Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 7.- 8.6.2014

Súťaže riadené SFZ

II. Liga ženy BA – 22. kolo
7.6. 13.00 FK Dúbravka – Myjava      Gaži, Takáč, Lovás za ObFZ-m
7.6. 15.00 Kuchyňa – FC Povoda      Pirník, Hudy za ObFZ-V

Regionálna liga žiačok Bratislava – 22. kolo
4.6. 16.00 (Streda) Sv. Jur – FC Petržalka      Randa za ObFZ-v
7.6. 11.15 FK Dúbravka – Myjava      Takáč (R) ObFZ-m za Gažiho

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 33. kolo
7.6. 17.00 Limbach – Most p/B      Kočický, Tanglmayer (AR1) za Polakoviča Ľ., Rozinek; Hájek
7.6. 17.00 Inter – Sv. Jur       Polakovič Ľ. (R) za Fischera, Smolíková, Ježík; Šuniar

Seniori S4A – 25. kolo
8.6. 17.00 Igram – Danubia      Polakovič Ľ. (R) za Zálesňáka, Fischer, Černý; Slezák

Seniori S4B – 25. kolo
8.6. 17.00 Zohor – V. Leváre      Zálesňák (R) za Polakoviča Ľ., Bláha, Havrila (AR2) za Samka; Keller

Dorast SD3R – 29. kolo
7.6. 14.30 Rohožník – Iskra      Lackovič, Ďurčo P. za ObFZ-v

Dorast MD3R – 25. kolo
5.6. 17.00 (Štvrtok) Vrakuňa – Ružinov      Chromý (R) za Bláhu, Koštrna
7.6. 10.00 PŠC Pezinok – ŠKP       Chromý (Zmena UHČ)
8.6. 12.30 BCT – Šamorín-Hamuliakovo      Ruc, Kašper ObFZ-m (AR1) za Havrilu

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 25. kolo
7.6. 11.30-13.30 BCT – Rača      Laciňák, Matejová za ObFZ-m

Prípravka PMA3 – 18. kolo
8.6. 15.00 Rusovce – Inter „B“      Štvrtecký za Lásku

Megaturnaj „Senec a jeho priatelia“ 13.6. 2014 (Piatok)
8.00-18.00 Igram U-15      Triskal, Volek, Krčová za ObFZ-m
8.00-18.00 S. Grob U-14      Křivan, Smirnov, Bláha za BFZ
8.00-18.00 Ivanka p/D U-13      Takáč, Lovás, Choreň za ObFZ-m
8.00-17.00 Čataj U-12      Olša M., Opálek za ObFZ-v
8.00-18.00 Malinovo U-11      Kravárik, Dano za ObFZ-m
8.00-17.00 Bernolákovo U-10      Marczell, Randa za ObFZ-v
8.00-17.00 Kráľová p/S U-9      Brejcha, Uhrín za ObFZ-v
8.00-17.00 Nová Dedinka U-8      Strapek za ObFZ-v
8.00-12.30 Blatné U-7      Vanek, Žilavý L. za ObFZ-m

Megaturnaj „Senec a jeho priatelia“ 14.6. 2014 (Sobota)
8.00-11.00 Ivanka p/D U-13      Kováč Ľ., Marczell za ObFZ-v

Obsadenie R a DS-PR č.15 na 14.-15.6.2014 bude zverejnené na web stránke BFZ dňa 10.6.2014 (utorok).

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 22. kolo
07.06. 17:00 M. Leváre – Malacky      Pirník za Rozboru + zmena termínu
08.06. 17:00 Z. Ves – Kuchyňa      Hudy za Surovského

S5VB – 29. kolo
07.06. 17:00 Kráľová B – Modra      Kučera za Husku
08.06. 17:00 Vištuk – Hr. Šúr      Huska za Olšu M.
08.06. 17:00 Doľany – N. Dedinka       Olša M. za Husku

SZV MA – 27. kolo
7.6. 15,00 Jakubov – Rohožník      R za Ďurča Petra

SZV PK – 12. kolo
8.6. 15,00 Šenkvice – Budmerice      Huska za R
8.6. 15,00 Častá – Doľany       Opálek za R
7.6. 10,30 Jablonec – CFK Cajla       R za Husku

MZV – 22.kolo
7.6. 14,30 P.Uľany – CFK Cajla      R za Minárika
7.6. 15,00 Šenkvice – Báhoň      Polakovič A. za Brejchu

PrPK – 18. kolo
7.6. 11,00 Viničné – Sl.Grob      R za Husku
7.6. 10,00 Limbach – Modra      R za Husku

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV