Obsadenie R a DS – PR BFZ na 2.- 7.9.2014 č. 07

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 3. kolo
3.9. 17.00 Inter – Most p/B      Cvengroš, Smolíková, Chromý; Richtárik
3.9. 17.00 D. Lužná – Lozorno      Piatka, Ďurčo, Vašš; Páchnik

I. LSD – U19 – 5. kolo
6.9. 11.00 Senica – Senec      Somoláni, Cvengroš, Vašš; Kopča
6.9. 11.00 Slovan – Michalovce      Šuniar, Lauer, Smolíková; Cuninka (Prievoz)

I. LMD – U17, U16 – 4. kolo
Slovan – Michalovce      Lauer, Cvengroš, Smolíková (Odložené) (Prievoz)

I. LMD – U17, U16 – 5. kolo
6.9. 11.00-13.15 Senec – Spartak Trnava      Piatka, Kočický, Bohun

I.LSŽ – U15, U14 – 5. kolo
6.9. 10.00-12.00 Inter – Myjava       Polakovič Ľ., Chromý, Ježík (Ekonóm)
6.9. 10.00-12.00 Slovan – Púchov      Dobrovský, Dujava, Bláha

I. LMŽ U13 – U12 – 1. kolo
3.9. 15.30-17.00 Slovan – Levice      Kuzmová, Ľupták Š. za ObFZ-m (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo
3.9. 17.30-16.00 K. Ves – Nitra      Rataj, Vanek za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 5. kolo
6.9. 10.00- 12.00 K. Ves – H. Nitra      Triskal, Mistrík (Údernícka Petržalka)
7.9. 10.00-12.00 Senec – FC Nitra      ObFZ-v, ObFZ-v (Reca)

I. Liga ženy – 2. kolo
6.9. 13.00 FK Dúbravka – N. Zámky      Martiš, Krčová, Kuzmová

I. Liga juniorky – 2. kolo
6.9. 15.00 FK Dúbravka – N. Zámky      Kuzmová, Krčová, Martiš

II. Liga ženy Západ „A“ – 2. kolo
6.9. 14.00 Sv. Jur – Čaka      Straka, Gaži
6.9. 15.00 K. Ves – FC Nitra      Triskal za ObfZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 6. kolo
3.9. 17.00 S. Grob – Tomášov      Martiš, Straka, Ježík; Jablonický
6.9. 16.30 Sv. Jur – Ivanka p/D      Tanglmayer, Gaži, Straka; Beňo
6.9. 16.30 Báhoň – Rohožník      Henček, Havrila, Ďurčo M.; Chladek
7.9. 16.30 D. Lužná – Inter      Bohun, Zálesňák, Polakovič Ľ.; Hájek
7.9. 16.30 Most p/B – Kráľová p/S      Hajnala, Dobrovský, Lauer; Banič
7.9. 16.30 Lozorno – Bernolákovo      Vašš, Srna, Mosor; Truchlý
7.9. 16.30 Stupava – Rovinka      Brody, Smolíková, Martinkovič ml.; Páchnik
7.9. 16.30 Viničné – Rača      Bláha, Chromý, Dujava; Keller

Seniori IV. Liga S4A – 2. kolo
3.9. 17.30 Domino – Štart Nepočujúci      Křivan, Brody, Gosiorovský; Farbula

Seniori IV. Liga S4A – 4. kolo
6.9. 16.30 Domino – ŠKP      Laciňák, Čižmár, Moravec; Darlea
6.9. 16.30 Vrakuňa – Ružinov      Koštrna, Martinkovič ml., Somoši; Ľupták
7.9. 16.30 Čunovo – Lamač      Kardelis, Abrman, Ruc; Mydlárik
7.9. 16.30 Malinovo – FK Dúbravka      Fischer, Matejová, Hrazdira; Hilka
7.9. 16.30 Vajnory – Štart Nepočujúci      Martiška, Martiš, Jendruš; Richtárik
7.9. 16.30 Kalinkovo – Danubia      Čižmár, Augustovič ml., Ralbovský; Farbula
7.9. 16.30 Rusovce – D. N. Ves       Cvengroš, Szakáll, Smirnov; Dadykin

Seniori IV. Liga S4B – 4. kolo
7.9. 16.30 PŠC Pezinok – Budmerice      Piatka, Tanglmayer, Maretta; Mazanec P.
7.9. 16.30 Šenkvice – Kostolište      Kočický, Křivan, Križko; Šuniar
7.9. 16.30 Malacky – Zohor      Olša D., Hádek, Valko; Ondrušek
7.9. 16.30 Jakubov – V. Leváre      Martinkovič st., Gaži, Malárik; Slezák
7.9. 16.30 Dubová – P. Štvrtok      Strapek, Havrila, Gosiorovský; Marczell
7.9. 16.30 Jablonové – Závod      Lackovič, Hudy, Pirník; Pinček
7.9. 16.30 Jablonec – Limbach      Ježík, Chálka, Berner; Príkopa

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo
2.9. 17.00 D. Lužná – BCT      Bočák Jo., Krčová, Rataj za ObFZ-m
2.9. 17.00 Rohožník – Domino      Ďurčo P., Ďuriš, Gilan za ObFZ-v
3.9. 17.00 Ružinov – Rača      Kočický, Martinkovič ml., Polakovič Ľ.,
3.9. 17.00 Kráľová p/S – Báhoň      Dobrovský, Ralbovsjý, Ruc
3.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa      Pirník, Lackovič, Matejová
3.9. 17.00 Žolík Malacky – Kostolište      Bláha, Gaži, Maretta
4.9. 17.00 Ivanka p/D – Iskra Petržalka      Tanglmayer, Henček, Křivan
24.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok      Hajnala, Havrila, Matejová (Nový termín!)

Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo
6.9. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná      Srna, Polakovič Ľ., Abrman
6.9. 12.30 Ružinov – Rohožník      Křivan, Brody, Gosiorovský
6.9. 14.00 Domino – Kostolište      Hajnala, Čižmár, Moravec
6.9. 14.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Chromý, Martinkovič ml., Somoši
6.9. 14.00 Kráľová p/S – D. N. Ves      Augustovič ml., Berner, Jendruš
6.9. 16.30 Žolík Malacky – Rača      Zálesňák, Lackovič, Hudy
7.9. 13.30 BCT – Ivanka p/D      Ďurčo M., Henček, Laciňák (Štart Nepočujúci)
7.9. 14.00 Báhoň – FC Petržalka akadémia      Křivan, Križko, Kočický (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo
4.9. 17.00 Tomášov – Stupava      Hádek, Strapek

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo
4.9. 16.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia      Gosiorovský, Koštrna, Maretta

Dorast III. Liga MD3R – 4. kolo
6.9. 11.00 BCT – V. Leváre      Chálka, Križko, Matejová (Štart Nepočujúci)
6.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Rača      Valko, Hádek, Strapek
6.9. 15.00 Ružinov – Tomášov      Gosiorovský, Brody, Křivan
7.9. 10.00 D. N. Ves – Žolík Malacky     Somoši, Koštrna, Malárik
7.9. 14.00 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka      Maretta, Tanglmayer
7.9. 14.00 Ekonóm – Zohor      Mistrík, Straka M., Krčová za ObFZ-m
7.9. 14.00 Stupava – FC Petržalka akadémia      Martinkovič ml., Smolíková

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 14. kolo
Ružinov – Rača      Koštrna, Laciňák (Odložené na neurčito)
2.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – Rohožník      Triskal, Takáč za ObFZ-m
3.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia      Kardelis, Koštrna
3.9. 17.00-15.30 FA Bratislava – BCT      Valko, Olša D. (CFK Pezinok)
3.9. 17.00-15.30 Rusovce – Slovan „C“      Čižmár, Abrman
3.9. 17.00-15.30 Vrakuňa – Domino      Moravec, Černý
3.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – Žolík Malacky      Augustovič st. za ObFZ-m
3.9. 17.00-15.30 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná      Hádek, Strapek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 4. kolo
6.9. 9.00-10.30 Domino – Ružinov      Maretta, Kardelis
6.9. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Olša D., Smirnov
6.9. 10.00-11.45 Rohožník – D. Lužná      Pirník
6.9. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Ivanka p/D      Martinkovič st., Malárik
6.9. 10.00-11.45 Rusovce – D. N. Ves      Ralbovský, Ruc
7.9. 9.30-11.30 FA Bratislava – Vrakuňa      Havrila, Gosiorovský (CFK Pezinok)
7.9. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Šamorín Hamuliakovo      Straka, Abrman
7.9. 10.00-12.00 BCT – Rača      Laciňák, Ruc

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
5.9. 17.00 Senec – FC Petržalka akadémia      ObFZ-v (V. Biel)

Regionálna liga žiačok – 2. kolo
6.9. 13.00 K. Ves – FK Dúbravka      ObFZ-m
7.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – Slovan      Matejová (Polygraf)
8.9. 18.00 Senec – D. Lužná      ObFZ-v (V. Biel)

Prípravka PMA1 – 1. kolo
4.9. 16.00 Ružinov – Senec      Ľupták
6.9. 9.00 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)
6.9. 14.00 ŠKP – Domino      Plonka
7.9. 9.00 FA Bratislava – Inter      Červeňák

Prípravka PMB1 – 1. kolo
4.9. 17.30 Ružinov – Senec      Vanek
6.9. 10.30 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)
6.9. 14.00 ŠKP – Domino      Dano
7.9. 10.30 FA Bratislava – Inter      Červeňák
7.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – K. Ves „A“      Žilavý L.

Prípravka PMC – 1. kolo
4.9. 16.00 Ružinov – Senec      Vanek
6.9. 12.00 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)
6.9. 15.00 ŠKP – Domino      Dano
7.9. 12.00 FA Bratislava – Inter      Červeňák
7.9. 12.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves „A“      Žilavý L.

Prípravka PMA2 – 1. kolo
4.9. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka      Hargaš
6.9. 9.00 FA Bratislava „B“ – BCT      Štvrtecký
6.9. 9.30 Ivanka p/D – K. Ves „B“      ObFZ-v
7.9. 9.30 Žolík Malacky – Vrakuňa      ObFZ-v
9.9. 17.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo      Bočák Jo.

Prípravka PMB2 – 1. kolo
6.9. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka      Hargaš
6.9. 10.30 FA Bratislava „B“ – Štart Nepočujúci      Štvrtecký
6.9. 11.00 Ivanka p/D – K. Ves „B“      ObFZ-v
7.9. 9.30 FC Malacky – Vrakuňa      ObFZ-v
9.9. 16.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo      Bočák Jo.

Prípravka PMA3 – 1. kolo
4.9. 17.00 ŠKP „B“ – Lamač      Gliševič
6.9. 9.00 Lafranconi – FK Dúbravka      Plonka
6.9. 10.30 Čunovo – Danubia      Gliševič
7.9. 9.30 Jarovce – Inter „B“      Gliševič
7.9. 12.30 Rusovce – Vajnory      Gliševič

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA – 3. kolo
06.09. 16:30 Vysoká – Rohožník B      Rybár, Mičura, Augustovič
07.09. 16:30 Borinka – Gajary      Gilan
07.09. 16:30 Z. Ves – Marianka      Rozbora
07.09. 16:30 Pernek – Studienka      Ďurčo P.
07.09. 16:30 Suchohrad – Kuchyňa      Žilavý V.
07.09. 16:30 M. Leváre – Pl. Mikuláš      Surovský, Ďuriš

Seniori S5VB – 4. kolo
07.09. 16:30 Doľany – Vinosady      Brejcha, Opálek
07.09. 16:30 Vištuk – Častá      Olša M., Sobolová
07.09. 16:30 Sv. Jur B – Grinava      Miško
07.09. 16:30 Modra – Cajla      Bočák, Mičura

Seniori S5VC – 4. kolo
07.09. 16:30 Miloslavov – Čataj      Polakovič A., Gajarský
07.09. 16:30 Ch. Grob – Igram      Augustovič
07.09. 16:30 Kaplna – Hr. Šúr      Patlevič, Paracková
07.09. 16:30 N. Dedinka – Blatné      Kováč

Starší dorast SD4VA – 2. kolo
06.09. 14:00 Jablonové – Jakubov      Ďurčo P., Rozbora
07.09. 11:30 Lamač – Vysoká      Volek, Kuzmová, Lacena
07.09. 14:00 Lozorno – Závod      R
07.09. 14:00 Jarovce – Láb      Janco, Kašper, Vanek

Starší dorast SD4VB – 2. kolo
06.09. 14:00 Dubová – Cajla      Olša M., Huska
06.09. 16:30 Doľany – Igram      Huska, Olša M.
07.09. 14:00 Sl. Grob – Budmerice      R
07.09. 14:00 Viničné – Modra      R

Starší žiaci SZVA – 1. kolo
6.9. 10,00 Lozorno – Sološnica      Konečný
6.9. 11,30 Stupava – Zohor      Mičura
7.9. 11,00 Vysoká – Láb      Konečný
7.9. 13,30 Závod – V. Leváre      R
7.9. 13,30 Z. Ves – Marianka      Rozbora

Starší žiaci SZVB – 2. kolo
6.9. 10,30 Jablonec – Bernolákovo      R
6.9. 11,00 Šenkvice – Modra      Huska
7.9. 10,00 Dubova – Vištuk      Sobolová
7.9. 11,00 Most – Budmerice      Mičura
7.9. 14,00 Častá – Kraľova      R
7.9. 14,00 Doľany – Malinovo      Opálek

Mladší žiaci MZVA – 1. kolo
7.9. 11,00 Viničné – Studienka      R
6.9. 14,00 Báhoň – Šenkvice      R
7.9. 10,00 Sl. Grob – PŠC B      R
6.9. 08,30 Žolík B – V. Leváre      R
7.9. 14,00 Jabloňové – Sv. Jur      R

Mladší žiaci MZVB – 2. kolo
6.9. 10,00 Kraľova – Kalinkovo      R
6.9. 16,30 Malinovo – N. Dedinka      R
7.9. 10,00 Bernolákovo – Čataj      Augustovič

Prípravka PrMA 1. kolo
6.9. 10,00 Rohožník – Sološnica      R
6.9. 12,30 Lozorno – Studienka      Konečný
7.9. 09,30 Vysoká – Láb      Konečný
7.9. 10,00 Jakubov – Závod      R
7.9. 10,30 Stupava – Zohor      R

Prípravka PrPK 1. kolo
6.9. 09,30 Sv. Jur – Sl. Grob      R
6.9. 10,00 CFK Cajla – Viničné      R
6.9. 16,30 Vištuk – PŠC Pezinok      R
7.9. 10,00 Modra – Šenkvice      R
7.9. 15,00 Jablonec – Limbach      R

Prípravka PrPK 10. kolo /štvrtok 11.9./
11.9. 17,30 Viničné – Grinava      R
11.9. 17,30 CFK Cajla – Šenkvice      R
11.9. 17,30 Modra – Limbach      R
11.9. 17,30 Vištuk – Sl. Grob      R
11.9. 17,30 Jablonec – Sv. Jur      R

Prípravka PrSC – 1. kolo
6.9. 10,00 N. Dedinka – Tomašov      R
6.9. 10,00 Kalinkovo – Most      R
6.9. 10,00 Bernolákovo – Malinovo      R
7.9. 11,00 Kraľova B – Rovinka      R
7.9. 13,30 Senec B – Miloslavov /V. Biel/      R
7.9. 15,00 Ch. Grob – Čataj      R

Prípravka PrSC – 11. kolo /štvrtok 11.9./
11.9. 17,30 Kraľova A – Čataj      R
11.9. 17,30 Kraľova B – Senec B      R
11.9. 17,30 Rovinka – Bernolákovo      Paracková
11.9. 17,30 Miloslavov – N. Dedinka      R
11.9. 17,30 Malinovo – Ch. Grob      R
11.9. 17,30 Most – Tomašov      Randa

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV