grinava – Ch. Grob      Habo, Polakovič A., AR2
18.05. 17:00 Čataj – N. Dedinka      Augustovič st., Opálek, AR2
18.05. 17:00 Miloslavov – Kráľová B      Bočák, Miško, AR2

SD4VA – 16. kolo
17.05. 14:00 Bratislava – Stupava       ObFZ-m
17.05. 17:00 Pl. Mikuláš – Závod      Hudy, Gilan
17.05. 17:00 Jakubov – D. N. Ves      Rozbora, Ďuriš
17.5. 14.00 Lamač – Stupava      Abrman

SD4VB – 16. kolo
17.05. 17:00 Šenkvice – Modra       Huska, AR2
18.5. 14.30 Budmerice – Kráľová p/S      Kroneraff, Abrman
18.5. 14.30 Igram – D. Lužná „B“      Somoši, Szakál za ObFZ-m
18.5. 14.30 Viničné – S. Grob      Lauer, Hádek

PrMA – 16.kolo / dohrávky /
13.05. 17,30 Rohožník – Stupava      Ďurčo Peter
19.05. 17,30 Vysoká – Zohor      Konečný

PrSC – 18.kolo / dohrávka /
14.05. 18,00 Kraľova B – Čataj      R

PrSC – 25.kolo / dohrávka /
15.05. 17,30 N.Dedinka – Most      Strapek

PrSC – 19.kolo
13.05. 17,00 Ivanka – Bernolákovo      Marczell

SZV MA – 21.kolo / dohrávka /
15.05. 17,30 Žolík B – Pl.Štvrtok A /Zám. park/      Ďuriš

SZV MA – 28.kolo / dohrávka /
14.05. 17,30 V.Leváre – Lozorno      Lukeš

SZV PK – 16.kolo / predohrávka /
14.05. 17,30 Šenkvice – Doľany       Brejcha

SZV MA – 24.kolo
18.05. 15,00 V.Leváre – Rohožník      R
18.05. 10,00 Žolík B – Láb      Konečný
18.05. 10,00 Pl.Štvrtok A – Lozorno      Gilan
18.05. 14,00 Z.Ves – Jakubov      R
18.05. 15,00 Pl.Štvrtok B – Jabloňove      Konečný
18.05. 14,30 Sološnica – Závod      R

SZV PK – 16.kolo
17.05. 09,30 Sv.Jur – CFK Cajla      Brejcha
18.05. 10,00 Budmerice – Dubova      Sobolová
17.05. 15,00 Sl.Grob – Vištuk      Brejcha
18.05. 15,00 Častá – Jablonec      Brejcha

SZV SC – 18.kolo
18.05. 11,00 Most – Tomašov      Marczell
18.05. 10,00 Igram – Malinovo      R

MZV – 19.kolo
17.05. 10,00 Rovinka – P.Uľany      Marczell
18.05. 15,00 Limbach – Kalinkovo      R
18.05. 09,30 CFK Cajla – Viničné      R
17.05. 13,00 Š.Hamuliakovo – N.Dedinka      R
Bernolákovo – Šenkvice – odložené na 28.05. o 17,00

PrMA – 19.kolo
17.05. 14,00 Sološnica – Rohožník      R
18.05. 10,00 Jakubov – Láb      R
17.05. 13,00 Lozorno – Zohor      R
18.05. 15,00 Studienka – Stupava      R
17.05. 10,00 Vysoká – Závod      Konečný

PrPK – 15.kolo
17.05. 10,00 CFK Cajla – Modra      R
18.05. 10,00 Sl.Grob – Limbach      R
18.05. 15,00 Grinava – Jablonec      R
17.05. 11,00 Viničné – Sv.Jur      R
Šenkvice – PŠC Pezinok – odložené na 20.05. o 17,00

PrSC – 20.kolo
18.05. 10,00 Kraľova B – Malinovo      R
18.05. 15,00 Čataj – Miloslavov       R
18.05. 13,00 Kalinkovo – Senec      R
18.05. 09,30 Most – Kraľova A      Marczell
17.05. 11,00 Ch.Grob – Rovinka      R
17.05. 10,00 N.Dedinka – Ivanka      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV