Obsadenie R a DS – PR BFZ 22.- 30.9. 2015 č. 9

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 3. kolo – dohrávka    

22.9. 14.00 Senica – B. Bystrica  Dohál, Chromý, Straka; Cuninka 

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 8. kolo     

25.9. 14.00-16.15 Slovan – FC Nitra  Kočický, Brody, Abrman   (Prievoz)

26.9. 11.00-13.15 Senec – B. Bystrica  Ďurčo M., Lauer, Abrman (V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo 

25.9. 14.00-16.00 Inter – AS Trenčín  Malárik, Gaži, Choreň (Drieňová)

26.9. 10.00-12.00 K. Ves – D. Streda  Malárik, Dobrovský, Martiš  (Údernícka Petržalka)

26.9. 10.00-12.00 Senec – Slovan  Srna, Ježík, Orlický (Tomášov)

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo – dohrávka

30.9. 16.00-17.30 Slovan – Spartak Trnava  Ľupták, Kakaščík za ObFZ-m   

I. LMŽ U13 – U12 – 8. kolo

27.9. 10.00-12.00 Slovan – Senec  Kramár, Štofík za ObFZ-m

I. Liga Ženy – 6. kolo

26.9. 13.00 Slovan – N. Zámky  Kočický, Smolíková, Matejová (Pasienky)  

I. Liga Juniorky – 6. kolo

26.9. 15.00 Slovan – N. Zámky  Matejová, Smolíková, Kočický (Pasienky)  

SP Ženy – 1. kolo

30.9. 16.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Kočický, Abrman   

I.Liga Ženy Západ A – 6. kolo

23.9. 16.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Brody, Abrman

26.9. 15.00 D. Lužná – Sv. Jur  Kardelis, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

II.L Západ SD – MD – 8. kolo

26.9. 10.00-12.30 Domino – Vráble  Martiška, Ruc, Križko; Richtárik

26.9. 12.00-12.30 Inter – L. Trnava  Polakovič Ľ., Tanglmayer, Koštrna; Brody  (ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 9. kolo

26.9. 16.00 Sv. Jur – Viničné  Straka, Brody, Dujava; Keller    

27.9. 10.30 Rača – Tomášov  Hudy, Dobrovský, Lackovič; Jablonický  

27.9. 10.30 Inter – Most p/B  Chromý, Martinkovič ml., Gaži; Somoláni    

27.9. 16.00 Lozorno – D. N. Ves  Bohun, Polakovič Ľ., Martiš; Hájek   

27.9. 16.00 Rohožník – D. Grob Lauer, Martiška, Malárik; Truchlý   

27.9. 16.00 Ivanka p/D – Báhoň  Orlický, Srna, Ježík; Ondrušek   

27.9. 16.00 Bernolákovo – Rovinka  Ďurčo M., Tanglmayer, Ruc; Páchnik   

27.9. 16.00 Kráľová p/S – PŠC Pezinok  Parilák, Bláha, Hajnala; Príkopa   

Seniori IV. Liga Bratislava – 9. kolo

26.9. 10.00 Ružinov – Kalinkovo  Dávid D., Olša D., Brejcha; Lazar  

26.9. 16.00 Závod – Jablonové  Ralbovský, Franek, Martinkovič st.; Dadykin  

26.9. 16.00 Domino – Limbach  Choreň, Gosiorovský, Kachnič; Darlea   

26.9. 16.00 Vrakuňa – Vajnory  Gaži, Laciňák, Szakáll; Farbula   

27.9. 16.00 Šenkvice – Čunovo  Fischer, Matejová, Koštrna; Ľupták

27.9. 16.00 Rusovce – Lamač  Somoši, Abrman, Strapek; Chladek  

27.9. 16.00 V. Leváre – Stupava  Valko, Maretta, Križko; Banič

27.9. 16.00 FC Malacky – Jakubov  Brody, Chalka, Kočický; Slezák   

St. Dorast III. Liga SD3R – 9. kolo

26.9. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok  Čižmár, Martinkovič ml., Martinkovič st.

26.9. 13.30 Rohožník – FC Petržalka akakémia  Hajnala, Parilák

26.9. 14.00 Modra – D. Lužná  Bláha, Valko, Strapek

26.9. 14.00 D. N. Ves – Igram  Chalka, Somoši, Křivan

26.9. 16.00 Lozorno – Jablonové  Lackovič, Hudy, Dávid D.

26.9. 16.00 Šenkvice – NMŠK 1922  Križko, Martiška, Ruc   

27.9. 9.30 Ružinov – Vrakuňa  Hrazdira, Polakovič A., Křivan

27.9. 13.00 Rača – Kráľová p/S  Dujava, Lackovič, Dobrovský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Mariathal  Koštrna

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo

26.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Křivan, Somoši (Sklodowskej)

27.9. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava  Hádek, Strapek 

27.9. 11.30 Ružinov – Rača  Křivan, Polakovič A.

27.9. 13.30 V. Leváre – PŠC Pezinok  Križko, Maretta

27.9. 13.30 CFK Pezinok – Mariarhal  ObFZ-v, ObFZ-v

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo

26.9. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Domino  Gosiorovský, Hrazdira

26.9. 10.00-11.45 D. Lužná – Brnolákovo  Kardelis, Hádek

26.9. 12.45-14.15 Ružinov – Vrakuňa  Olša D., Brejcha

27.9. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Olša D., Brejcha

27.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Rača  Martiška, Malárik

27.9. 12.15-14.00 Ivanka p/D – FKP Bratislava  Ježík, Srna

27.9. 12.15-14.00 Šenkvice – NMŠK 1922  Koštrna, Matejová

I. Liga žiačok BFZ – 6. kolo

 26.9. 9.00 D. Lužná – FK Dúbravka  Strapek (Šamorín)

26.9. 15.30 Slovan – FC Petržalka akadémia  Čižmár (Prievoz)

26.9. 16.00 Senec – Sv. Jur  Abrman (V. Biel)

Modelovaný priateľský zápas (NTC Senec)

22.9. 16.00 SR U15 – SR U15  Ďurčo M.

Mini Champions League Slovensko 2015 ml. žiakov U12

22.8. 13.00 Křivan (Prievoz)

Družobné stretnutia BFZ U14 U13 – JmKFS  23.9. 2015 (STREDA) Viničné

11.30 BFZ U13 – JmKFS U13  Tanglmayer, Křivan  (na šírku, dve ihriská)

13.00 BFZ U14 – JmKFS U14  Hajnala, Tanglmayer, Křivan   

 Turnaj regionálnych výberov chlapcov (2002)

 28.9. 9.30 ZsFZ – VsFZ  Hajnala, Křivan, Tanglmayer (V. Biel)

28.9. 11.00 SsFZ – BFZ  Tanglmayer, Křivan, Hajnala (V. Biel)

29.9. 9.30 SsFZ – ZsFZ  Křivan, Hajnala, Kočický (Tomášov)  

 29.9. 11.00 BFZ – VsFZ  Kočický, Hajnala, Křivan (Tomášov)

 30.9. 9.00 VsFZ – SsFZ  Kočický, Abrman, Ježík (Viničné)

 30.9. 10.30 ZsFZ – BFZ  Ježík, Abrman, Kočický (Viničné)

Turnaj regionálnych výberov dievčat (2002) (D. Lužná)

30.9. 9.00-16.00  Straka, Ruc, Malárik,

Prípravka PMA1 – 5. kolo

23.9. 15.30 Senec – Šamorín  Marczel

24.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Štvrtecký

24.9. 16.00 Ružinov – FKP Bratislava  Straka M.

26.9. 9.00 Vrakuňa – Inter  Čisárik

26.9. 9.00 D. N. Ves – K. Ves  Takáč

26.9. 11.30 NMŠK 1922 – Domino  Kružliak A.

Prípravka PMB1 – 2. kolo – dohrávka  

23.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Vanek

Prípravka PMB1 – 5. kolo

23.9. 16.30 Senec – Šamorín  Marczel

23.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Štvrtecký

24.9. 17.30 Ružinov – FKP Bratislava  Straka M.

26.9. 10.15 Vrakuňa – Inter  Čisárik

26.9. 10.30 D. N. Ves – K. Ves  Takáč

26.9. 10.00 NMŠK 1922 – Domino  Kružliak  A.

Prípravka PMC – 2. kolo – dohrávka  

23.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Kósa

Prípravka PMC – 5. kolo

23.9. 17.30 Senec – Šamorín  Marczel

24.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Čisárik

24.9. 16.00 Ružinov – FKP Bratislava  Ľupták

26.9. 11.30 Vrakuňa – Inter  Čisárik

26.9. 12.00 D. N. Ves – K. Ves  Takáč

26.9. 9.00 NMŠK 1922 – Domino  Kružliak  A.

Prípravka PMA2 – 3. kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Ivanka p/D – FA Bratislava  Marczell

Prípravka PMA2 – 5. kolo

26.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Lehuta

26.9. 9.00 Rusovce – K. Ves „B“  Kendi

26.9. 9.30 Ivanka p/D – Stupava  Marczel

26.9. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava  Krčová

26.9. 10.00 D. Lužná – FA Lafranconi  Cisár

27.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FC Malacky  Triskal

Prípravka PMB2 – 1. kolo – dohrávka

22.9. 17.00 D. Lužná – Iskra Petržalka  Csiba

Prípravka PMB2 – 11.kolo – dohrávka

23.9. 17.00 Rusovce – Hargašova Z. Bystrica  Kružliak A.  

Prípravka PMB2 – 5. kolo

27.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka  Lehuta

26.9. 10.00 Rusovce – K. Ves „B“  Kendi

26.9. 11.00 Ivanka p/D – Stupava  Marczel

26.9. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FA Bratislava  Krčová

26.9. 11.30 D. Lužná – FA Lafranconi  Cisár

26.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Žolík Malacky  Triskal

Prípravka PMA3 – 5. kolo

26.9. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Lamač  Lehuta

26.9. 10.30 Vajnory – Jarovce  Žilavý L.

26.9. 10.30 FK Mariathal – Domino „B“  Triskal

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 7. kolo

26.9. 16.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922  Kašper,  Kendi, Takáč; (D) za BFZ

27.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Kočický (R) za BFZ, Chalka (AR1) za BFZ, Kocurek; (D) za BFZ

27.9. 16.00 Domino „B“ – Igram  Gosiorovský (R) za BFZ, Rataj, Žilavý L.; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ Ba-vidiek

 Seniori S5V – 7. kolo

26.9. 16.00 P. Štvrtok – Jablonec  Patlevič , Paracková, Ďurčo P.; (D) za  BFZ

 27.9. 16.00 Borinka – Gajary  Tahotný, Huska, Paracková; Ležovič

 27.9. 16.00 Pernek – Kostolište  Olša M., Ďurčo P., (AR2); Hilka

 27.9. 16.00 Budmerice – Sv. Jur „B“  Martinkovič st. , Hrazdira, Křivan za BFZ; (D) za BFZ

 27.9. 16.00 Cajla – Dubová  Augustovič st., Roziak, (AR2); Farkaš

 27.9. 16.00 Modra – Vištuk  Olša D., Dávid D., Franek za BFZ; (D) za BFZ

 27.9. 16.00 Zohor – P. Mikuláš  Miško, Bočák Ján, (AR2); Lukeš

 Seniori S6V – 5. kolo

 26.9. 16.00 Doľany – Suchohrad  Huska, Olša M., Tahotný

 27.9. 16.00 Vinosady – Z. Ves  Opálek

 27.9. 16.00 M. Leváre – Kuchyňa  Dávid M.

 27.9. 16.00 Vysoká p/M – Grinava  Patlevič

 27.9. 16.00 Častá – Studienka  Lalo

 Dorast SD4V – 7. kolo

 27.9. 13.30 Dubová – Bernolákovo Roziak

 27.9. 13.30 Ekonóm – Rovinka  Hradský, Triskal, Vanek za ObFZ-m

27.9. 13.30 Zohor – Vištuk  Bočák Ján, Miško

 27.9. 14.30 Láb – Stupava Pirník

 27.9. 16.00 Závod – Jakubov  (R) 

Starší žiaci U15 – SZMA – 5. kolo

26.9. 10.00 Lozorno – Z. Ves Pirník

26.9. 16.00 Zohor – Žolík Malacky „B“ Konečný

27.9. 11.00 Láb – Rohožník Pirník

Starší žiaci U15 – SZPK – 5. kolo

26.9. 14.00 Doľany – Dubova  Olša M.

27.9. 14.00 Budmerice – Báhoň  Kuric

27.9. 14.00 Častá – Jablonec  Lalo

Mladší žiaci U13 – MZV – 5. kolo

26.9. 10.00 Modra – Jakubov  Lalo

26.9. 11.00 Cajla – Viničné  Huska

26.9. 11.30 Sv. Jur – Studienka  Bočák Ján

26.9. 12.00 Lozorno – Jabloňové  Pirník

26.9. 13.00 Závod – Limbach  Ďurčo P.

27.9. 14.00 Vysoká – S. Grob  Patlevič

Prípravka U11 – PrMA  5. kolo

26.9. 14.30 Zohor – Rohožník  Konečný

27.9. 9.30 Láb – Studienka  Pirník

27.9. 10.00 Lozorno – Kostolište  (R)

27.9. 10.00 Vysoká – Jakubov  Konečný

Prípravka U11 – PrPK – 5.kolo

26.9. 10.00 S.Grob – Viničné  (R)

27.9. 9.00 Pezinok – Grinava  (R)

27.9. 9.30 Sv. Jur – Častá  (R)

27.9. 10.00 Modra – Šenkvice  (R)

27.9. 10.00 Budmerice – Cajla  Olša M.

27.9. 10.00 Limbach – Jablonec  (R)

27.9. 10.00 Vištuk – Báhoň  Kuric

Prípravka U11 – PrSC – 5. kolo

26.9. 9.30 Rovinka – Most  (R)

26.9. 9.30 Kraľová p/S „A“ – Blatné  Jendruš

26.9. 10.00 Miloslavov – Malinovo  (R)

27.9. 9.30 Tomášov – Kalinkovo (R)

27.9. 9.30 Kraľová p/S „B“ – Čataj Marczell

27.9. 11.00 Senec – Ch. Grob  Žilavý L. (UT NTC Senec)

27.9. 13.00 Bernolákovo – N. Dedinka  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV