Obsadenie R a DS – PR BFZ na 8.- 9.11. 2014 č. 16

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 12. kolo – dohrávka
8.11. 11.00-13.00 Slovan – Spartak Trnava      Polakovič Ľ., Vašš, Henček

I. LMD – U17-16 – 10. kolo – dohrávka
12.11. 12.00-14.00 Slovan – Senica      Bohun, Kočický, Křivan

I. Liga žien – 9. kolo
8.11. 10.00 Slovan – N. Zámky     Tanglmayer, Smolíková, Hajnala
8.11. 12.00 FK Dúbravka – Humenné      Gaži, Smirnov, Matejová

I. Liga junioriek – 9. kolo
8.11. 12.00 Slovan – N. Zámky      Hajnala, Smolíková, Tanglmayer
8.11. 14.00 FK Dúbravka – Humenné      Matejová, Smirnov, Gaži

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 15. kolo
9.11. 10.30 Inter – Tomášov      Bláha, Čižmár, Berner; Hájek (ŠKP)
9.11. 10.30 Rača – Sv. Jur      Henček, Gaži, Ďurčo M.; Minárik
9.11. 13.00 Rovinka – D. Lužná      Hajnala, Lackovič, Parilák; Truchlý
9.11. 13.00 Bernolákovo – Viničné      Brody, Vašš, Zálesňák; Jablonický
9.11. 13.00 Kráľová p/S – Ivanka p/D      Martiš, Srna, Martinkovič ml.; Somoláni
9.11. 13.00 Most p/B – Rohožník      Lauer, Dobrovský, Ježík; Keller
9.11. 13.00 Lozorno – Báhoň      Cvengroš, Smolíková, Bohun; Brody
9.11. 13.00 Stupava – S. Grob      Tanglmayer, Havrila, Polakovič Ľ.; Beňo

Seniori IV. Liga S4A – 13. kolo
8.11. 13.00 Lamač – Danubia      Straka, Dujava, Křivan; Pinček
8.11. 13.00 Domino – Vrakuňa      Somoši, Chromý, Kardelis; Mydlárik
9.11. 13.00 FK Dúbravka – Čunovo      Křivan, Dávid D., Hudy; Šuniar
9.11. 13.00 Malinovo – D. N. Ves      Polomský, Grác, Maretta; Marczell
9.11. 13.00 Vajnory – Rusovce      Kočický, Szakáll, Abrman; Príkopa
9.11. 13.00 Kalinkovo – Ružinov      Fischer, Hrazdira, Valko; Dadykin
9.11. 13.30 ŠKP – Štart Nepočujúci      Olša D., Berner, Čižmár; Chladek

Seniori IV. Liga S4B – 13. kolo
8.11. 13.00 Kostolište – V. Leváre      Piatka, Dobrovský, Fischer; Richtárik
9.11. 13.00 Zohor – PŠC Pezinok      Martinkovič st., Martiška, Križko; Lazar
9.11. 13.00 Budmerice – P. Štvrtok      Chudá, Chromý, Matejová; Farbula
9.11. 13.00 Šenkvice – Závod      Černý, Piatka, Malárik; Darlea
9.11. 13.00 Malacky – Limbach      Strapek, Ruc, Ralbovský; Ondrušek
9.11. 13.00 Jakubov – Jablonec      Dujava, Gosiorovský, Koštrna; Ľupták
9.11. 13.00 Dubová – Jablonové      Laciňák, Chálka, Hádek; Slezák

Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo
8.11. 9.30 PŠC Pezinok – Žolík Malacky      Parilák, Bláha, Koštrna
8.11. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná      Srna, Lauer, Laciňák
8.11. 10.00 Kostolište – Ivanka p/D      Dobrovský, Fischer, Piatka
8.11. 10.30 Iskra Petržalka – Rohožník      Gosiorovský, Brody, Abrman
8.11. 13.00 Vrakuňa – Kráľová p/S      Havrila, Križko, Ralbovský
9.11. 10.30 Domino – D. N. Ves       Sabo za ObFZ-m, Smirnov, Kroneraff
9.11. 10.30 Báhoň – Ružinov      Malárik, Piatka, Černý (Šenkvice)
9.11. 13.30 Rača – BCT      Ďurčo M., Gaži, Henček

Dorast III. Liga MD3R – 12. kolo – dohrávka
6.11. 14.00 Rača – FC Petržalka akadémia      Hajnala, Bláha

Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo
8.11. 13.00 Iskra Petržalka – Tomášov      Abrman, Brody
8.11. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – BCT      Hádek, Strapek
9.11. 10.00 D. N. Ves – Domino      Dávid D., Hudy
9.11. 10.30 Zohor – Rača      Križko, Martiška
9.11. 10.30 Stupava – Ružinov      Polakovič Ľ.,Havrila
9.11. 11.00 Žolík Malacky – V. Leváre      Ralbovský, Ruc
9.11. 12.30 FC Petržalka – PŠC Pezinok      Straka (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 13. kolo
8.11. 9.00-10.30 Domino – D. N. Ves      Chromý, Kardelis
8.11. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok      Hádek, Strapek
8.11. 10.00-11.45 D. Lužná – Rača      Chálka, Olša D.
8.11. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Vrakuňa      Dávid D., Pirník
8.11. 10.00-11.45 Rohožník – Rusovce      Lackovič, Hudy
9.11. 9.00-10.45 Ružinov – Ivanka p/D       Straka, ObFZ-m
9.11. 10.00-11.30 Slovan „C“ – FA Bratislava      Somoši
9.11. 10.00-12.00 BCT – FC Petržalka akadémia      Kardelis

Prípravka PMA1 – 9. kolo
8.11. 9.00 D. N. Ves – Ružinov      Ľupták
8.11. 9.30 Rača – Inter      Vanek
9.11. 11.30 K. Ves „A“ – ŠKP      Červenák

Prípravka PMB1 – 9. kolo
5.11. 15.30 D. N. Ves – Ružinov      Ľupták
8.11. 10.45 Rača – Inter      Vanek
9.11. 10.00 K. Ves „A“ – ŠKP      Červenák
9.11. 10.30 Senec – FC Petržalka akadémia      Plonka

Prípravka PMC – 9. kolo
5.11. 15.30 D. N. Ves – Ružinov      R
8.11. 12.00 Rača – Inter      Vanek
9.11. 8.30 K. Ves „A“ – ŠKP      Červenák
9.11. 12.00 Senec – FC Petržalka akadémia       Plonka

Prípravka PMA2 – 9. kolo
8.11. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D      Lehuta
8.11. 9.00 Vrakuňa – FA Bratislava „B“      Gliševič
8.11. 10.00 D. Lužná – BCT      Hargaš
8.11. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica      Straka M.
8.11. 10.00 K. Ves „B“ – Žolík Malacky      Plonka

Prípravka PMB2 – 9. kolo
9.11. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D      Lehuta
8.11. 10.30 Vrakuňa – FA Bratislava „B“      Gliševič
8.11. 11.30 D. Lužná – Štart Nepočujúci      Hargaš
8.11. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica      Straka M.
8.11. 8.30 K. Ves „B“ – FC Malacky      Plonka

Prípravka PMA3 – 9. kolo
8.11. 9.00 Vajnory – FA Lafranconi      Rataj
8.11. 9.30 Lamač – Jarovce      Dano
9.11. 9.00 Rusovce – Inter „B“      Gliševič
9.11. 9.30 FK Dúbravka – Čunovo      Jaššo
9.11. 11.00 Danubia – ŠKP „B“      Kuzmová

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 4. kolo
08.11. 13:00 Rohožník B – Pl. Mikuláš      Ďurčo P., Surovský, AR2
08.11. 13:00 Marianka – Pernek      Miško, Bočák, Tahotný
08.11. 13:00 Vysoká – Borinka      Ďuriš, Mičura, Farkaš
09.11. 13:00 Kuchyňa – M. Leváre      Surovský, Ďuriš, AR2
09.11. 13:00 Studienka – Suchohrad      Patlevič, Paracková, AR2
09.11. 13:00 Gajary – Z. Ves      Pirník, Ďurčo P., AR2

S5VB – 13. kolo
08.11. 13:00 Vištuk – Doľany      Habo, Brejcha, Huska
09.11. 13:00 Vinosady – Sv. Jur B      Olša M., Sobolová, AR2
09.11. 13:00 Častá – Modra      Rybár, Augustovič, AR2
09.11. 13:00 Grinava – Cajla      Habo, Brejcha, Gajdošík

S5VC – 13. kolo
08.11. 13:00 Igram – Ch. Grob      Augustovič, Rybár, Kováč
09.11. 13:00 Čataj – Miloslavov      Bočák, Miško, AR2
09.11. 13:00 Hr. Šúr – Kaplna      Huska, Polakovič A., AR2
09.11. 13:00 Blatné – N. Dedinka      Kováč, Tahotný, AR2

SD4VA – 3. kolo
08.11. 13:00 Závod – Láb      R
08.11. 13:00 Jakubov – Lamač      R, AR1
09.11. 10:30 Jarovce – Jablonové      ObFZ-m

SD4VB – 8. kolo
08.11. 13:00 Cajla – Igram      Polakovič A., Tahotný

SZV A – 9. kolo
8.11. 13,00 Zohor – Závod      R
8.11. 13,00 V.Leváre – Vysoká      Lukeš

SZV B – 10. kolo
8.11. 10,00 Modra – Kraľova      Huska
8.11. 12,00 Bernolákovo – Budmerice      Gajdošík
9.11. 10,30 Doľany – Jablonec      Sobolová
9.11. 10,30 Malinovo – Šenkvice      R
9.11. 11,00 Most – Dubova      R

MZV A – 9. kolo
8.11. 09,30 Sv. Jur – Báhoň      Brejcha
8.11. 09,30 Šenkvice – Viničné      Huska
9.11. 10,00 V. Leváre – Sl. Grob      Lukeš
9.11. 10,30 Jabloňové – PŠC Pezinok B      R
9.11. 10,30 Studienka – Žolík B      R

MZV B – 10. kolo
8.11. 10,00 Kraľova – N. Dedinka      R
8.11. 10,00 Čataj – Kalinkovo      R

Prípravka PrMA – 9. kolo
8.11. 10,30 Závod – Stupava      R
8.11. 12,30 Lozorno – Láb      R
8.11. 13,00 Studienka – Jakubov      R
8.11. 14,00 Sološnica – Vysoká      R

Prípravka PrPK – 9. kolo
8.11. 11,00 Šenkvice – Grinava      R
9.11. 09,00 PŠC Pezinok – Cajla      R
9.11. 09,30 Sv. Jur – Vištuk      Brejcha
9.11. 11,00 Sl. Grob – Modra      R
9.11. 11,30 Jablonec – Viničné      R

Prípravka PrSC – 9. kolo
8.11. 09,30 Rovinka – N. Dedinka       Paracková
9.11. 09,30 Kraľova A – Bernolákovo      R
9.11. 11,00 Kraľova B – Kalinkovo      R
9.11. 10,00 Miloslavov – Tomašov      R
9.11. 10,30 Malinovo – Most      R
9.11. 13,30 Senec B – Čataj      R

Dohrávky:
PrMA – 8. kolo: 09.11. 09,30 Vysoká – Zohor      R
SZVA – 8. kolo: 15.11. 10,00 Láb – V. Leváre      R
MZVA – 8.kolo: 16.11. 10,00 PŠC Pezinok B – V. Leváre      R
MZVB – 9.kolo: 15.11. 11,30 Bernolákovo – Kalinkovo      R
MZVB – 9.kolo: 16.11. 10,00 N.Dedinka – Čataj       Augustovič


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    PANINI