Divadelné predstavenie „ROZHODCOVIA“

Bratislavský futbalový zväz v spolupráci so svojimi partnermi pripravil na deň 20.10.2014 o 19,00 hod. divadelné predstavenie „Rozhodcovia“, spojené s recepciou po predstavení, ktoré sa bude konať v DK Ružinov. Chceme vás srdečne pozvať na toto podujatie, ktoré je určené nielen pre rozhodcov, delegátov a zväzových funkcionárov, ale rovnako ďalším členom našej futbalovej rodiny – klubovým funkcionárom, hráčom, fanúšikom. Medzi pozvanými hosťami budú taktiež predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, primátor hlavného mesta Bratislavy Milan Ftáčnik, prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a ďalší hostia.

O zábavu sa postarajú dvaja herci súboru Slovenského národného divadla Vladimír Kobielsky, Branislav Bystriansky a mladý talentovaný herec Peter Brajerčík v hre maďarského dramatika Zoltána Egressyho, ktorá pre svoju jedinečnú tému a spracovanie čoskoro zaznamenala úspech a expandovala za hranice.

Bežná cena vstupenky je 12 eur – pre členov futbalovej obce 8,- eur/kus. Chcem vás touto cestou požiadať o nahlasovanie záujmu o účasť na tejto akcií do termínu 12.10.2014.

Zároveň vyzývame všetkých, ktorí si vstupenky už objednali, aby si ich prišli vyzdvihnúť a zaplatiť na sekretariát BFZ, Súmračná 27 (u p. Ščibranyovej, mobil 0903/ 718 450) od pondelka, 06.10.2014.

Rozhodcovia - divadlo


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI