Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 6.- 9.9.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 5. kolo
6.9. 10.00- 12.00 K. Ves – H. Nitra      Triskal, Lacena za Mistríka (Údernícka Petržalka)
7.9. 10.00-12.00 Senec – FC Nitra      Olša M., Opálek za ObFZ-v (Reca)

I. liga ženy – 2. kolo
6.9. 13.00 FK Dúbravka – N. Zámky      Matejová (R) za Martiša, Krčová, Kuzmová

I. liga juniorky – 2. kolo
6.9. 15.00 FK Dúbravka – N. Zámky      Kuzmová, Krčová, Matejová (AR2) za Martiša

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 6. kolo
6.9. 16.30 Báhoň – Rohožník      Henček, Havrila, Dujava (AR2) Ďurčo M.; Chladek

Seniori IV. liga S4A – 4. kolo
7.9. 16.30 Vajnory – Štart Nepočujúci      Martiška, Laciňák (AR1) za Martiša, Jendruš; Lônčík (D) za Richtárika

Seniori IV. liga S4B – 4. kolo
7.9. 16.30 PŠC Pezinok – Budmerice      Piatka, Tanglmayer, Maretta; Lazar (D) za Mazanca P.

Dorast III. liga SD3R – 4. kolo
6.9. 10.30 Iskra Petržalka – D. Lužná      Srna, Havrila (AR1) za Polakoviča Ľ., Abrman
6.9. 14.00 Vrakuňa – PŠC Pezinok      Ralbovský (R) za Chromého, Martinkovič ml., Somoši
6.9. 14.00 Kráľová p/S – D. N. Ves      Olša D. (R) za Augustoviča ml., Berner, Jendruš
7.9. 13.30 BCT – Ivanka p/D      Straka (R) za Ďurča M., Henček, Moravec (AR2) za Laciňáka (Štart Nepočujúci)

Dorast III. liga MD3R – 4. kolo
6.9. 11.00 BCT – V. Leváre Chálka, Križko, (Štart Nepočujúci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 4. kolo
6.9. 10.00-11.45 Rohožník – D. Lužná Hudy za Pirníka

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
5.9. 17.00 Senec – FC Petržalka akadémia      Randa za ObFZ-v (NTC Senec)

Regionálna liga žiačok – 2. kolo
6.9. 13.00 K. Ves – FK Dúbravka      Lovás za ObFZ-m
8.9. 18.00 Senec – D. Lužná      Augustovič st. za ObFZ-v (V. Biel)

Prípravka PMA1 – 1. kolo
6.9. 9.00 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)

Prípravka PMB1 – 1. kolo
6.9. 10.30 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)
6.9. 14.00 ŠKP – Domino      Vanek za Dana

Prípravka PMC – 1. kolo
6.9. 12.00 D. N. Ves – Rača      Kružliak A. (Zmena ihriska D. N. Ves!!!)

Prípravka PMA2 – 1. kolo
4.9. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka      Takáč za Hargaša
7.9. 9.30 Žolík Malacky – Vrakuňa      Ďuriš za ObFZ-v
9.9. 17.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo      Krčová za Bočáka Jo.

Prípravka PMB2 – 1. kolo
7.9. 9.30 FC Malacky – Vrakuňa      Surovský za ObFZ-v
9.9. 16.30 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo      Krčová za Bočáka Jo.

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori – S5VA – 3. kolo
7.9. 16.30 Borinka – Gajary      Bočák Jo., Takáč, Rataj; Lehuta za ObFZ-m (Nové obsadenie)
07.09. 16:30 Z. Ves – Marianka      Gilan za Rozboru

Seniori S5VB – 4. kolo
07.09. 16:30 Doľany – Vinosady      Brejcha, Koštrna za Opáleka
07.09. 16:30 Vištuk – Častá      Olša M., Opálek za Sobolovú
07.09. 16:30 Sv. Jur B – Grinava      Miško, Sobolová za AR1

Dorast – SD4VA – 2.kolo
7.9. 14.00 Jarovce – Láb      Kašper (R) za Janca, Krč (AR1) za Kašpera, Vanek
7.9. 14.00 Lozorno – Závod      Srna, Mosor za BFZ

Dorast – SD4VB – 2.kolo
7.9. 14.00 Viničné – Modra      Dujava, Chromý za BFZ
7.9. 14.00 Dubová – CFK Pezinok      Havrila, Gosiorovský za BFZ
07.09. 12:00 Sl. Grob – Budmerice      Brejcha za R Zmena času!

Starší žiaci SZVA – 1. kolo
7.9. 13,30 Z. Ves – Marianka      Gilan za Rozboru

Starší žiaci SZVB – 2. kolo
6.9. 10,30 Jablonec – Bernolákovo      Olša M. za R
7.9. 14,00 Častá – Kraľova      Marczell za R

Mladší žiaci MZVA – 1. kolo
7.9. 10,00 Sl. Grob – PŠC B      Marczell za R

Mladší žiaci MZVB – 2. kolo
6.9. 16,30 Malinovo – N. Dedinka      Paracková za R

Prípravka PrMA 1. kolo
7.9. 10,30 Stupava – Zohor      R Nehrá sa!

Prípravka PrSC – 11. kolo /štvrtok 11.9./
11.9. 17,30 Miloslavov – N. Dedinka      Marczell za R

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV