Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 23.- 27.8.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo
24.8. 10.00- 12.00 Senec – D. Streda      Randa za ObFZ-v, Krčová za ObFZ-m (Reca)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 4. kolo
24.8. 17.00 Most p/B – Rovinka      Bohun, Straka (AR1) za Henčeka, Brody; Ľupták

Seniori IV. Liga S4A – 2. kolo
23.8. 17.00 Lamač – FK Dúbravka      Černý, Laciňák (AR1) za Kočického, Bohun; Richtárik
24.8. 17.00 Vajnory – Vrakuňa      Čižmár, Szakáll, Augustovič ml., Slezák (D) za Hilku

Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo
23.8. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok      Havrila, Abrman, Dobrovský (AR2) za Henčeka
24.8. 13.30 BCT – D. N. Ves      Laciňák (R) za Straku, Augustovič ml., Szakáll (Nepočujúci)

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo
23.8. 13.00 Iskra Petržalka – Zohor      Dobrovský (R) za Henčeka, Abrman, Havrila (Zmena UHČ)
PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Martiška, Hrazdira    (Odložené na neurčito)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 1. kolo
9.9. 16.30 Rusovce – Petržalka akadémia      Kardelis, Malárik (Szrl odložené na 9.9. 16.30)
23.8. 11.45 Rusovce – Petržalka akadémia      Kardelis    (Mzrl)
10.9. 17.00 D. Lužná – Ružinov      Valko, Hádek    (Szrl odložené na 10.9. 17.00)
23.8. 11.45 D. Lužná – Ružinov      Hádek    (Mzrl)
9.9. 17.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok      Olša D. ( Mzrl, odložené na 9.9. 17.00 CFK Pezinok)
24.8. 9.30 FA Bratislava – PŠC Pezinok      Strapek, Olša D. (Szrl CFK Pezinok)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo
PŠC Pezinok – Ružinov      Bláha, Malárik    (Szrl odložené na neurčito)
27.8. 15.30 PŠC Pezinok – Ružinov      Malárik
17.9. 17.00 Žolík Malacky – D. Lužná      Zálesňák, Pirník (Szrl odložené na 17.9. 17.00)
27.8. 15.30 Žolík Malacky – D. Lužná      Pirník    (Mzrl)
1.10. 15.30 BCT – Vrakuňa      Maretta, Koštrna (Szrl odložené na 1.10. 15.30)
27.8. 15.30 BCT – Vrakuňa      Koštrna    (Mzrl)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA 1. kolo
23.08. 17:00 Vysoká – Marianka      Ďuriš za AR2
24.08. 17:00 Gajary – Rohožník B      Krč, Krčová, Vanek, Minarovič    Nové obs.!
24.08. 17:00 Borinka – Studienka      Odložené!
24.08. 17:00 Z. Ves – Kuchyňa      Ďuriš za AR1, Gilan za AR2
24.08. 17:00 Pernek – Pl. Mikuláš      Patlevič, Paracková, Gajarský    Nové obs.!
24.08. 17:00 Suchohrad – M. Leváre      Žilavý V., Volek, Rataj, Sochor    Nové obs.!

Seniori S5VC 2. kolo
23.08. 17:00 Kráľová B – Igram      Olša M. za Kováča, Polakovič A. za AR2
24.08. 17:00 Miloslavov – Blatné      Polakovič A. za AR1

Starší žiaci SZVB 11. kolo
24.08. 10:00 Budmerice – Modra      Odložené!

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV