Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 6 na 8.- 12.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. Liga – o postup 24. kolo
11.4. 15.30 Skalica – L. Mikuláš
Pavlík, Bednár, Pozor, Vašš; Lipták; Makový

I. LSD – U19 19. kolo
11.4. 11.00 Slovan – AS Trenčín
Somoláni, Straka, Smolíková; Kopča

I. LMD – U17-16 – 19. kolo
11.4. 11.00-13.15 Senec – Podbrezová
Chromý, Chalka, Ďurčo M. (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo
11.4. 10.00-12.00 Inter – Púchov
Hajnala, Brody, Malárik (Ekonóm

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo
8.4. 14.00-15.30 Inter – Púchov
Červenák, Žilavý L. za ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 19. kolo
11.4. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan
Kroneraff, Rataj za ObFZ-m

I. Liga žien
11.4. 13.00 Slovan – Šaľa
Matejová, Triskal za ObFZ-m, Kuzmová za ObFZ-m (Pasienky)

I. Liga junioriek
11.4. 15.00 Slovan – Šaľa
Kuzmová za ObFZ-m, Triskal za ObFZ-m (Pasienky)

II. Liga Ženy Západ „A“
11.4. 13.30 Sv. Jur – Spartak Trnava
Dobrovský
11.4. 15.00 D. Lužná – Čaka Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 16. kolo – dohrávka
8.4. 14.00-16.30 ŠKP – K. Ves
Hajnala, Čižmár, Ježík; Keller

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 20. kolo
11.4. 16.00 Sv. Jur – Tomášov
Čižmár, Polakovič Ľ., Dobrovský; Minárik
11.4. 16.00 Inter – Kráľová p/S Srna, Parilák, Bohun; Hájek (Drieňová)
12.4. 10.30 Rača – Ivanka p/D Ježík, Martiš, Ruc; Richtárik
12.4. 16.00 D. Lužná – Báhoň Lauer, Smolíková, Berner; Chladek
12.4. 16.00 S. Grob – Rohožník Bláha, Chromý, Gaži; Beňo
12.4. 16.00 Stupava – Viničné Tanglmayer, Hajnala, Parilák; Brody
12.4. 16.00 Lozorno – Rovinka Brody, Vašš, Ďurčo M.; Marczell
12.4. 16.00 Most p/B – Bernolákovo Zálesňák, Polakovič Ľ., Lackovič; Jablonický

Seniori IV. Liga S4A – 17. kolo – dohrávka
8.4. 17.00 D. N. Ves – Rusovce
Ruc, Hrazdira, Gosiorovský; Hájek  

Seniori IV. Liga S4A – 18. kolo
11.4. 16.00 Domino – Lamač
Dávid D., Martinkovič st., Hudy; Farbula
12.4. 10.30 Ružinov – Danubia Valko, Křivan, Kočický; Truchlý (M.C.Sklodowskej)
12.4. 16.00 Čunovo – D. N. Ves Bohun, Hudy, Pirník; Pinček
12.4. 16.00 Rusovce – Vrakuňa Malárik, Hádek, Ralbovský; Páchnik
12.4. 16.00 Kalinkovo – Štart Nepočujúci Fischer, Chalka, Strapek; Ľupták
12.4. 16.00 Vajnory – FK Dúbravka Ruc, Martiš, Ježík; Dadykin

Seniori IV. Liga S4B – 18. kolo
12.4. 16.00 PŠC Pezinok – Limbach
Cvengroš, Laciňák, Hrazdira; Banič
12.4. 16.00 Jablonec – Závod Olša D., Srna, Orlický; Ondrušek
12.4. 16.00 Jablonové – P. Štvrtok Križko, Somoši, Matejová; Elefant
12.4. 16.00 Dubová – V. Leváre Franek, Čižmár, ObFZ-m; Príkopa
12.4. 16.00 Jakubov – Zohor Gosiorovský, Dobrovský, Abrman; Somoláni
12.4. 16.00 Malacky – Kostolište Kočický, Křivan, Valko; Lazar
12.4. 16.00 Šenkvice – Budmerice Polomský, Maretta, Kardelis; Darlea

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo
11.4. 13.30 Kráľová p/S – Rohožník
Křivan, Tanglmayer, Gosiorovský
11.4. 13.30 Domino – Iskra Petržalka Martinkovič st., Hudy, Dávid D.
11.4. 16.00 Vrakuňa – Kostolište Abrman, Straka, Križko
11.4. 17.00 D. Lužná – D. N. Ves Dujava, Hádek, Strapek
12.4. 13.30 BCT – Žolík Malacky ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m (Štart Nepočujúci)
12.4. 13.30 Rača – FC Petržalka akadémia Dujava, ObFZ-m, ObFZ-m
12.4. 13.30 Báhoň – PŠC Pezinok Kardelis, Maretta, Polomský (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo
8.4. 16.00 PŠC Pezinok – Domino
Henček, Křivan
11.4. 12.30 Ružinov – V. Leváre Lauer, Martinkovič ml.
11.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – FC Petržalka akadémia Bláha, Koštrna
12.4. 10.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka Somoši, Abrman
12.4. 13.30 Stupava – Zohor Hajnala, Parilák
12.4. 13.30 Ekonóm – Žolík Malacky Koštrna, ObFZ-m
12.4. 15.30 Rača – BCT ObFZ–m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 20. kolo
11.4. 9.00-10.30 Domino – Žolík Malacky
Kočický, Kardelis
11.4. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – D. N. Ves Orlický, Olša D.
11.4. 10.00-11.45 Rohožník – Ružinov Lackovič, Pirník
11.4. 10.30-12.15 Rača – FC Petržalka akadémia Polomský, Dano za ObFZ-m
11.4. 11.45 Rusovce – Vrakuňa Franek (iba ml.žiaci)
12.4. 10.00-12.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo Chromý, Gaži
12.4. 10.00-11.30 Slovan „C“ – D. Lužná Koštrna, Ralbovský
12.4. 12.00-14.30 Ivanka p/B – FA Bratislava Straka

Regionálna liga žiačok – 12. kolo
11.4. 8.30 Senec – FK Dúbravka
ObFZ-v
12.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves Koštrna
12.4. 11.30 Sv. Jur – Slovan Brejcha za ObFZ-v

Výberový turnaj 6 družstiev ml. žiaci
9.4. 8.30-14.00
Gaži, Kočický, Křivan (Prievoz Rapid)

Coca – Cola Cup žiaci
10.4. 9.00
Gaži, Kočický, Křivan (Lamač)

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 10. kolo
11.4. 9.00 Inter – FA Bratislava
Uram (Drieňová)
11.4. 12.00 Domino – ŠKP Čisárik
12.4. 9.00 Senec – Ružinov (V. Biel)

Prípravka PMB1 – 10. kolo
11.4. 9.00 Inter – FA Bratislava
Kósa (Drieňová)
14.4. 16.00 Domino – ŠKP Čisárik
21.4. 18.00 Senec – Ružinov Jašo (V. Biel)
11.4. 15.15 Rača – D. N. Ves Žilavý L.
12.4. 10.00 K. Ves „A“ – FC Petržalka akadémia Lovás  

Prípravka PMC – 10. kolo
11.4. 10.30 Inter – FA Bratislava
Uram (Drieňová)
11.4. 12.00 Domino – ŠKP Kósa
21.4. 17.00 Senec – Ružinov Jašo (V. Biel)
11.4. 16.30 Rača – D. N. Ves Žilavý L.
12.4. 8.30 K. Ves „A“ – FC Petržalka akadémia Lovás  

Prípravka PMA2 – 10. kolo
11.4. 9.00 Vrakuňa – Žolík Malacky
Halandová
11.4. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. Bystrica Lehuta
11.4. 10.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D Kružliak A.
11.4. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná Gúdor
11.4. 13.00 BCT – FA Bratislava Vanek

Prípravka PMB2 – 10. kolo
11.4. 10.30 Vrakuňa – FC Malacky
Halandová
12.4. 9.00 Iskra Petržalka – Hargašova Z. Bystrica Lehuta
11.4. 8.30 K. Ves „B“ – Ivanka p/D Kružliak A.
11.4. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná Gúdor
11.4. 13.00 Štart Nepočujúci – FA Bratislava „B“ Plonka

Prípravka PMA3 – 10. kolo
9.4. 16.45 Inter „B“ – Jarovce
Straka M.
11.4. 9.00 Vajnory – Rusovce Žilavý L.
11.4. 9.30 Lamač – ŠKP „B“ Gliševič
12.4. 9.30 FK Dúbravka – FA Lafranconi Halandová
12.4. 11.00 Danubia – Čunovo Gliševič

Súťaže riadené ObFZ-v

Dorast SD4VA 13. kolo
12.4. 11.30 Lamač – Láb
Hargaš, Choreň, Dano za ObFZ-m

S5VA-14. kolo
11.04. 16:00 Marianka – Z. Ves Bočák Ján, Miško, Gajarský
11.04. 16:00 Pl. Mikuláš – M. Leváre Dávid M., Ďuriš, Surovský
12.04. 16:00 Rohožník B – Vysoká Ďuriš, Ďurčo P., AR2
12.04. 16:00 Gajary – Borinka ObFZ Ba-mesto
12.04. 16:00 Studienka – Pernek Surovský, Dávid M., AR2
12.04. 16:00 Kuchyňa – Suchohrad Patlevič, Mičura, Gajarský

S5VB-17. kolo
11.04. 16:00 Cajla – Sv. Jur B Mičura, Patlevič, Paracková
12.04. 16:00 Modra – Doľany Miško, Bočák Ján, Opálek
12.04. 16:00 Grinava – Vištuk Olša M., Paracková, AR2
12.04. 16:00 Častá – Vinosady Tahotný, Brejcha, Sobolová

S5VC-17. kolo
11.04. 16:00 Čataj – Hr. Šúr Augustovič st., Rybár, Kováč
12.04. 16:00 Miloslavov – Kráľová B Kováč, Gajdošík, Roziak
12.04. 16:00 Ch. Grob – Kaplna Rybár, Augustovič st., Ganobčík
12.04. 16:00 Igram – Blatné Polakovič A., Huska, Gábriš

SD4VA-13. kolo
11.04. 13:30 Vysoká – Závod Ďurčo P. AR1
11.04. 16:00 Jakubov – Jarovce Ďurčo P., AR1
12.04. 11:30 Lamač – Láb ObFZ Ba-mesto

SD4VB-11. kolo
11.04. 13:30 Cajla – Dubová Paracková, Mičura
11.04. 16:00 Budmerice – Sl. Grob Opálek, Sobolová

SZV A–10. kolo
11.4. 13,30 Marianka – Z.Ves Miško
11.4. 16,00 V.Leváre – Závod Lukeš
12.4. 11,00 Láb – Vysoká Dávid M.

SZV B–12. kolo
10.4. 16,30 Most – Doľany Gajdošík
11.4. 10,30 Jablonec – Vištuk Opálek
11.4. 11,00 Šenkvice – Bernolákovo Huska
12.4. 10,00 Dubova – Malinovo Olša M.
12.4. 10,00 Budmerice – Kraľova Sobolová
12.4. 13,30 Častá – Modra Brejcha

MZV A–10. kolo
11.4. 9,30 Sv.Jur – Jabloňové Bočák Ján
11.4. 11,45 PŠC Pezinok B – Sl.Grob Patlevič
12.4. 9,30 Šenkvice – Báhoň Huska
12.4. 10,00 V.Leváre – Žolík B Lukeš
12.4. 13,30 Studienka – Viničné Dávid M.

MZV B–11. kolo
12.4. 10,00 Bernolákovo – Kraľova Kováč
12.4. 10,00 Čataj – Malinovo Gábriš
12.4. 10,00 N.Dedinka – Kalinkovo Augustovič st.

Prípravka PrMA–10. kolo
11.4. 13,30 Závod – Jakubov R
11.4. 16,00 Studienka – Lozorno R
12.4. 9,30 Láb – Vysoká Dávid M.
12.4. 10,00 Zohor – Stupava R

Prípravka PrPK–12. kolo
11.4. 9,30 Šenkvice – Modra Huska
12.4. 10,00 Viničné – Cajla R
12.4. 10,00 Limbach – Jablonec Lalo
12.4. 11,00 Sl.Grob – Sv.Jur R
12.4. 11,30 PŠC Pezinok – Vištuk Lalo

Prípravka PrSC–14. kolo
11.4. 9,30 Rovinka – Kraľova B R
11.4. 10,00 Čataj – Ch.Grob R
12.4. 9,30 Most – Kalinkovo R
12.4. 10,00 Tomašov – N.Dedinka R
12.4. 10,00 Miloslavov – Senec B R
10.4. 17,00 Malinovo – Bernolákovo R

Dohrávky a predohrávky stretnutí
PrSC – 8.4. 17,30 Kalinkovo – Malinovo Randa
MZV A – 12. kolo: 14.4. 17,00 Sv.Jur – PŠC Pezinok B Brejcha
PrPK – 13. kolo: 16.4. 17,00 Sv.Jur – Limbach Brejcha

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV