Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 25. – 30.10. 2014

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 13. kolo
29.10. 13.00 Slovan – Podbrezová Špaček, Tománek, Chromý; Kopča

I.LSŽ – U15, U14 – 13. kolo
30.10. 10.00-12.00 Inter – Spartak Trnava Henček, Vašš, Gaži (Ekonóm)
30.10. 10.00-12.00 K. Ves – Senec Tanglmayer, Křivan, Abrman (Údernícka Petržalka)
30.10. 11.00-13.00 Slovan – H. Nitra Kočický, Bohun, Černý (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 12. kolo
25.10. 14.00-12.30 Inter – FC Nitra Krčová, Triskal za Hargaša
26.10. 10.00-11.30 Slovan – Spartak Trnava Kravárik za Červenáka, Kuzmová

I. LMŽ U13 – U12 – 13. kolo
30.10. 10.00-11.30 Senec – K. Ves Krčová, Kuzmová za ObFZ-m (Reca)

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 8. kolo
28.10. 10.30 Brno Bohunice – Bzenec Piatka, Smolíková, Bláha; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 13. kolo
26.10. 13.30 Bernolákovo – Tomášov Piatka, Srna, Hajnala (AR2) za Cvengroša; Richtárik

Seniori IV. Liga S4A – 11. kolo
25.10. 13.30 FK Dúbravka – Danubia Havrila, Dávid D., Chálka (AR2) za Pirníka; Truchlý
26.10. 13.30 ŠKP – Vrakuňa Ruc (R) za Fischera, Lackovič, Zálesňák; Mydlárik
26.10. 13.30 Vajnory – Kalinkovo Bohun, Havrila,Cvengroš (AR2) za Hajnalu; Hilka

Seniori IV. Liga S4B – 11. kolo
26.10. 13.30 V. Leváre – PŠC Pezinok Malárik, Fischer (AR1) za Ruca, Maretta; Ondrušek

Dorast III. Liga SD3R – 11. kolo
15.11. 10.00 Kostolište – D. N. Ves Gosiorovský, Tanglmayer, Křivan (Odložené, zmena hracieho dňa)
26.10. 11.00 Domino – Ružinov Grác, Sabo, Kakaščík (AR2) za Kocureka ObFZ-m

Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo
30.10. 14.30 Kráľová p/S – Domino Piatka, Hádek, Valko
30.10. 14.30 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia Zálesňák, Dávid D., Hudy

Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo
26.10. 11.00 Žolík Malacky – Domino Gosiorovský, Berner
26.10. 11.00 FC Petržalka akadémia – V. Leváre Černý (Rusovce) Zmena UHČ !!!

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 12. kolo
29.10. 14.00-15.30 FC Petržalka akadémia – Slovan „C“ Křivan, Abrman
29.10. 15.30 Ivanka p/D – D. Lužná Augustovič st. za ObFZ-m (Szrl)
30.10. 11.00 Ivanka p/D – D. Lužná Augustovič st. za ObFZ-m (Mzrl)
30.10.15.00-13.00 PŠC Pezinok – BCT Ďurčo M., Maretta

Regionálna liga žiačok – 9. kolo
25.10. 8.30 Senec – D. Lužná Randa za ObFZ-v
26.10. 13.00 FK Dúbravka – K. Ves „A“ Žilavý L za ObFZ-m

Regionálna liga žiačok – 10. kolo
30.10. 17.00 D. Lužná – Slovan Bočák Jo. za ObFZ-m

Prípravka PMC – 7. kolo – dohrávka
28.10. 16.00 Ružinov – Inter Žilavý L. za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 8. kolo
25.10. 9.00 Inter – Domino Kružliak A. za Kravárika
25.10. 14.00 ŠKP – Senec Rataj za Voleka
26.10. 9.00 FA Bratislava – K. Ves „A“ Vanek za Štvrteckého

Prípravka PMB1 – 8. kolo
25.10. 9.00 Inter – Domino Vanek za Dana
25.10. 14.00 ŠKP – Senec Takáč za Voleka
26.10. 10.30 FA Bratislava – K. Ves „A“ Vanek za Štvrteckého

Prípravka PMC – 8. kolo
25.10. 10.30 Inter – Domino Kružliak A. za Kravárika
26.10. 12.00 FA Bratislava – K. Ves „A“ Vanek za Štvrteckého

Prípravka PMB2 – 8. kolo
25.10. 13.00 Štart Nepočujúci – Vrakuňa Teťák za Dana

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 10. kolo
25.10. 13:30 Vysoká – Kuchyňa Ďurčo P., Surovský, Farkaš M. Nehrá sa!!!
26.10. 13:30 Gajary – Studienka R za Ďuriša, AR1, AR2
26.10. 13:30 Z. Ves – M. Leváre Bočák za Surovského, AR1, AR2

S5VB – 11. kolo
26.10. 13:30 Častá – Vištuk Miško, AR1, AR2 Nové obsadenie!
26.10. 13:30 Cajla – Modra Kováč, AR1, AR2 Nové obsadenie!

S5VC – 11. kolo
26.10. 13:30 Hr. Šúr – Ch. Grob Rybár, AR1 za Roziaka, AR2

SD4VA – 9. kolo
25.10. 13:30 Jakubov – Jablonové Ďurčo P., Surovský, Farkaš M. Nové obsadenie!

SZV A – 8. kolo
26.10. 10,30 Z.Ves – Lozorno Bočák za Surovského

SZV B – 9. kolo
25.10. 10,00 Modra – Most Opálek za R

MZV A – 8. kolo
25.10. 11,45 PŠC Pezinok B – V. Leváre R za Tahotný
26.10. 11,00 Žolík B – Šenkvice Ďurčo P. za Ďuriša

MZV B – 9. kolo
25.10. 13,30 Malinovo – Kraľova Randa za R

Prípravka PrSC – 8. kolo
25.10. 10,00 N.Dedinka – Kraľova B Mráz Michal za R
26.10. 11,30 Čataj – Malinovo Hrnčiar Pavol za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV