Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 8 na 21.- 26.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 21. kolo 
25.4. 11.00 Slovan – Prešov  Jurenka, Lauer, Smolíková; Medveď (Prievoz)

I. LMD – U17-16 – 21. kolo   
25.4. 11.00-13.15 Senec – Žilina  Polakovič, Ďurčo M., Dobrovský  (V. Biel)

I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo
21.4. 14.30-16.30 K. Ves – Slovan  Vašš, Gaži, Křivan (Lamač)

I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo
25.4. 10.00-12.00 Inter – K. Ves  Srna, Čižmár, Vašš (Ekonóm)
25.4. 10.00-12.00 Slovan – Senec  Straka, Gosiorovský, Křivan  (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 21. kolo
25.4. 14.00-12.00 K. Ves – Myjava  Smirnov, Ľupták (Lamač)
26.4. 10.00-12.00 Senec – Slovan  Chalka, Somoši (Reca)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 14. kolo
25.4. 14.00 Sv. Jur – FC Nitra  Brody
25.4. 15.00 D. Lužná – Bodíky  Hádek

Slovenský pohár žien Semifinále odveta
22.4. 17.00 Slovan – Šaľa  Křivan, Gosiorovský, Abrman (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo – dohrávky
22.4. 17.30 Ivanka p/D – Stupava  Chromý, Gaži, Srna; Príkopa
22.4. 17.30 Rača – Tomášov  Vašš, Martiš, Smolíková; Páchnik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 22. kolo
25.4. 16.30 Báhoň – Tomášov  Tanglmayer, Martinkovič ml., Chromý; Minárik
25.4. 16.30 Sv. Jur – Viničné  Hajnala, Martiš, Brody; Richtárik
26.4. 10.30 Rača – Rovinka  Gaži, Henček, Ďurčo M.; Darlea
26.4. 16.30 D. Lužná – Rohožník  Vašš, Berner, Dobrovský; Páchnik
26.4. 16.30 S. Grob – Ivanka p/D  Zálesňák, Smolíková, Polakovič Ľ.; Príkopa
26.4. 16.30 Stupava – Bernolákovo Štipčák, Jelínek, Vondryska za JmKFS; Keller
26.4. 16.30 Lozorno – Kráľová p/S  Lauer, Straka, Čižmár; Truchlý
26.4. 16.30 Most p/B – Inter  Bohun, Parilák, Ježík; Brody

Seniori IV. Liga S4A – 17. kolo – dohrávky
22.4. 17.30 Lamač – Čunovo  Somoši, Hajnala, Ďurčo M.; Brody
22.4. 17.30 Danubia – Kalinkovo  Dávid D., Henček, Zálesňák; Marczell (Hr.Šúr)
22.4. 17.30 Ružinov – Vrakuňa  Martiška, Franek, Maretta; Lazar (M.C.Sklodowskej)

Seniori IV. Liga S4A – 20. kolo
26.4. 15.00 Ružinov – FK Dúbravka  Kočický, Dujava, Černý; Somoláni (M.C.Sklodowskej)
26.4. 16.30 Čunovo – Vrakuňa  Ruc, Gosiorovský, Hrazdira; Marczell
26.4. 16.30 D. N. Ves – Danubia  Polomský, Kardelis, Martiška; Pinček
26.4. 16.30 Rusovce – Štart Nepočujúci  Hádek, Franek, Koštrna; Jablonický
26.4. 16.30 Vajnory – Lamač  Křivan, Martiš, Tanglmayer; Šuniar
26.4. 16.30 Malinovo – Domino  Hudy, Chalka, Somoši; Banič

Seniori IV. Liga S4B – 20. kolo
26.4. 16.30 PŠC Pezinok – Závod  Chromý, Valko, Strapek; Ľupták
26.4. 16.30 Limbach – P. Štvrtok  Bláha, Abrman, Olša D..; Ondrušek
26.4. 16.30 Jablonec – V. Leváre  Henček, Brody, Ralbovský; Chladek
26.4. 16.30 Jablonové – Zohor  Lackovič, Dávid D., Pirník; Mydlárik
26.4. 16.30 Dubová – Kostolište  Malárik, Martinkovič ml., Matejová; Beňo
26.4. 16.30 Jakubov – Budmerice  Srna, Maretta, Laciňák; Lazar
26.4. 16.30 Malacky – Šenkvice  Križko, Hajnala, Fischer; Slezák

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo – dohrávky
23.4. 17.30 Rača – Žolík Malacky  Dujava, Bláha, Kardelis
23.4. 17.30 D. N. Ves – Kráľová p/S  Koštrna, Gaži, Somoši

Dorast III. Liga SD3R – 22. kolo
25.4 10.00 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Maretta, Martiška, Laciňák
25.4. 14.00 Kráľová p/S – Žolík Malacky  Koštrna, Bláha, Polomský
25.4. 16.30 Vrakuňa – Domino  Dujava, Gaži, Abrman
25.4. 17.00 D. Lužná – Rohožník  Parilák, Chalka, Hádek
26.4. 13.30 BCT – PŠC Pezinok  ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
26.4. 13.30 Rača – Kostolište  Ďurčo M.
26.4. 16.30 Báhoň – Iskra Petržalka  Gaži (Šenkvice)

Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo – dohrávky
21.4. 17.30 Stupava – Tomášov Hudy, Pirník
21.4. 17.30 D. N. Ves – Rača  Gosiorovský, Abrman

Dorast III. Liga MD3R – 22. kolo  
25.4. 11.00 BCT – Zohor  Kardelis, Henček (Štart Nepočujúci)
25.4. 12.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Laciňák, Martiška
25.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Žolík Malacky  Chalka, Parilák
26.4. 14.00 PŠC Pezinok – Tomášov  Strapek, Valko
26.4. 14.00 Domino – V. Leváre  ObFZ-m, ObFZ-m
26.4. 14.00 Stupava – Iskra Petržalka  ObFZ-v, ObFZ-v
26.4. 14.00 Ekonóm – D. N. Ves  Krčová, Červenák za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 22. kolo
25.4. 9.30-11.30 D. N. Ves – Ivanka p/D  Ruc, Malárik
25.4. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Ježík, Olša D.
25.4. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Bohun, Franek
25.4. 10.00-11.45 Rohožník – Domino  Lackovič, Hudy
25.4. 11.45 Rusovce – Rača  Černý (iba ml. žiaci)
26.4. 9.30-11.30 FA Bratislava – Šamorín Hamuliakovo  Ježík, Olša D. (CFK Pezinok)
26.4. 10.00-12.00 BCT – Ružinov  Hajnala, Kardelis
26.4. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Žolík Malacky  Brody, Ralbovský   (Pasienky)

Regionálna liga žiačok – 14. kolo
25.4. 8.30 Senec – K. Ves  ObFZ-v
25.4. 10.00 Sv. Jur – FK Dúbravka  Tanglmayer
25.4. 13.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Hádek

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 8. kolo – dohrávka
27.4. 16.00 Ružinov – Rača Straka M.

Prípravka PMA1 – 12. kolo  
25.4. 9.00 Inter – ŠKP  Lovás
25.4. 10.30 Domino – Ružinov  Plonka
25.4. 14.00 Rača – K. Ves „A“  Vanek

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávka
27.4. 17.15 Ružinov – Rača Straka M.

Prípravka PMB1 – 10. kolo – dohrávka
21.4. 18.00 Senec – Ružinov  Ľupták

Prípravka PMB1 – 12. kolo  
25.4. 9.00 Inter – ŠKP  Uram
25.4. 10.30 Domino – Ružinov  Kravárik
25.4. 15.15 Rača – K. Ves „A“  Vanek
26.4. 10.30 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Kósa
26.4. 10.30 Senec – D. N. Ves  Uram (V. Biel)

Prípravka PMC – 8. kolo – dohrávka
27.4. 16.00 Ružinov – Rača Uram

Prípravka PMC – 10. kolo – dohrávka
21.4. 17.00 Senec – Ružinov  Ľupták

Prípravka PMC – 12. kolo  
25.4. 10.30 Inter – ŠKP  Lovás
25.4. 9.00 Domino – Ružinov  Plonka
25.4. 16.30 Rača – K. Ves „A“  Vanek
26.4. 12.00 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Kósa
26.4. 12.00 Senec – D. N. Ves  Uram (V. Biel)

Prípravka PMA2 – 11. kolo  
23.4. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Takáč (Marianka)

Prípravka PMA2 – 12. kolo  
25.4. 9.00 FA Bratislava „B“ – Ivanka p/D  Kósa
25.4. 9.00 Vrakuňa – Hargašova Z. Bystrica  Gúdor
25.4. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Kružliak A.
25.4. 10.00 K. Ves „B“ – D. Lužná  Rataj
25.4. 13.00 BCT – Žolík Malacky  Lovás

Prípravka PMB2 – 12. kolo  
25.4. 10.30 FA Bratislava „B“ – Ivanka p/D  Štvrtecký
25.4. 10.30 Vrakuňa – Hargašova Z. Bystrica  Gúdor
26.4. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Gúdor
25.4. 8.30 K. Ves „B“ – D. Lužná  Rataj
25.4. 13.00 Štart Nepočujúci  – FC Malacky  Uram

Prípravka PMA3 – 9. kolo – dohrávka 
28.4. 17.00 Danubia – ŠKP „B“  Kuzmová

Prípravka PMA3 – 12. kolo  
23.4. 16.45 Inter „B“ – ŠKP „B“  Ľupták
25.4. 9.30 Lamač – FA Lafranconi  Ľupták
26.4. 9.30 Jarovce – Čunovo  Kružliak A.
26.4. 9.30 FK Dúbravka – Vajnory  Lovás
26.4. 11.00 Danubia – Rusovce  Choreň

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-16. kolo
25.4. 16.30 Gajary – Pernek  Ďuriš, Ďurčo P., Dávid M.
25.4. 16.30 Marianka – Suchohrad  Augustovič st., Rybár, Roziak
26.4. 16.30 Rohožník B – Borinka  Ďurčo P., AR1, AR2
26.4. 16.30 Vysoká – Z. Ves  Bočák Ján, Miško, Gajarský
26.4. 16.30 Studienka – M. Leváre  Dávid M., Ďuriš, AR2
26.4. 16.30 Kuchyňa – Pl. Mikuláš  Sabela, Smirnov, Kakaščík; Sochor za ObFZ-m

S5VB-19. kolo
24.4. 17.30 Sv. Jur B – Častá  Augustovič st., Tahotný, Olša M.
25.4. 16.30 Grinava – Modra  Patlevič, Gajarský, Paracková
26.4. 16.30 Cajla – Doľany  Mičura, Paracková, Patlevič
26.4. 16.30 Vinosady – Vištuk  Olša M., Opálek, Sobolová

S5VC-19. kolo
25.4. 16.30 Blatné – Ch. Grob Polakovič A., Gábriš, Kováč
26.4. 16.30 Kaplna – Kráľová B  Huska, Polakovič A., Gajdošík
26.4. 16.30 N. Dedinka – Miloslavov  Rybár, Roziak, Augustovič st.
26.4. 16.30 Čataj – Igram  Tahotný, Gábriš, Brejcha

SD4VA-15. kolo
25.4. 14.00 Vysoká – Jakubov  R
25.4. 16.30 Závod – Lamač  R
26.4. 14.30 Láb – Jablonové  R

SD4VB-13. kolo
25.4. 14.00 Cajla – Modra  Paracková, Gajarský
25.4. 16.30 Budmerice – Dubová  Opálek, Sobolová
26.4. 14.00 S. Grob – Doľany  Polakovič Ľ., Smolíková za BFZ

SZV A – 11.kolo
25.4. 10.00 V.Leváre – Z.Ves  Lukeš
25.4. 16.30 Zohor – Lozorno  Konečný
26.4. 11.00 Láb – Závod  R

SZV B – 14.kolo
25.4. 10.30 Jablonec – Modra  R
25.4. 11.00 Šenkvice – Kráľova  Huska
26.4. 10.00 Dubova – Bernolákovo  Konečný
26.4. 11.00 Most – Malinovo  Marczell
26.4. 14.00 Doľany – Vištuk  R
26.4. 14.00 Častá – Budmerice  R

Dohrávka – SZV B 22.kolo
21.4. 17.15 Doľany – Dubova  Opálek

MZV A – 12.kolo
25.4. 13.30 PŠC Pezinok B – Žolík Malacky B  Huska
26.4. 10.00 V.Leváre – Báhoň  Lukeš
26.4. 11.00 Sl.Grob – Viničné  Brejcha
26.4. 14.00 Studienka – Jabloňové  Ďuriš

Predohrávka – 18.kolo
21.4. 17.30 Žolík B – Studienka  Dávid M.

MZV B – 13.kolo
26.4. 10.00 Čataj – Kráľova  Roziak
26.4. 10.00 N.Dedinka – Bernolákovo  R
26.4. 10.00 Kalinkovo – Malinovo  R

Prípravka PrMA – 12.kolo
25.4. 14.00 Sološnica – Jakubov  R
25.4. 14.00 Závod – Studienka  R
26.4. 9.30 Vysoká – Stupava  R
26.4. 10.00 Zohor – Lozorno  R

PrPK – 14.kolo
23.4. 17.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur  Huska
25.4. 9.30 Šenkvice – Jablonec  R
25.4. 10.00 Cajla – Modra  R
26.4. 10.30 Limbach – S.Grob  R
26.4. 14.00 Grinava – Vištuk  Konečný

PrSC – 16.kolo
25.4. 10.00 Čataj – N.Dedinka  R
26.4. 9.30 Most – Senec B  R
26.4. 10.00 Tomašov – Bernolákovo  R
26.4. 10.00 Miloslavov – Kráľova B  R
26.4. 10.30 Malinovo – Kráľova A  R
26.4. 14.30 Ch.Grob – Kalinkovo  R

PrSC – dohrávka 26.kolo
28.4. 17,.00 Čataj – Kráľova B  R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV