Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 6 na 11.- 16.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 19. kolo
11.4. 11.00-13.15 Senec – Podbrezová Chromý, Chalka, Ďurčo M. (Zmena ihriska UT NTC Senec)

I. Liga žien – 11. kolo
11.4. 14
.00 Slovan – Šaľa Matejová, Triskal za ObFZ-m, Kuzmová za ObFZ-m (Zmena UHČ Pasienky)

I. Liga junioriek – 11. kolo
11.4. 16
.00 Slovan – Šaľa Kuzmová za ObFZ-m, Triskal za ObFZ-m (Zmena UHČ Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 19. kolo
15.4. 15.00-16.30 Senec – Spartak Trnava
Strapek, Valko (Reca)

Turnaj U-15 NTC Senec
14.4. 11.00 Slovensko – Fínsko
Straka, Ďurčo M., Chromý
16.4. 11.00 Poľsko – Slovensko
Vašš, Borsányi, Smolíková

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 20. kolo – dohrávka
15.4. 10.00-12.30 Inter – N. Zámky Bohun, Hajnala, Křivan; Jablonický (Drieňova)

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – 2. kolo
15.4. 17.00 Vrakuňa – Malacky Ďurčo M., Martiš, Dujava; Somoláni
15.4. 17.30 Kráľová p/S – Tomášov Brody, Tanglmayer, Ježík; Darlea
15.4. 17.00 Báhoň – Most p/B Parilák, Čižmár, Chalka; Hájek
15.4. 17.00 Šenkvice – Rovinka Lackovič, Dávid D., Hudy; Brody
15.4. 17.00 Sv. Jur – Rohožník Chromý, Berner, Vašš; Ľupták
15.4. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná Henček, Srna, Fischer; Truchlý
15.4. 17.00 Lozorno – Inter Bláha, Polakovič Ľ., Matejová; Keller
15.4. 17.00 Domino – Rača Gaži, Dobrovský, Kočický; Príkopa

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 20. kolo
12.4. 16.00 D. Lužná – Báhoň Lauer, Smolíková, Berner; Somoláni (D) za Chladeka

Seniori IV. Liga S4B – 18. kolo
12.4. 16.00 Dubová – V. Leváre Franek, Čižmár, Choreň (AR2) za ObFZ-m; Príkopa
12.4. 16.00 Jakubov – Zohor Gosiorovský, Dobrovský, Abrman; Slezák (D) za Somolániho

Dorast III. Liga SD3R – 20. kolo
12.4. 13.30 BCT – Žolík Malacky Vanek, Takáč, Gúdor za ObFZ-m (Štart Nepočujúci)
12.4. 13.30 Rača – FC Petržalka akadémia Dujava, Štvrtecký, Kružliak A. za ObFZ-m

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo – dohrávka
15.4. 17.00 FC Petržalka akadémia – Báhoň Gosiorovský, Ruc, Abrman

Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo
12.4. 13.30 Ekonóm – Žolík Malacky Koštrna, Straka M. za ObFZ-m
13.4. 17.00 Rača – BCT Gosiorovský, Abrman (Zmena dňa a UHČ)

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo – dohrávka
15.4. 18.00 Tomášov – Ružinov Hádek

Dorast III. Liga MD3R – 21. kolo
15.4. 17.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Straka, Koštrna

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 20. kolo
11.4. 10.30-12.15 Rača – FC Petržalka akadémia Polomský, Smirnov za ObFZ-m
12.4. 10.00-12.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo Chromý, Srna za Gažiho

Regionálna liga žiačok – 12. kolo
11.4. 8.30 Senec – FK Dúbravka Gajdošík (R) za ObFZ-v
12.4. 10.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves Matejová (R) za Koštrnu
12.4. 11.30 Sv. Jur – Slovan Tanglmayer (R) za Brejchu za ObFZ-v

Prípravka PMA1 – 10. kolo
11.4. 12.00 Domino – ŠKP Kósa za Čisárika
12.4. 9.00 Senec – Ružinov Jašo (V. Biel)

Prípravka PMB1 – 10. kolo
14.4. 16.00 Domino – ŠKP Ľupták za Čisárika

Prípravka PMA2 – 10. kolo
11.4. 9.00 Vrakuňa – Žolík Malacky Teťák za Halandovú

Prípravka PMB2 – 10. kolo
11.4. 10.30 Vrakuňa – FC Malacky Teťák za Halandovú

Prípravka PMA3 – 10. kolo
11.4. 9.30 Lamač – ŠKP „B“ Kramár za Gliševiča
12.4. 9.30 FK Dúbravka – FA Lafranconi Sabela za Halandovú
12.4. 11.00 Danubia – Čunovo Triskal za Gliševiča

Turnaj D. N. Ves – prípravka
12.4. 12.00-16.00 Uram, Plonka

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA 14. kolo
12.4. 16.00 Gajary – Borinka
Smirnov, Mistrík, Kocurek; Kunzo za ObFZ-m

S5VA-14. kolo
11.04. 16:00 Pl. Mikuláš – M. Leváre
Dávid M., Ďuriš, AR2 za Surovského
12.04. 16:00 Rohožník B – Vysoká
Ďurčo P. za Ďuriša, AR1 za Ďurča P., AR2

12.04. 16:00 Gajary – Borinka
Smirnov, Mistrík, Kocurek; Kunzo za ObFZ-m
12.04. 16:00 Studienka – Pernek Ďuriš, AR1, AR2 Nové obsadenie!!!

S5VB-17. kolo
12.04. 16:00 Grinava – Vištuk
Olša M., Paracková, Ganobčík za AR2

S5VC-17. kolo
12.04. 16:00 Ch. Grob – Kaplna
Rybár, Augustovič st., AR2 za Ganobčíka

SD4VA-13. kolo
11.04. 13:30 Vysoká – Závod
Ďurčo P. AR1
11.04. 16:00 Jakubov – Jarovce
Ďurčo P., AR1
12.04. 11:30 Lamač – Láb
Hargaš, Choreň za ObFZ-m

SD4VB-11. kolo
12.04. 13:30 Cajla – Dubová
Paracková, Olša M. za Mičuru + zmena termínu /dňa/!!!

SZV A–10. kolo
12.4. 11,00 Láb – Vysoká
Ďuriš za Dávida M.

SZV B–12. kolo
11.4. 11,00 Šenkvice – Bernolákovo
R za Husku

MZV A–10. kolo
11.4. 13,30 PŠC Pezinok B – Sl.Grob
Patlevič Zmena času!!!.

Prípravka PrMA–10. kolo
11.4. 16,00 Studienka – Lozorno
Konečný za R
12.4. 9,30 Láb – Vysoká
Ďuriš za Dávida M.
12.4. 10,00 Zohor – Stupava
Konečný za R

Prípravka PrPK–12. kolo
11.4. 9,30 Šenkvice – Modra
R za Husku
12.4. 10,00 Limbach – Jablonec
Lalo
12.4. 10,00 Sl.Grob – Sv.Jur
R Zmena času!!!

Prípravka PrSC–14. kolo
12.4. 10,00 Tomašov – N.Dedinka Marczell za R
12.4. 10,00 Miloslavov – Senec B
R
10.4. 17,00 Malinovo – Bernolákovo
R

Predohrávky stretnutí
MZV A – 12. kolo: 14.4. 17,00 Sv.Jur – PŠC Pezinok B Lalo za Brejchu
PrPK – 13. kolo: 16.4. 17,00 Sv.Jur – Limbach
Lalo za Brejchu


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV