Obsadenie R a DS – PR BFZ na 24.- 25.5.2014

LSŽ – U15, U14 – 26. kolo

24.5. 10.00-12.00 Slovan – Myjava  Ježík, Kroneraff, Moravec
24.5. 10.00-12.00 Senec – Senica  Tanglmayer, Křivan, Gosiorovský
25.5. 10.00-12.00 Inter – AS Trenčín  Parilák, Henček, Smolíková

I. LMŽ U13 – U12 – 13. kolo

24.5. 10.00-11.30 FC Petržalka – Spartak Trnava  Kašper, Kravárik za ObFZ-m

I. Liga ženy – Nadstavbová časť – 3. kolo

24.5. 13.00 Slovan – Šaľa  Polakovič Ľ., Ruc, Maretta

II. Liga ženy BA – 20. kolo

24.5. 13.00 FK Dúbravka – Láb  Gaži
24.5. 15.00 D. Lužná – Kopčany  Ralbovský, Martiška
24.5. 15.00 Kuchyňa – Skloplast Trnava  R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 20. kolo

22.5. 16.00 FK Dúbravka – FC Petržalka  Gaži
24.5. 13.30 D. Lužná – Slovan  Martiška

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 27. kolo

25.5. 10.00-12.30 K. Ves – Topoľčany  Havrila, Somoši, Ruc; Somoláni
25.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – L. Trnava  Tanglmayer, Chromý, Rozinek; Beňo

Súťaže riadené JMKFS

A1A Krajský přebor dospělých – 25. kolo

24.5. 16.30 Bzenec – IE Znojmo  Henček, Vašš, Parilák; Darlea

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 30. kolo – 21.5. 17.30 (Streda)

S. Grob – Sv. Jur                   Bohun, Smolíková, Somoši; Brody
Lozorno – Ružinov                 Trenčanský (R) SFZ za Tanglmayera, Rozinek, Gaži; Hájek
ŠKP – Domino                       Vašš, Ježík, Zálesňák; Príkopa
Báhoň – Inter                          Kočický, Straka, Havrila; Šuniar
Most p/B – P. Štvrtok            Henček, Brody, Dujava; Darlea
Kráľová p/S – Stupava          Chromý, Bláha, Hajnala; Truchlý
Rohožník – Bernolákovo       Parilák, Cvengroš, Srna (AR2) za Martišku; Keller
Rovinka – Limbach                Polakovič Ľ., Martiška (AR1) za Srnu, Martiš za SFZ; Jablonický

Seniori MRB – 31. kolo

24.5. 10.30 Ružinov Sv. Jur  Straka, Havrila, Srna; Keller
24.5. 17.00 P. Štvrtok – Ivanka p/D  Cvengroš, Chromý, Smolíková; Príkopa
24.5. 17.00 Inter – ŠKP  Brody, Zálesňák, Ďurčo M.; Ľupták
25.5. 17.00 Rovinka – S. Grob  Vašš, Henček, Parilák; Chladek
25.5. 17.00 Limbach – Rohožník  Hajnala, Tanglmayer, Smolíková; Jablonický
25.5. 17.00 Bernolákovo – Kráľová p/S  Polakovič Ľ., Rozinek, Chromý; Brody
25.5. 17.00 Stupava – Most p/B  Bohun, Kočický, Dujava; Hájek
25.5. 17.00 Domino – Lozorno  Bláha, Havrila, Somoši; Darlea

Seniori S4A – 23. kolo

24.5. 9.30 BCT – Igram  Martinkovič st., Kočický, Olša D.; Šuniar
25.5. 17.00 Danubia – Rusovce  Koštrna, Srna, Ruc; Banič
25.5. 17.00 Vajnory – Lamač  Martiška, Ščepán, ObFZ-m; Vaško
25.5. 17.00 Čunovo – Jarovce  Abrman, Ďurčo M., Martinkovič st.; Lazar
25.5. 17.00 D. N. Ves – Kalinkovo  Laciňák, Cvengroš, Maretta; Ondrušek
25.5. 17.00 Tomášov – Malinovo  Valko, Straka, Pacalaj; Lônčík
25.5. 17.00 K. Ves – Vrakuňa  Gosiorovský, Lauer, ObFZ-m; Minárik  (BCT)

Seniori S4A – 21. kolo – dohrávky

21.5. 17.30 (Streda) K. Ves – Malinovo  Ruc, Samko, Čižmár ObFZ-m; Marczell  (BCT)
21.5. 18.00 (Streda) D. N. Ves – Lamač  Gosiorovský, Lackovič, Křivan; Slezák

Seniori S4B – 23. kolo

25.5. 17.00 Viničné – PŠC Pezinok  Ralbovský, Kroneraff, Olša D.; Páchnik
25.5. 17.00 Gajary – Jakubov  Chálka, Brody, Moravec; Slezák
25.5. 17.00 Jablonec – Šenkvice  Dávid D., Zálesňák, Lackovič; Rašo
25.5. 17.00 Kostolište – Jablonové  Fischer, Samko, Hrazdira; Mazanec P.
25.5. 17.00 Zohor – Budmerice  Polomský, Gaži, Černý; Marczell
25.5. 17.00 CFK Pezinok – Závod  Křivan, Orlický, Križko; Truchlý

Dorast SD3R – 27. kolo

24.5. 14.30 Rohožník – Ružinov  Dávid D., Lackovič, ObFZ-v
24.5. 14.30 Domino – Ivanka p/D  Fischer, Ščepán, Černý
24.5. 17.00 D. Lužná – Vrakuňa  Valko, Martiška, Ralbovský
25.5. 10.30 BCT – Iskra  Ďurčo M., Lauer, ObFZ-m
25.5. 13.00 Rača – ŠKP  Kočický, Bohun, Ščepán

Dorast SD3R – 27. kolo – predohrávka

24.5. 10.00 PŠC Pezinok – Báhoň  Lauer, Hajnala, Chálka

Dorast MD3R – 23. kolo

25.5. 12.30 BCT – Ružinov  Lauer, ObFZ-m
25.5. 14.30 Gajary – Vrakuňa  Moravec, Brody
25.5. 14.30 Zohor – Domino  Gaži, Černý
25.5. 14.30 Tomášov – ŠKP  Straka, Pacalaj
25.5. 15.00 Rača – Šamorín-Hamuliakovo  ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast MD3R – 21. kolo – dohrávka

21.5. 17.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Koštrna, Laciňák

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL)  – 23. kolo

24.5. 9.00-10.30 Domino – Rača  Rozinek, Abrman
24.5. 9.00-11.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Pacalaj, Ďurčo M.
24.5. 9.00-11.00 Vrakuňa – K. Ves  Henček, Križko
24.5. 10.00-11.30 Rusovce – PŠC Pezinok  Koštrna, Laciňák
24.5. 10.00 Modra – Žolík Malacky  Orlický
24.5. 11.30-13.30 BCT – D. Lužná  Kočický, Olša D.
24.5. 13.30-15.30 Ružinov – FA Bratislava  Havrila, Srna

Turnaj regionálnych výberov U „14“

19.5. Pondelok (Tomášov)
9.30   ZsFZ – VsFZ  Bláha, Parilák, Vašš
11.00 SsFZ – BFZ  Vašš, Parilák, Bláha

20.5. Utorok (Veľký Biel)
9.30   SsFZ – ZsFZ  Straka, Gaži, Křivan
11.00 BFZ – VsFZ  Křivan, Gaži, Straka

21.5. Streda (Viničné)
9.00 VsFZ – SsFZ  Chromý, Vašš, Henček
10.30 ZsFZ – BFZ  Henček, Vašš, Chromý

Školský pohár – (BCT)

20.5. Utorok
9.00-14.00  Vašš, Krčová za ObFZ-m

21.5. Streda
9.00-14.00 Křivan, Gaži

Prípravka (PMA1) 20. kolo

22.5. 17.30 Ružinov – Domino  Krčová
24.5. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Rača  Straka M.
24.5. 9.00 ŠKP – Senec  Štvrtecký
25.5. 9.00 FA Bratislava – Inter  Plonka
25.5. 9.00 FC Petržalka – K. Ves  Láska

Prípravka (PMB1) 20. kolo

22.5. 16.00 Ružinov – Domino  Krčová
24.5. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Rača  Straka M.
24.5. 9.00 ŠKP – Senec  Šesták
23.5. 16.30 FA Bratislava – Inter  Plonka
25.5. 10.00 FC Petržalka – K. Ves  Láska

Prípravka (PMC) 20. kolo

22.5. 16.00 Ružinov – Domino  Kuzmová
24.5. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Rača  Straka M.
24.5. 10.00 ŠKP – Senec  Štvrtecký
25.5. 10.15 FA Bratislava – Inter  Plonka
25.5. 11.00 FC Petržalka – K. Ves  Láska

Prípravka (PMA2) 16. kolo

24.5. 9.00 D. Lužná – BCT  Žilavý L.
24.5. 11.00 ŠKP „B“ – D. N. Ves  Štvrtecký
25.5. 10.00 Žolík Malacky – Iskra  ObFZ-v
25.5. 10.30 Jarovce – K. Ves  Matejová

Prípravka (PMB2) 16. kolo

24.5. 10.15 D. Lužná – BCT  Žilavý L.
24.5. 11.00 ŠKP „B“ – D. N. Ves  Šesták
25.5. 11.30 Žolík Malacky – Iskra  ObFZ-v
25.5. 9.15 Jarovce – K. Ves  Matejová
25.5. 10.00 Šamorín – Vrakuňa  Krč

Prípravka (PMA3) 16. kolo

24.5. 9.30 Scorpions – FK Dúbravka  Lehuta
24.5. 9.30 Lamač – Čunovo  Mistrík
24.5. 10.00 Z. Bystrica – FC Petržalka „B“  Dano
24.5. 10.00 ZŠ Kalinčiakova – Inter „B“  Príkopa
24.5. 17.00 Danubia – Rusovce  Štofík  (Domino)

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

S5VA – 20. kolo

25.05.2014 17:00 Studienka – Borinka                     Rozbora, Surovský
25.05.2014 17:00 M. Leváre – Pl. Mikuláš               Ďurčo Peter, Ďuriš
25.05.2014 17:00 Z. Ves – Malacky                         Hudy, Gilan
25.05.2014 17:00 Pl. Štvrtok-Vysoká B – Pernek    Patlevič, Gajarský
25.05.2014 17:00 Sološnica – Kuchyňa                   Randa, Mičura

S5VB – 27. kolo

24.05. 17:00 Kráľová B – Kaplna                  Rybár, Augustovič st., Brejcha
25.05. 17:00 Sv. Jur B – Sl. Grob B             Habo,Strapek
25.05. 17:00 Vištuk – Grinava                       Huska, Uhrín
25.05. 17:00 Ch. Grob – Častá                     Augustovič st., Rybár, Brejcha
25.05. 17:00 Dubová – Hr. Šúr                     Bočák, Miško
25.5. 17.00 Blatné – Miloslavov                  Krč, Lacena, Sivák; Doboš za ObFZ-m
25.05. 17:00 Doľany – Čataj                         Olša M., Paracková
25.05. 17:00 N. Dedinka – Modra                 Augustovič ml., Sobolová

Dorast S4VA – 17. kolo

24.5. 14.00 D. N. Ves – Lamač                ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
24.5. 17:00 Jakubov – Pl. Mikuláš         Gilan, Ďuriš
25.5. 14.30 Stupava – Jarovce                Dujava

SD4VB – 17. kolo

25.05. 10:00 Dun. Lužná B – Budmerice      Strapek
25.5. 14.30 Viničné – Šenkvice  Olša D.
25.5. 14.30 CFK Pezinok – Modra  Križko
25.05. 14:30 Sl. Grob – Igram                       R

SZV MA – 25.kolo / predohrávka /

22.5. 17,30 Lozorno – Žolík B            Lazar

SZV MA – 30.kolo / predohrávka /

24.5. 14,00 Pl.Štvrtok B – Stupava / ihr. Vysoká /    Rozbora

SZV MA – 23.kolo / dohrávky /

20.5. 17,00 Jabloňové – Stupava                 Pirník
27.5. 17,00 Rohožník – Žolík B                      R

SZV MA – 25.kolo

24.5. 14,00 Sološnica – V.Leváre                  Ďurčo Peter
24.5. 17,00 Závod – Zohor                            R
25.5. 15,00 Jabloňové – Z.Ves                      R
24.5. 14,30 Jakubov – Pl.Štvrtok A               Ďuriš
25.5. 11,00 Láb – Rohožník                          Konečný

SZV PK – 17.kolo

24.5. 10,30 Jablonec – Sl.Grob                     Sobolová
24.5. 12,00 CFK Cajla– Doľany                    Minárik
25.5. 15,00 Častá – Šenkvice                                   R
25.5. 14,30 Vištuk – Budmerice                    R
25.5. 15,00 Dubova – Sv.Jur                         R

SZV SC – 17.kolo / dohrávka /

21.5. 18,00 Malinovo – Most                         Strapek

SZV SC – 19.kolo

24.5. 15,00 Š.Hamuliakovo– Most                Strapek
25.5. 10,00 Tomašov– Igram                        R
25.5. 15,00 Malinovo –Kraľova                     R

MZV – 19.kolo / dohrávka /

28.5. 17,00 Bernolákovo – Šenkvice                        Marczell
CFK Cajla – Viničné

MZV – 20.kolo
24.5. 14,30 P.Uľany – Š.Hamuliakovo          R
25.5. 10,00 N.Dedinka – CFK Cajla              Marczell
25.5. 10,00 Viničné – Limbach                      R
25.5. 15,00 Kalinkovo – Bernolákovo           R
25.5. 10,30 Báhoň – Rovinka                                   R

PrMA – 19.kolo / dohrávka /

25.5. 10,00 Vysoká –Závod                          R

PrMA – 16.kolo / dohrávka /

29.5. 17,30 Vysoká – Zohor                          Konečný

PrMA – 20.kolo
24.5. 10,00 Rohožník – Vysoká                    Ďurčo Peter
24.5. 14,30 Závod – Studienka                     R
24.5. 17,00 V.Leváre– Lozorno                     Lukeš
25.5. 10,00 Jakubov – Zohor                        R
25.5. 09,30 Láb – Sološnica                          Konečný

PrPK – 15.kolo / dohrávka /

20.5. 17,00 Šenkvice – PŠC Pezinok                       Huska
Viničné – Sv.Jur odložené

PrPK – 16.kolo
24.5. 14,00 PŠC Pezinok – Viničné              R
25.5. 09,30 Sv.Jur–Grinava                          Brejcha
25.5. 15,30 Jablonec – Sl.Grob                     R
25.5. 10,00 Limbach – CFK Cajla                  R
25.5. 10,00 Modra – Šenkvice                      R

PrSC – 24.kolo / dohrávka /

21.5. 17,00 Malinovo – Rovinka                   Strapek

PrSC – 21.kolo
24.5. 10,00 Bernolákovo – Kraľova B            R
24.5. 09,30 Ivanka – Ch.Grob                                   Marczell
25.5. 09,30 Rovinka – Most                          Paracková
24.5. 10,00 Kraľova A – Kalinkovo               R
24.5. 15,30 Senec – Čataj / ihr. V.Biel /         R
25.5. 10,00 Miloslavov – Malinovo                Strapek
21.5. 15,00 CFK Cajla– Viničné                    Minárik

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV