Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 30.8.- 4.9.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo
1.9. 10.00-12.00 Senec – FC Nitra Kočický za Bohuna, Dobrovský, Vašš za Gráca

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
3.9. 15.30-17.00 Slovan – Levice Kuzmová, Ľupták Š. za ObFZ-m, (Pasienky)

II. Liga ženy BA – 1. kolo
D. Lužná – Sv. Jur Triskal, Krčová za ObFZ-m (Odložené na neurčito)

Slovnaft Cup – 3. kolo
3.9. 17.00 Inter – Most p/B Cvengroš, Smolíková, Chromý; Richtárik
3.9. 17.00 D. Lužná – Lozorno Piatka, Ďurčo, Vašš; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga S4A – 3. kolo
30.8. 17.00 FK Dúbravka – Domino Grác, Polakovič (AR1) za Polomského, Maretta; Banič

Seniori IV. Liga S4B – 3. kolo
31.8. 17.00 Kostolište – Budmerice Čižmár, Dobrovský (AR1) za Černého, Ralbovský; Mydlárik

Dorast III. Liga SD3R – 3. kolo
30.8. 17.00 Žolík Malacky – Báhoň Lackovič, Zálesňák, Žilavý V. (AR2) za ObFZ-v

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo
2.9. 17.00 Rohožník – Domino Ďurčo P., Ďuriš, Gilan za ObFZ-v
2.9. 17.00 D. Lužná – BCT ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m (Zmena termínu, kolízia)
3.9. 17.00 Ružinov – Rača Kočický (R) za Brodyho, Martinkovič ml., Polakovič Ľ.,
4.9. 17.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka Tanglmayer, Henček, Křivan (Zmena termínu)

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo – dohrávka
4.9. 16.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia Gosiorovský, Koštrna, Maretta

Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo
31.8. 14.30 Ekonóm – FC Petržalka akadémia Polomský, Kružliak A. (AR1) za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 14. kolo
2.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – Rohožník Triskal, Takáč za ObFZ-m (Kolízia)(Zmena hracieho dňa)
3.9. 17.00-15.30 Vrakuňa – Domino Moravec za Gosiorovského, Černý
Ružinov – Rača Odložené na neurčito

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
5.9. 17.00 Senec – FC Petržalka akadémia Strapek (Zmena hracieho dňa)
14.9. 15.00 Slovan – K. Ves Olša D. (Zmena hracieho dňa)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 2. kolo
30.08. 17:00 Marianka – Borinka Rybár, Strapek za Parackovú, Augustovič za AR2
31.08. 17:00 Rohožník B – M. Leváre Ďurčo P., Hudy za AR1, AR2
31.8. 17.00 Pl. Mikuláš – Suchohrad Bočák Jo., Volek, Kuzmová; Sochor za ObFZ-m

S5VB – 14. kolo
29.08. 17:00 Doľany – Grinava Habo za Olšu M., Sobolová, Ježík za AR2
29.08. 17:00 Sv. Jur B – Vištuk Olša M. za Haba, Olša D. za Parackovú, AR2

S5VB – 3. kolo
31.08. 17:00 Modra – Doľany Habo, Opálek za Olšu M., AR2
31.08. 17:00 Cajla – Sv. Jur B Augustovič, Olša M. za Sobolovú, AR2
31.08. 17:00 Grinava – Vištuk Rybár, Sobolová za Mičuru, AR2
31.08. 17:00 Častá – Vinosady Brejcha, Polakovič A. za AR1, AR2

S5VC – 14. kolo
29.08. 17:00 Kaplná – Čataj Patlevič, Křivan za Gajarského, AR2

S5VC – 3. kolo
31.08. 17:00 N. Dedinka – Kráľová B Miško za Bočáka, Mičura, AR2
31.08. 17:00 Čataj – Ch. Grob Bočák za Miška, AR1 za Polakoviča A., AR2

SD4VA – 1. kolo
30.08. 14:30 Pl. Štvrtok – Jakubov Rozbora Oprava miesta stretnutia!
31.8. 14.30 Jarovce – Lozorno Takáč, Štvrtecký, Červenák za ObFZ-m

SD4VB – 1. kolo
31.08. 14:30 N. Dedinka – Sl. Grob Mičura, Miško za Bočáka

Starší žiaci SZVB – 1. kolo
31.8. 15:30 Malinovo – Dubová R Zmena času!

Prípravka PrSC – 13. kolo
30.8. 09:30 Rovinka – Kráľová A Mičura za Parackovú

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV