Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 8.- 12.11. 2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 10. kolo – dohrávka
12.11. 12.00-14.00 Slovan – Senica      Ruc za Bohuna, Kočický, Křivan

I. Liga žien – 9. kolo
8.11. 12.00 FK Dúbravka – Humenné      Gaži, Kuzmová (AR1) za Smirnova, Matejová

I. Liga junioriek – 9. kolo
8.11. 14.00 FK Dúbravka – Humenné      Matejová, Kuzmová (AR1) za Smirnova, Gaži

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga S4A – 13. kolo
8.11. 13.00 Domino – Vrakuňa      Ďurčo M. (R) za Somošiho, Chromý, Kardelis; Mydlárik

Seniori IV. Liga S4B – 13. kolo
9.11. 13.00 Budmerice – P. Štvrtok      Chudá, Chromý, Matejová; Likavský (D) za Farbulu

Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo
9.11. 10.30 Domino – D. N. Ves      Smirnov (R) za Saba , Kuzmová (AR1) za Smirnova, Kroneraff

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 13. kolo
9.11. 9.00-10.45 Ružinov – Ivanka p/D      Straka, Hargaš za ObFZ-m

Prípravka PMB1 – 9. kolo
9.11. 15.30 Rača – Inter      Vanek (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMC – 9. kolo
8.11. 10.45 Rača – Inter      Vanek (Zmena UHČ)

Prípravka PMA2 – 9. kolo
8.11. 13.30 D. Lužná – BCT      Štvrtecký za Hargaša (Zmena UHČ)
8.11. 10.00 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo      Straka M. (Z. Bystrica)

Prípravka PMA2 – 8. kolo – dohrávka
10.11. 17.00 D. Lužná – Hargašova Z. Bystrica      Červenák

Prípravka PMB2 – 9. kolo
8.11. 13.30 D. Lužná – Štart Nepočujúci      Hargaš (Zmena UHČ)
8.11. 11.30 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo      Straka M. (Z. Bystrica)

Prípravka PMB2 – 8. kolo – dohrávka
10.11. 17.00 D. Lužná – Hargašova Z. Bystrica      Krčová

Prípravka PMA3 – 9. kolo
9.11. 9.30 FK Dúbravka – Čunovo      Sabela za Jašša
9.11. 11.00 Danubia – ŠKP „B“      Štvrtecký za Kuzmovú

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 4. kolo
09.11. 13.00 Rohožník „B“ – Pl. Mikuláš      Triskal, Sabela, Krčová; Doboš za ObFZ-m
08.11. 13:00 Marianka – Pernek    Nehrá sa! /choroba hostí/
08.11. 13:00 Vysoká – Borinka     Augustovič, Rybár, Kováč    Nové obsadenie!
09.11. 13:00 Studienka – Suchohrad      Patlevič, Paracková, Mičura za AR2

S5VB – 13. kolo
09.11. 13:00 Vištuk – Doľany       R, AR1, AR2  Zmena termínu!
09.11. 13:00 Častá – Modra      Polakovič A. za Rybára, Opálek za Augustoviča, AR2 za Opálka

S5VC – 13. kolo
09.11. 13:00 Igram – Ch. Grob      Huska za Augustoviča, Tahotný za Rybára, AR2 za Kováča Zmena termínu!
09.11. 13:00 Hr. Šúr – Kaplna      Augustovič za Husku, AR1 za Polakoviča A., AR2
09.11. 13:00 Blatné – N. Dedinka      Kováč, AR1 za Tahotného, AR2

Dorast SDVA– 3. kolo
8.11. 13.00 Jarovce – Jablonové      Lacena, Kocurek, Štofík za ObFZ-m

SD4VB – 8. kolo
08.11. 13:00 Cajla – Igram      Polakovič A., Farkaš za Tahotného

SZV B – 10. kolo
8.11. 10,00 Modra – Kraľova      R za Husku

Prípravka PrPK – 9. kolo
8.11. 11,00 Šenkvice – Grinava      Huska za R
9.11. 09,00 PŠC Pezinok – Cajla      Huska za R

Dohrávky:
MZVA – 8.kolo: 16.11. 10,00 PŠC Pezinok B – V. Leváre      Farkaš za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV