Obsadenie R a DS – PR BFZ č.13 na 26.5.- 4.6. 2015

Súťaže riadené SFZ

DoXXbet liga – 10. kolo 

30.5. 17.00 L. Mikuláš – Šaľa  Vašš, Roszbeck, Tománek; Očenáš; Kuteľ, Kubáni   

DoXXbet liga – 9. kolo

31.5. 17.00 Dubnica – N. Mesto  Galád, Jankovič, Tománek; Straka; Medovič; Cuninka

LMD – U17-16 – 26. kolo

30.5. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová  Tanglmayer, Ralbovský, Polomský (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo

26.5. 16.00-14.00 (UTOROK) K. Ves – Šamorín  Lackovič, Dávid D., Zálesňák (Lamač) odložené

I.LSŽ – U15, U14 – 26. kolo

31.5. 10.00-12.00 Senec- K. Ves  Křivan, Hajnala, Malárik (V. Biel)

LMŽ U13 – U12 – 26. kolo

27.5. 16.00-17.30 (STREDA) Slovan – H. Nitra  Smirnov, Štofík

30.5. 10.00-11.30 Inter – Spartak Trnava  Triskal, Sabela (Drieňová)

31.5. 14.00-12.00 K. Ves – Senec  Straka M., Lehuta (Lamač)

Liga žien – 17. kolo

30.5. 13.00 Slovan – Humenné  Matejová, Bláha (Pasienky)

Liga junioriek – 17. kolo

30.5. 15.00 Slovan – Humenné  Bláha  (Pasienky)

Liga ženy Západ „A“

30.5. 14.30 Sv. Jur – Spartak Trnava  Martiš, Smolíková

30.5. 15.00 D. Lužná – Čaka  Maretta

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 28. kolo

30.5. 10.00-12.30 K. Ves – L. Trnava  Srna, Parilák, Čižmár; Páchnik (Malinovo)

31.5. 10.00-12.30 Inter Topolčany  Polakovič Ľ., Dobrovský, Koštrna,; Keller (Drieňová)

Súťaže riadené JmKFS

30.5. 16.30 Bohunice – Dubňany  Ruc, Ježík, Lackovič; Farbula

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 28. kolo

30.5. 17.00 Báhoň – Inter  Chromý, Bohun, Straka; Richtárik

30.5. 17.00 Sv. Jur – Lozorno  Martinkovič ml., Smolíková, Martiš; Ľupták

31.5. 17.00 D. Lužná – Viničné  Lauer, Lackovič, Ruc; Príkopa

31.5. 17.00 Ivanka p/D – Rovinka  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Martinkovič ml., Somoláni

31.5. 17.00 Tomášov – Bernolákovo  Parilák, Gaži, Martiška; Marczell

31.5. 17.00 Rohožník – Kráľová p/S  Orlický, Martiš, Vašš; Truchlý

31.5. 17.00 S. Grob – Most p/B  Ďurčo M., Srna, Dobrovský; Chladek

31.5. 17.00 Rača – Stupava  Ježík, Brody, Maretta; Hájek

Seniori IV. Liga S4A – 24. kolo – dohrávka (STREDA)

27.5. 18.00 Rusovce – Domino  Zálesňák, Hudy, Koštrna; Hájek

Seniori IV. Liga S4A – 25. kolo

30.5. 17.00 FK Dúbravka – Štart Nepočujúci  Hudy, Lauer, Brody; Minárik

31.5. 17.00 Kalinkovo – Čunovo  Dávid D., Ralbovský, Koštrna; Beňo

31.5. 17.00 Vajnory – Ružinov  Kočický, Berner, Strapek; Šuniar  

31.5. 17.00 Malinovo – Rusovce  Polomský, Abrman, Matejová; Pinček  

31.5. 17.00 Domino – D. N. Ves  Bohun, Chromý, Smolíková; Ondrušek

31.5. 17.00 Lamač – Vrakuňa  Čižmár, Fischer, Kardelis; Elefant

Seniori IV. Liga S4B – 25. kolo

30.5. 16.00 Budmerice – Závod  Hádek, Kočický, Valko; Banič  

31.5. 17.00 Dubová – PŠC Pezinok  Martinkovič st., Gosiorovský, Somoši; Brody  

31.5. 17.00 Jakubov – Jablonové  Valko, Hádek, Bočák Jo., za ObFZ-m; Slezák  

31.5. 17.00 Malacky – Jablonec  Križko, Dujava, Štofík za ObFZ-m, Mydlárik  

31.5. 17.00 Šenkvice – Limbach  Zálesňák, Chálka, Szakáll; Jablonický

31.5. 17.00 Kostolište – P. Štvrtok  Malárik, Hajnala, Křivan; Lazar  

31.5. 17.00 Zohor – V. Leváre  Černý, Olša D., Kroneraff za ObFZ-m; Dadykin

Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo

27.5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – PŠC Pezinok  Chromý, Valko

27.5. 17.30 (STREDA) FC Petržalka akadémia – Kostolište  Polakovič Ľ., Maretta  

27.5. 17.30 (STREDA) Žolík Malacky – Iskra Petržalka  Bláha, Gaži

27.5. 17.30 (STREDA) Rohožník – Vrakuňa  Lackovič

27.5. 17.30 (STREDA) Rača – Kráľová p/S  Ďurčo M., Bohun, Martinkovič ml.

27.5. 17.30 (STREDA) Ružinov – BCT  Brody, Dobrovský, Hajnala

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Báhoň  Kočický, Čižmár, Abrman

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo (STREDA)

3.6. 17.30 Ružinov – Domino  Srna, Laciňák.

3.6. 17.30 Kráľová p/S – Iskra Petržalka  Fischer, Ralbovský

Dorast III. Liga SD3R – 27. kolo

30.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Polakovič Ľ., Ďurčo M., Martinkovič st.

30.5. 10.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves  Somoši, Križko, Koštrna 

30.5. 14.30 Domino – Kráľová p/S  Křivan, Abrman, Gosiorovský

30.5. 17.00 Vrakuňa –Ružinov  Hajnala, Berner, Černý  

30.5. 17.00 Kostolište – Rohožník  Dávid D.

31.5. 13.30 Rača – D. Lužná  Brody, Maretta

31.5. 14.30 Báhoň – BCT  Chálka, Szakáll  

Dorast III. Liga MD3R – 30. kolo  

26.5. 17.30 (UTOROK) FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Bláha, Koštrna (Rusovce)  

27.5. 17.30 (STREDA)  V. Leváre – D. N. Ves  Dávid D.

27.5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Ekonóm  Hádek

27.5. 17.30 (STREDA)  Domino – Stupava  Matejová, Somoši

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Zohor  Ježík, Orlický

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK)  Rača – Iskra Petržalka  Křivan, Gosiorovský

28.5. 17.30 (ŠTVRTOK)  Ružinov – BCT  Matejová, Franek

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo (UTOROK)

2.6. 17.30 Ružinov – D. N. Ves  Laciňák

Dorast III. Liga MD3R – 27. kolo 

30.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok Strapek

31.5. 10.30 Iskra Petržalka – Domino  Gosiorovský, Abrman

31.5. 11.00 Žolík Malacky – Tomášov  Zálesňák   

31.5. 14.30 Stupava – BCT  Bláha

31.5. 14.30 Ekonóm – Ružinov  Smirnov

31.5. 14.30 Zohor – V. Leváre Olša D., Kroneraff za ObFZ-m

2.6. (UTOROK) 17.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Franek (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 30. kolo

26.5. (UTOROK) 17.30-16.00 Rača – Žolík Malacky  Tanglmayer, Křivan

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Orlický, Ježík

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Šamorín Hamuliakovo – Ružinov  Ruc, Kardelis

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Ivanka p/D – Domino  Abrman

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 Vrakuňa – Rohožník  Ralbovský, Laciňák

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 D. N. Ves – Slovan „C“  Gosiorovský, Malárik

27.5. (STREDA) 17.30-16.00 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Srna, Olša D. (CFK Pezinok)

27.5. (STREDA) 16.30 Rusovce – BCT  Franek (iba ml. žiaci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo

2.6. 17.30-16.00 (UTOROK) FC Petržalka akadémia – Rohožník  Gosiorovský, Abrman

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Orlický, Hudy

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – D. Lužná  Franek, Gosiorovský

4.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Rusovce – Žolík Malacky  Martinkovič st. (iba ml. žiaci)  

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 27. kolo

30.5. 10.00-11.45 Rohožník – FA Bratislava  Hudy

30.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Zálesňák

30.5. 10.00-11.45 D. Lužná – Ivanka p/D  Kardelis

30.5. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – Rača  Strapek

31.5. 9.00-10.45 Ružinov – Vrakuňa  Kardelis, Bláha

31.5. 10.00-12.00 BCT – PŠC Pezinok  Ralbovský, Gaži     

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) Slovan „C“ – FC Petržalka akadémia  Brody, Křivan (Pasienky)

30.5. 10.30 Domino – Rusovce  Bláha (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 17. kolo

28.5. 17.45 (ŠTVRTOK) Slovan – D. Lužná  Ralbovský

Regionálna liga žiačok – 19. kolo

30.5. 13.00 FK Dúbravka – Senec  Gaži

30.5. 13.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia Malárik

3.6. 17.30 (STREDA) Slovan – Sv. Jur  Tanglmayer (Prievoz)

Súťaže riadené BFZ

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Kravárik

Prípravka PMA1 – 17. kolo 

28.5. 15.00 Senec – ŠKP  Lovás

30.5. 12.00 Domino – Inter  Uram 

30.5. 14.00 Rača – Ružinov  Plonka

31.5. 11.30 K. Ves „A“ – FA Bratislava  Vanek  

Prípravka PMB1 – 16. kolo

2.6. 17.00 Inter – Ružinov  Vanek

Prípravka PMB1 – 17. kolo

28.5. 16.15 Senec – ŠKP  Lovás

30.5. 12.00 Domino – Inter  Štvrtecký 

30.5. 15.15 Rača – Ružinov  Plonka

31.5. 10.00 K. Ves „A“ – FA Bratislava  Vanek  

30.5. 10.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek

Prípravka PMB1 – 18. kolo

2.6. 17.30 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

Prípravka PMC – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Vanek

2.6. 16.00 Domino – K. Ves „A“  Ľupták  

Prípravka PMC – 17. kolo 

28.5. 17.30 Senec – ŠKP  Lovás

30.5. 13.00 Domino – Inter  Uram 

30.5. 16.00 Rača – Ružinov  Plonka

31.5. 8.30 K. Ves „A“ – FA Bratislava  Vanek  

30.5. 12.00 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek

Prípravka PMA2 – 15. kolo 

26.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Plonka  (Marianka)

Prípravka PMA2 – 17. kolo 

28.5. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná  Vanek (Marianka)  

30.5. 9.00 Vrakuňa – BCT  Kružliak A.

30.5. 9.00 Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Lehuta

30.5. 10.00 K. Ves „B“ – FA Bratislava „B“  Gúdor

31.5. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  Bočák Jo.   

Prípravka PMB2 – 17. kolo 

30.5. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – D. Lužná  Kramár (Marianka)  

30.5. 10.30 Vrakuňa – Štart Nepočujúci  Kružliak A.

31.5. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky  Kósa

30.5. 8.30 K. Ves „B“ – FA Bratislava „B“  Gúdor

31.5. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Ivanka p/D  Bočák Jo.   

Prípravka PMA3 – 17. kolo 

30.5. 9.00 Vajnory – Čunovo  Štvrtecký

30.5. 9.30 Lamač – Inter „B“  Lovás

31.5. 9.30 FK Dúbravka – ŠKP „B“  Lovás

31.5. 11.00 Danubia – Jarovce  Kružliak A.

31.5. 13.00 Rusovce – FA Lafranconi  Kósa

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA –  21. kolo

30.5. 17.00 Marianka – Rohožník „B“  Rybár, Gajdošík, Augustovič st.

30.5. 17.00 Studienka – Gajary  Bočák Ján, Miško, Roziak

31.5. 17.00 Kuchyňa – Vysoká  Olša M., Sobolová, (AR2)

31.5. 17.00 Pl. Mikuláš – Borinka  Dávid M., Surovský, (AR2)

31.5. 17.00 M. Leváre – Z. Ves  Choreň, Kašper, Kuzmová; Minarovič za  ObFZ-m

31.5. 17.00 Suchohrad – Pernek  Miško, Bočák Ján, Gajarský

Seniori S5VB –  24. kolo

30.5. 17.00 Vinosady – Častá  Mičura, Paracková, Patlevič

31.5. 17.00 Doľany – Modra  Huska, Opálek, (AR2)

31.5. 17.00 Sv. Jur B – Cajla  Tahotný, Gajdošík, (AR2)

31.5. 17.00 Vištuk – Grinava  Kováč, Roziak, (AR2)

Seniori S5VC –  24. kolo

31.5. 17.00 Kráľová „B“ – Ch. Grob  Rybár, Gábriš, (AR2)

31.5. 17.00 Igram – Kaplna  Polakovič A., Farkaš, (AR2)

31.5. 17.00 N. Dedinka – Čataj  Brejcha, Mičura, (AR2)

31.5. 17.00 Hr. Šúr – Blatné  Habo, Patlevič, Paracková

Dorast SD4VA 20. kolo

30.5. 17.00 Závod – Vysoká  (R), (AR1)

31.5. 14.30 Láb – Lamač  (R), (AR1)

31.5. 14.30 Jarovce – Jakubov  Hargaš, Volek, Kramár za ObFZ-m

Seniori SD4VB – 10. kolo

31.5. 14.30 Dubová – Modra  (R), (AR1)

Dorast SD4VB – 18. kolo

28.5. 17.00 Cajla – S. Grob  Randa, (AR1)

30.5. 17.00 Doľany – Budmerice  Sobolová, Olša M.

31.5. 14.30 N. Dedinka – Igram  Mičura, Brejcha

St. žiaci SZV A – 17. kolo

30.5. 11.00 Lozorno – Z. Ves  Randa

30.5. 14.30 Marianka – Závod  Randa

30.5. 17.00 V. Leváre – Láb  (R)

St. žiaci SZV B – 19. kolo

30.5. 10.30 Jablonec – Most  Olša M.

3.6. 17.00 Šenkvice – Dubova  Lalo

30.5. 16.00 Vištuk – Kráľová  Huska

31.5. 10.00 Modra – Bernolákovo  Lalo

31.5. 14.30 Častá – Doľany  Opálek

30.5. 14.00 Budmerice – Malinovo  Huska

Ml. žiaci MZV A – 17. kolo

31.5. 09.30 Šenkvice – Žolík „B“  Huska

31.5. 10.00 V.Leváre – PŠC „B“  (R)

31.5. 14.30 Studienka – Sl.Grob  (R)

31.5. 14.30 Jabloňové – Báhoň  (R)

Ml. žiaci MZV A – 14. kolo (dohrávka)

3.6. 17,00 PŠC Pezinok „B“ – Viničné  (R)

Ml. žiaci MZV B – 17. kolo

29.5. 18.00 Malinovo – Kalinkovo  Marczell

30.5. 10.00 Kráľová – Čataj  (R)

2.6. 17.00 Bernolákovo – N. Dedinka  Randa

Prípravka PrMA – 17. kolo

30.5. 09.30 Lozorno – Jakubov  Randa

30.5. 14.00 Sološnica – Láb  (R)

30.5. 14.30 Zohor – Vysoká  (R)

30.5. 17.00 Studienka – Stupava  (R)

Prípravka PrPK – 19.kolo

30.5. 9.30 Šenkvice – Viničné  Huska

30.5. 11.30 PŠC – Grinava  Lalo

31.5. 9.30 Sv.Jur – Modra  (R)

31.5. 10.30 Limbach – Cajla  (R)

31.5. 15.00 Vištuk – Jablonec  (R)

Prípravka PrSC – 19.kolo – dohrávky

26.5. 17.00 Kraľova „B“ – Tomašov  (R)

26.5. 18.15 Kraľova „A“– Ch.Grob  (R)

Prípravka PrSC – 20.kolo – dohrávka

3.6. 18.00 N. Dedinka – Kráľová „A“  (R)

Prípravka PrSC – 23.kolo

30.5. 9.30 Rovinka – Kalinkovo  Paracková

31.5. 9.30 Most – Čataj  (R)

31.5. 9.30 Kráľová „A“ – Senec „B“  (R)

31.05. 10,00 Miloslavov – Ch.Grob (R)

31.05. 10,30 Malinovo – Tomašov Randa

31.05. 11,00 Kráľová B – Bernolákovo (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV