Pozvánka na SUPERPOHÁR 2014 – aktualizované údaje.

Vážení priaznivci futbalu,

BFZ Vás všetkých týmto pozýva na stretnutie o SUPERPOHÁR 2014, medzi družstvami víťazov pohárov Bratislavského futbalového zväzu (FK Slovan Ivanka pri Dunaji) a Jihomoravského krajského fotbalového svazu (FK Mutěnice), ktorý sa bude konať dňa 21. júna 2014 (sobota) od 16:30 hod. na štadióne v Ivanke pri Dunaji.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Plagát s pozvaním na turnaj – pre detailné info klikni na nasledujúci link:

SUPERPOHAR_21-6-2014_Pozvanka

V Ivanke pri Dunaji premiérovo o Superpohár

,,Pre našu obec je to veľká nielen športová, ale aj spoločenská udalosť, sme veľmi radi, že sa takýto významný a prestížny zápas u nás uskutoční,“ povedal nám prezident FK Slovan Ivanka pri Dunaji Dušan Paška.  Na stretnutí prisľúbili svoju účasť aj viacerí bývalí skvelí československí reprezentanti. Z moravskej strany Rostislav Vojáček, Karel Jarůšek, Jindřich Svoboda, zo slovenskej strany bratia Ján a Jozef Čapkovičovci, Ján Švehlík, Jozef Barmoš, Jozef Šajánek, Marian Novotný, Miroslav Kovařík, a taktiež aj tréner majstrovského Slovana Bratislava Jozef Valovič.

Vedenie BFZ na čele s jeho predsedom Jurajom Jánošíkom na stretnutie pozvalo aj najvyšších predstaviteľov slovenského futbalu – prezidenta SFZ Jána Kováčika a generálneho sekretára Jozefa Klimenta.

Stretnutie bude rozhodovať nasledovná trojica: Peter Cvengroš – rozhodca, Katarína Smolíková a Andrej Chromý – asistenti rozhodcu.


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI