Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 19.- 24.9. 2015 č. 8

Súťaže riadené SFZ

Liga Ženy Západ A – 5. kolo

20.9. 15.00 Vrakuňa – Spartak Trnava „A“  Smolíková, Koštrna za (AR1)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 8. kolo

20.9. 16.00 Most p/B – Kráľová p/S  Bohun, Gaži (AR1) za Srnu, Brody; Somoláni

Seniori IV. Liga Bratislava – 8. kolo

20.9. 16.00 Limbach – Závod  Cvengroš (R) SFZ zaPolakoviča A., Choreň, Srna (AR2) za Koštrnu; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 8. kolo

19.9. 14.00 D. Lužná – Lozorno  Chalka, Hádek, Somoši (AR2) za Strapeka

20.9. 15.00 NMŠK 1922 – Rohožník  Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal  Koštrna

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 4. kolo

19.9. 9.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Polakovič A. (R) za Olšu D., Brejcha    

19.9. 13.30 FK Mariathal – V. Leváre  Chromý (R) zaLackoviča

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 6. kolo

19.9. 10.00-11.45 Bernolákovo – FC Petržalka akadémia  Valko, Laciňák za Augustoviča ml.

Liga žiačok BFZ – 5. kolo

19.9. 15.30 Slovan – Senec  Maretta (R) za Abrmana (Zmena UHČ)   

 Prípravka PMA1 – 4. kolo

19.9. 9.00 Inter – NMŠK 1922  Sabela za Kružliaka A.

Prípravka PMB1 – 4. kolo

19.9. 10.30 Inter – NMŠK 1922  Sabela za Kružliak A. 

Prípravka PMC – 4. kolo

19.9. 12.00 Inter – NMŠK 1922  Sabela za Kružliaka A.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 6. kolo

20.9. 16.00 Ch. Grob – FK Dúbravka  Hrazdira (R) za BFZ, Rataj, Kravárik; Ondrušek (D) za BFZ

20.9. 16.00 FA Bratislava – FC Petržalka akadémia  Křivan (R) za BFZ, Sabela, Hradský; Príkopa (D) za BFZ (Malinovo)

20.9. 16.00 K. Ves – Malinovo  Sabo, Mistrík, Kováč Ľ.; Lônčík (D) za SFZ

20.9. 16.00 Igram – Miloslavov  Kendi, Krčová, Hrješik; Keller (D) BFZ za Lehutu  

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 6. kolo

 19.9. 16.00 P. Štvrtok – Sv. Jur „B“  Tahotný, Farkaš, Lalo; Hájek (D) za BFZ

 20.9. 16.00 Gajary – Zohor  Pirník, (AR1) za Surovského, (AR2); Slezák (D) za BFZ

 20.9. 16.00 P. Mikuláš – Modra  Bočák Ján, Miško, Gajarský; Lukeš za (D)

 20.9. 16.00 Vištuk – Cajla  Habo, Opálek, (AR2); Hilka za (D)

 20.9. 16.00 Dubová – Budmerice  Mičura, Tahotný, Paracková; Farkaš za (D)

 20.9. 16.00 Jablonec – Pernek  Augustovič st., Gajdošík, Sobolová; Ležovič za (D)

20.9. 16.00 Kostolište – Borinka  Olša M., Farkaš, Huska; Lazar za (D)

 Seniori S6V – 4. kolo

 19.9. 10.00 Rohožník „B“ – Vysoká p/M  Miško, Bočák Ján, Mičura (Zmena UHČ)

 20.9. 16.00 Suchohrad – Častá  Roziak; Berkovič za (D)

 Starší žiaci U15 – SZMA – 4. kolo

 20.9. 13.00 Z. Ves – Láb  Ďurčo P. za (R)

 Prípravka U11 – PrPK – 4. kolo

 22.9. 17.00 Viničné – Limbach  Huska za (R)

 Prípravka U11 – PrPK – 13. kolo

 24.9. 17.00 Sv. Jur – Limbach  Huska za (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 4. kolo

 19.9. 14.00 Kalinkovo – Bernolákovo Randa za (R)

 20.9. 10.00 Čataj – Kráľová p/S „A“  (R)

 20.9. 10.00 Blatné – Tomášov  Gajdošík za (R)

 20.9. 10.30 Malinovo – Rovinka  (R)

 20.9. 12.00 N. Dedinka – MŠK Senec  Marczell  

 20.9. 14.00 Ch. Grob – Miloslavov  (R)

 Prípravka U11 – PrSC – 13. kolo

 24.9. 17.00 Kráľová p/S „B“ – Ch. Grob  (R) za Roziaka

 24.9. 17.00 Rovinka – Kráľová p/S „A“  Randa za (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV