Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 8 na 24.4.-1.5. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 – 21. kolo   
25.4. 11.00 Slovan – Prešov  Jurenka, Lauer, Smolíková; Medveď (Zmena ihriska Pasienky)

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 14.30-16.30 Slovan – AS Trenčín  Chromý, Hajnala, Abrman (Pasienky)

I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo (PIATOK)
1.5. 10.00-12.00 K. Ves – Myjava Čižmár, Laciňák, Koštrna (Lamač)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 24. kolo (ŠTVRTOK)
30.4. 11.00-13.30 Inter – H. Nitra  Henček, Křivan, Brody; Jablonický  (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – štvrťfinále (STREDA)
29.4. 17.30 Most p/B – Rača  Ruc, Martiš, Dobrovský; Keller
29.4. 17.30 Vrakuňa – D. Lužná  Bláha, Tanglmayer, Gaži; Darlea
29.4. 17.30 Šenkvice – Tomášov  Hudy, Zálesňák, Dávid D.; Hájek

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 17.30 Viničné – Lozorno  Polakovič Ľ., Brody, Berner; Chladek

Seniori IV. Liga S4A – 20. kolo
26.4. 15.00 Ružinov – FK Dúbravka  Kočický, Dujava, Černý; Somoláni (Ružinov zmena ihriska)

Seniori IV. Liga S4B – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 17.30 Závod – Limbach  Kočický (R) za Martišku, Chalka, Polomský; Elefant

Dorast III. Liga SD3R – 22. kolo
25.4. 17.00 D. Lužná – Rohožník  Parilák, Chalka (AR1) za Križka, Hádek
26.4. 13.30 BCT – PŠC Pezinok  Kroneraff, Kravárik, Štvrtecký za ObFZ-m (Štart Nepočujúci)
26.4. 16.30 Báhoň – Iskra Petržalka  Gaži, Ďurčo M. (Šenkvice)
29.4. 17.30 (STREDA) Rača – Kostolište  Ďurčo M., Křivan, Franek

Dorast III. Liga MD3R – 22. kolo  
25.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Žolík Malacky  Chalka (R) za Križka, Parilák
26.4. 14.00 Domino – V. Leváre  Triskal, Takáč za ObFZ-m
26.4. 14.00 Stupava – Iskra Petržalka  Ganobčík za ObFZ-v

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo – dohrávka (UTOROK)
28.4. 17.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo  Kardelis, Ruc

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 22. kolo
24.4. 16.30 (PIATOK) FA Bratislava – Šamorín Hamuliakovo  Ježík (CFK Pezinok iba ml. žiaci Zmena termínu)
26.4. 9.30 FA Bratislava – Šamorín Hamuliakovo  Ježík, Olša D. (CFK Pezinok iba st.žiaci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 16. kolo – dohrávka (PIATOK)
1.5. 10.30-12.00 Rohožník – Ivanka p/D  Lackovič, Pirník

Regionálna liga žiačok – 14. kolo
25.4. 8.30 Senec – K. Ves  Randa za ObFZ-v
25.4. 10.00 Sv. Jur – FK Dúbravka  Tanglmayer

Prípravka PMA2 – 12. kolo  
25.4. 9.00 FA Bratislava „B“ – Ivanka p/D  Štvrtecký (R) za Kósu

Prípravka PMA3 – 12. kolo  
26.4. 9.30 Jarovce – Čunovo  Choreň (R) za Kružliaka A.
26.4. 11.00 Danubia – Rusovce  Kružliak A. (R) za Choreňa

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA 16. kolo
25.4. 16.30 Marianka – Suchohrad  Augustovič st., Rybár, Ganobčík (AR2) za Roziaka
26.4. 16.30 Kuchyňa – P. Mikuláš  Mičura, Paracková, Patlevič (Nové obsadenie)

Seniori S5VB 19. kolo
26.4. 16.30 CFK Pezinok – Doľany  Sabela, Smirnov, Kakaščík; Sochor za ObFZ-m (Nové obsadenie)

Seniori S5VC-19. kolo
26.4. 16.30 Čataj – Igram  Tahotný, Brejcha (AR1) za Gábriša, (AR2) za Brejchu

SD4VB-13. kolo
25.4. 16.30 Budmerice – Dubová  Randa Nové obsadenie!!!

SZV B – 14.kolo
25.4. 10.30 Jablonec – Modra  Randa za (R)
26.4. 10.00 Dubova – Bernolákovo Olša M. za Konečného

MZV B – 13.kolo
26.4. 10.00 Čataj – Kráľova  (R) za Roziaka
26.4. 10.00 N.Dedinka – Bernolákovo  Gábriš za (R)

PrPK – 14.kolo
25.4. 9.30 Šenkvice – Jablonec  Lalo za (R)
26.4. 10.30 Limbach – Sl.Grob Lalo za (R)
26.4. 14.00 Grinava – Vištuk  (R) za Konečného

PrSC – 16.kolo
26.4. 10.00 Tomašov – Bernolákovo Hádek za (R)
26.4. 14.30 Ch.Grob – Kalinkovo Lalo za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV