Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 24.- 29.10.2015 č. 13

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 14. kolo

24.10. 14.30 FC Nitra – Nové Mesto n/V  Cvengroš, Ferenc, Vician, Chromý; Tomášová; Hracho

Priateľské medzištátne stretnutie

28.10. 12.00 Slovensko W15 – Česko W15  Ďurčo M., Smolíková, Straka T. (D. Lužná)

St. Dorast I.LSD – U19 – 13. kolo

28.10. 14.00 Slovan – Žilina  Piatka, Ferenc, Parilák; D(Prievoz)

28.10. 14.00 Senec – Michalovce  Cvengroš, Bóllo,Chromý; D (V.Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 12. kolo   

24.10. 11.00-13.15 Senec – Podbrezová  Tanglmayer,Koštrna, Smolíková(V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 13. kolo  

29.10. 10.00-12.00 Slovan – Z. Moravce  Hajnala, Křivan, Martiš(Pasienky)

29.10. 12.00-14.00 K. Ves – Inter  Bláha, Franek, Choreň(Údernícka Petržalka)

Ml.žiaci I.LMŽ U13 – U12 – 12. kolo

25.10. 10.00-12.00 Slovan – Horná Nitra  Hradský, Kružliak A. za Straku M. za ObFZ-m (Pasienky)

Ml.žiaci I.LMŽ U13 – U12 – 13. kolo

29.10. 14.00-12.00 Inter – K. Ves  Straka M., Červenák za ObFZ-m(Drieňová)

I.Liga Ženy Západ A – 9. kolo

25.10. 14.30 Vrakuňa – D. LužnáGaži(ZmenaUHČ)

SP Ženy – Štvrťfinále

28.10. 14.00 NMŠK 1922 – Bardejov  Kardelis, Koštrna

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD – 13. kolo

28.10. 11.00-13.30 K. Ves – Inter  Gaži, Martiš, Křivan; Príkopa(Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava – 13. kolo

25.10. 14.00 FC Malacky – Čunovo  Bláha (R) zaKřivana, Koštrna, Gosiorovský; Lazar

Seniori IV. Liga Bratislava – 12. kolo – dohrávka

28.10. 14.00 Domino – Vrakuňa  Maretta, Ralbovský, Szakáll; Truchlý

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo

25.10. 11.30 Igram – Kráľová p/S  Kendi, Rataj,Štofik za ObFZ-m

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo – dohrávky 

27.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Brody, Křivan, Abrman

28.10. 15.00 D. Lužná – Rača  Straka, Smolíková, Ďurčo M.

29.10. 14.00 Vrakuňa – Igram  Hádek, Gaži, Abrman

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 9. kolo

25.10. 11.30 CFK Pezinok – FA Bratislava  Olša D.(R) , Gajdošík, Olša M. za ObFZ-v

25.10. 11.30 V. Leváre – FC Petržalka akadémia  Čižmár

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávka

28.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Srna

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 11. kolo

24.10. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Hajnala, Štofík ObFZ-m za Smolíkovú

24.10. 10.00-11.45 D. Lužná – FKP Bratislava  Kardelis, Kachnič za Polakoviča A.

25.10. 10.30-12.00 Domino – Vrakuňa  Ľupták zaMistríka, Cisár za Kósu zaObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo – dohrávky

27.10. 15.30 D. N. Ves – Ružinov  Ruc (Szrl)

28.10. 15.30 D. N. Ves – Ružinov  Abrman (Mzrl)

28.10. 15.00 Rača – Domino  Tanglmayer, Choreň (Szrl)

27.10. 15.30 Rača – Domino  Tanglmayer (Mzrl)

28.10. 15.30 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik, Ľupták za ObFZ-m (Szrl)

I.Liga žiačok BFZ – 9. kolo

24.10. 15.30 Slovan – FK DúbravkaLovás za ObFZ-m zaMatejovú (Zmena UHČ)

25.10. 11.30 Sv. Jur – D. LužnáSobolová (R) ObFZ-v zaOlšu D.

Prípravka PMA1 – 8. kolo – dohrávky

25.10. 9.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Uram

Prípravka PMA1 – 9. kolo

24.10. 11.30 NMŠK 1922 – Rača  Csiba

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávky

25.10. 10.15. Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Uram

Prípravka PMB1 – 9. kolo

24.10. 10.00 NMŠK 1922 – Rača  Csiba

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávky

25.10. 11.30. Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Uram

Prípravka PMC – 9. kolo

24.10. 9.00 NMŠK 1922 – Rača  Csiba

Prípravka PMA3 – 9. kolo 

25.10. 10.00 Jarovce – Lamač  Sabo za Urama

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

24.10. 14.00 Miloslavov – FC Petržalka akadémia   Brody(R) zaBFZ, Franek (AR1) za BFZ, Kašper; Ľupták (D) za BFZ

25.10. 14.00 Danubia H. Šúr – K. Ves  Kováč L., Kroneraff, Lovás; Brody (D) za BFZ

25.10. 14.00 Domino „B“ – FA Bratislava  Laciňák(R) za BFZ, Mistrík, Cisár (AR2) za Kósu; Lônčík (D) za BFZ

25.10. 14.00 Malinovo – Čataj  Jendruš, Sabo (AR1) za Kašpera, Sabela; Šuniar (D) za BFZ

25.10. 14.00 Jarovce – NMŠK 1922  Kakaščík, Kocurek, Takáč; Príkopa (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 11. kolo

24.10. 14.00 P. Štvrtok – Gajary  Augustovič ml., Augustovič st., Kica; Marczell (D) za BFZ

25.10. 14.00 Budmerice – Pernek  Strapek (R) za BFZ,Roziak, Lalo; Farkaš (Nové obsadenie)

25.10. 14.00 Modra – Kostolište  Bočák Ján, Miško, (AR2) za Gajarského; Pinček (D) za BFZ

25.10. 14.00 Cajla – Borinka  Olša M.,Olša D. (AR1) za BFZ  Gajdošík, (AR2); Lukeš

25.10. 14.00 Zohor – Jablonec  Patlevič, Paracková (AR1) za Mičuru, (AR2) za Parackovú; Ležovič

25.10. 14.00 Vištuk – Dubová  Augustovič st. (R) za Haba, Sobolová, (AR2); (D)

Seniori S6V –  9. kolo

25.10. 14.00 Studienka – Rohožník  Dávid M., Gajarský za (AR1)

25.10. 14.00 Vysoká p/M –  Z. Ves  Tahotný, Farkaš, Mičura; Dadykin (D) za BFZ (Nové obsadenie)

Starší žiaci U15 – SZPK – 17. kolo

25.10. 10.30 Báhoň – Sv. Jur  (R) za Roziaka

25.10. 12.00 Budmerice – Dubová  Roziak (R) za Lala

Mladší žiaci U13 – MZV – 9.kolo

24.10. 9.30 Sv. Jur – Lozorno  (R) za Husku

24.10. 11.00 Cajla – Závod  (R) zaHusku (Nehrá sa)

Prípravka –PrPK – 9. kolo

25.10. 10.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  Farkaš

25.10. 10.00 Limbach – Budmerice  Huska


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV