Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 11. – 15.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 12. kolo
11.10. 14.30 Spartak Trnava „B“ – Skalica  Korista, Jankovič, Jánošík; Vašš; Hodoško (Zmena hracieho dňa Červeník)

I.LMD – U17-16 – 4. kolo – dohrávka
14.10. 12.30-14.30 Slovan – Michalovce  Vašš, Cvengroš, Gaži

I.LMŽ U13 – U12 – 10. kolo
11.10. 15.30-14.00 Inter – D. Streda  Kuzmová, Ľupták
12.10. 10.00-11.30 Slovan – Senica  Ľupták, Krčová

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 10. kolo
11.10. 15.00 Moravská Slavia Brno – Ivančice  Polakovič Ľ., Hajnala (AR1) za Vašša, Gaži; Richtárik

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga S4A – 9. kolo
11.10. 15.00 Lamač – Ružinov  Olša D., Hádek, Matejová; Slezák (D) za Chladeka
12.10. 15.00 Čunovo – Danubia   Fischer, Valko, Ralbovský; Šuniar  (Zmena ihriska Čunovo)

Seniori IV. Liga S4A – 6. kolo – dohrávka
15.10. 15.30 Čunovo – Domino  Čižmár, Chálka, Szakáll; Príkopa

Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo – dohrávky
15.10. 15.30 Kostolište – FC Petržalka akadémia Dávid D., Zálesňák
15.10. 15.30 Báhoň – D. N. Ves  Bláha, Koštrna, Olša D. (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo – predohrávka
13.10. 15.30 Domino – Zohor Gosiorovský, Křivan

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávky
15.10. 15.30 Domino – PŠC Pezinok  Moravec, Krčová za ObFZ-m
15.10. 15.30 BCT – Rača  Chromý, Ralbovský  (Štart Nepočujúci)
15.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – Šamorín Hamuliakovo Polomský, Maretta
15.10. 15.30 Žolík Malacky – Ekonóm  Pirník

Žiaci II. liga starší SZRL – 14. kolo – dohrávka
14.10. 16.00 Ružinov – Rača  Koštrna, Laciňák

Žiaci II. liga starší MZRL – 14. kolo – dohrávka
15.10. 16.00 Ružinov – Rača  Laciňák

Regionálna liga žiačok – 6. kolo – dohrávka
15.10. 17.00 Slovan – FK Dúbravka  Kardelis

Prípravka PMA2 – 6. kolo
13.10. 17.15 Vrakuňa – Iskra Petržalka  Straka M.

Prípravka PMB2 – 6. kolo
13.10. 17.15 Vrakuňa – Iskra Petržalka  Červenák za Straku M.

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 8. kolo
12.10. 15.00 Z. Ves – Pernek  Triskal, Sabo, Láska; Lehuta za ObFZ-m
12.10. 15:00 Gajary – Pl. Mikuláš   Dávid D., Ďurčo P., AR2 za Surovského

S5VC – 8. kolo
12.10. 15:00 Ch. Grob – N. Dedinka   Cvengroš, Bláha, Gajdošík P. za AR2

SD4VA – 7. kolo
12.10. 11.30 Lamač – Jarovce  Sabela, Rataj, Volek za ObFZ-m

SD4VB – 6. kolo
12.10. 12:30 Sl. Grob – Viničné   Cvengroš za Bláhu, Gajdošík P. za Cvengroša

SZV A – 6.kolo
11.10. 15,00 V. Leváre – Marianka   Lukeš
12.10. 10,00 Láb – Zohor   Ďurčo P., Ďuriš
12.10. 12,00 Závod – Lozorno   R

SZV B – 7.kolo
11.10. 10,00 Modra – Vištuk   Huska
11.10. 11,00 Šenkvice – Jablonec   Olša M.
11.10. 12,00 Bernolákovo – Most   Randa
11.10. 13,00 Častá – Dubová   Opálek
12.10. 10,00 Budmerice – Doľany   Olša M.
12.10. 12,30 Kraľova – Malinovo   R

MZV A – 6.kolo
11.10. 11,00 Viničné – Báhoň   Huska
11.10. 11,45 PŠC Pezinok B – Studienka   Farkaš M.
12.10. 10,00 V. Leváre – Šenkvice   Lukeš
12.10. 11,00 Sl. Grob – Sv. Jur   Marczell
12.10. 11,00 Žolík B – Jabloňové   R

MZV B – 7.kolo
12.10. 10,00 N. Dedinka – Malinovo   Augustovič st.
12.10. 10,00 Čataj – Bernolákovo   R
12.10. 12,30 Kalinkovo – Kraľova   R

Prípravka PrMA – 6.kolo
11.10. 14,00 Sološnica – Závod   R
12.10. 09,30 Vysoká – Studienka   R
12.10. 10,30 Stupava – Jakubov   R
12.10. 13,00 Láb – Zohor   R

Prípravka PrPK – 6.kolo
11.10. 09,30 Šenkvice – Limbach   Farkaš M.
11.10. 10,00 Cajla – Sv. Jur   R
12.10. 10,00 Viničné – PŠC Pezinok   Huska
12.10. 10,00 Modra – Vištuk   R
12.10. 12,30 Grinava – Sl.Grob   R

Prípravka PrSC – 6.kolo
11.10. 10,00 N. Dedinka – Senec B   Roziak M.
11.10. 10,00 Kalinkovo – Bernolákovo   R
12.10. 09,30 Most – Rovinka   R
12.10. 10,00 Tomašov – Kraľova B   R
12.10. 13,00 Čataj – Miloslavov   R
12.10. 13,00 Ch. Grob – Kraľova A   R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV