Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 22.- 23.8. 2015 č. 4

Súťaže riadené SFZ

LSD – U19 3. kolo

22.8. 11.00 Slovan –  Senec  Cvengroš, Parilák, Lauer (AR2) za Smolíkovú; Likavský

1.9. 13.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Chromý (AR1) za Lauera, Straka; Cuninka 

LMD – U17-16 – 3. kolo

22.8. 11.00-13.15 Senec – D. Streda  Chromý, Brody, Čižmár (AR2) za Lauera (V. Biel)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 4. kolo

23.8. 17.00 D. N. Ves – Sv. Jur  Ďurčo M., Martiška (AR1) za Pariláka, Brody; Hájek

23.8. 17.00 Most p/B – Ivanka p/D  Tanglmayer, Hudy (AR1) za Smolíkovú, Orlický; Truchlý

St. Dorast III. Liga SD3R – 3. Kolo – Dohrávka 

26.8. 17.00 Rača – Ružinov  Tanglmayer, Křivan (AR1) za Smolíkovú, Abrman (AR2) za Bohuna

St. Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo

23.8. 9.30 PŠC Pezinok – Modra  Olša D., Orlický (AR1) za Hudyho, Ježík

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. Kolo – Predohrávka 

26.8. 17.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Srna, Ježík, Orlický

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo

26.8. 18.00-16.30 D. Lužná – Ivanka p/D  Ruc, Hádek (Zmena termínu)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 2. kolo

23.8. 17.00 Domino „B“ – FK Dúbravka  Matejová (R) za BFZ, Toman (AR1) za Kováča Ľ., Rataj; Richtárik (D) za BFZ  

23.8. 17.00 Jarovce – N. Dedinka  Koštrna (R) BFZ za Kakaščíka, Ondrášek (AR1) za Vaneka, Vanek (AR2) za Plonku; Lônčík za SFZ

23.8. 17.00 Ch. Grob – FA Bratislava  Polakovič Ľ. (R) BFZ za Bočáka Jo., Hrješik (AR1) za Voleka, Straka M. za (AR2); Lehuta 

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori V. liga S5V – 2. kolo

23.8. 17.00 Gajary – CFK Pezinok  Chalka, Polakovič A. (AR1) BFZ za Koštrnu , Gajarský (AR2) za Polakoviča A.; Hilka

23.8. 17.00 P. Mikuláš – Pernek  Ďurčo P. (R) za Hudyho , Pirník, Miško (AR2) za Ďurča P.; Lukeš

Dorast SD4V – 2. kolo

22.8. 14.30 Jakubov – S. Grob  Pirník (R) za Ďurča P., Ďurčo P. (AR1) za Pirníka

23.8. 14.30 Vištuk – Ivanka p/D  Roziak, Sobolová, Augustovič ml. (Nehrá sa)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV