Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.10.- 3.11.2015 č. 14

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 15. kolo

1.11. 13.00 D. Lužná – Senec  Ziemba, Perát, Mihalík, Chromý; Líška; Medveď

Seniori II. LV – 15. kolo

30.10.13.00 Zvolen – Prešov  Pavlík, Roszbeck, Borsányi, Ďurčo M.; Majsniar; Migaľová

Priateľské medzištátne stretnutie

28.10. 12.00 Slovensko W15 – Česko W15  Ďurčo M., Smolíková, Straka T. (D. Lužná)

St. Dorast I.LSD – U19 – 13. kolo

28.10. 14.00 Slovan – Žilina  Piatka, Ferenc, Parilák; Suchý(Prievoz)

28.10. 14.00 Senec – Michalovce  Cvengroš, Bóllo,Chromý; Cuninka(V.Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 13. kolo  

29.10. 10.00-12.00 Slovan – Z. Moravce  Hajnala, Abrman, Martiš(Pasienky)

29.10. 12.00-14.00 K. Ves – Inter  Malárik,Kardelis, Choreň (Údernícka Petržalka)

I. LMŽ U13 – U12 – 11. kolo – dohrávka

3.11. 13.00-15.00 Inter – D. Streda  Krčová, Nemčík za ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 13. kolo

29.10. 14.00-12.00 Inter – K. Ves  Straka M., Červenák za ObFZ-m(Drieňová)

31.10. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava  Jendruš, Kósa zaObFZ-m (Kráľová p/S)

SP Ženy – Štvrťfinále

28.10. 14.00 NMŠK 1922 – Bardejov  Kardelis, Koštrna

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 13. kolo

28.10. 11.00-13.30 K. Ves – Inter  Gaži, Martiš, Hajnala; Príkopa(Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 14. kolo

31.10. 13.30 Báhoň – Inter  Chromý, Bohun, Martiš; Ondrušek

1.11. 13.30 D. N. Ves – Viničné  Dujava, Srna, Martiška; Ľupták

1.11. 13.30 Tomášov – PŠC Pezinok  Lauer, Brody, Bláha; Jablonický

1.11. 13.30 Rovinka – Most p/B  Polakovič Ľ., Hudy, Hajnala;Brody

1.11. 13.30 S. Grob – Kráľová p/S  Orlický, Ježík, Lackovič; Hájek

1.11. 13.30 Lozorno – Sv. Jur  Ďurčo M., Gaži, Martinkovič ml.; Chladek

1.11. 13.30 Rohožník – Rača  Parilák, Smolíková, Dobrovský; Páchnik

1.11. 13.30 Ivanka p/D – Bernolákovo  Straka, Martiš, Malárik; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava – 12. kolo – dohrávka

28.10. 14.00 Domino – Vrakuňa  Maretta, Ralbovský, Szakáll; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava – 14. kolo

31.10. 13.30 Lamač – Stupava  Strapek, Križko, Ralbovský; Mydlárik

31.10. 13.30 Domino – Rusovce  Choreň, Franek, Laciňák; Pinček

31.10. 13.30 Vrakuňa – Šenkvice  Hádek, Gosiorovský, Valko; Elefant

1.11. 13.30 Jablonové – Kalinkovo  Fischer, Szakáll, Samko; Šuniar

1.11. 13.30 Čunovo – Jakubov  Hrazdira, Chalka, Matejová; Farbula

1.11. 13.30 Vajnory – FC Malacky  Ruc, Kachnič, Kardelis; Richtárik

1.11. 13.30 Limbach – V. Leváre  Olša D., Maretta, Koštrna; Somoláni

1.11. 13.30 Závod – Ružinov  Čižmár, Somoši, Brejcha; Marczell

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo – dohrávky

27.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Brody, Křivan, Abrman

28.10. 15.00 D. Lužná – Rača  Straka, Smolíková, Ďurčo M.

29.10. 14.00 Vrakuňa – Igram  Hádek

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo

31.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Hajnala,Parilák, Martinkovič st.

31.10. 11.00 D. Lužná – Iskra Petržalka  Bláha, Lauer, Maretta

31.10. 11.00 Rohožník – Šenkvice  Martiška, Straka, Abrman

31.10. 13.00 Rača – Modra  Gaži, Koštrna, Matejová

31.10. 13.30 Jablonové – Vrakuňa  Malárik, Lackovič, Hudy

31.10. 13.30 Lozorno – Ružinov  Brody, Polakovič Ľ., Křivan

1.11. 15.00 NMŠK 1922 – Igram  Ralbovský, Abrman, Polakovič A.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo – dohrávky

28.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Křivan

1.11. 10.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Srna, Martiška

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo – dohrávky

27.10. 15.30 D. N. Ves – Ružinov  Ruc (Szrl)

28.10. 15.30 D. N. Ves – Ružinov  Abrman (Mzrl)

28.10. 15.00 Rača – Domino  Choreň(Szrl)

27.10. 15.30 Rača – Domino  Tanglmayer (Mzrl)

28.10. 15.30 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik, Ľupták za ObFZ-m (Szrl)

Prípravka PMA1 – 8. kolo – dohrávka

28.10. 16.00 Inter – K. Ves  Čisárik (Metodova)

29.10. 16.00 FKP Bratilslava – Senec  Rataj

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávka

27.10. 16.00 FKP Bratilslava – Senec  Krčová

Prípravka PMC – 8. kolo – dohrávka

27.10. 16.00 FKP Bratilslava – Senec  Takáč   .

Prípravka PMA2 – 8. kolo – dohrávka

28.10. 16.00 FA Bratislava – Rusovce  Štvrtecký

Prípravka PMB2 – 8. kolo – dohrávka

27.10. 16.00 FA Bratislava – Rusovce  Štvrtecký

I. Liga žiačok BFZ – 1. kolo – dohrávka

31.10. 9.30 Sv. Jur – Senec  Brejcha

 Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

 Seniori V. liga S5A – 12. kolo

1.11. 10.30 FC Petržalka akadémia – Domino „B“  Cisár, Kašper, Mistrík (D) za BFZ

1.11. 13.30 FA Bratislava – Malinovo  Berner, Triskal, Takáč; (D) za BFZ (Malinovo)

1.11. 13.30 Danubia H. Šúr – FK Dúbravka  Štofik, Bočák Jo.; Kendi; (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 12. kolo  

3.11. 15.00 Tomášov – N. Dedinka  Hádek za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

 Seniori S5V – 12. kolo

31.10. 13.30  P. Štvrtok – Budmerice  Habo, Lalo, Kica, (D) za BFZ

1.11. 13.30  Jablonec – P. Mikuláš  Olša M., Habo, (AR2), Farkaš

1.11. 13.30  Sv. Jur „B“ – Vištuk  Augustovič st., (AR1), (AR2), Ležovič

1.11. 13.30  Borinka – Modra  Bočák Ján, Gajarský, (AR2), (D) za BFZ

1.11. 13.30  Kostolište – Zohor  Kica, Roziak, (AR2), (D) za BFZ

1.11. 13.30  Pernek – Cajla  Lalo, Gajdošík, (AR2), Lukeš

1.11. 13.30 Gajary – Dubová  Tahotný, Mičura, (AR2), (D) za BFZ

Seniori S6V –  10. kolo

31.10. 13.30  GrinavaStudienka  Augustovič st., Sobolová, Rybár

1.11. 13.30  Z. Ves – Rohožník „B“  Miško, (AR1), (AR2)

1.11. 13.30  Vinosady – Doľany  Patlevič, Paracková, (AR2)

1.11. 13.30  M.Leváre – Častá  Huska, (AR1), AR2

Dorast SD4V 12. kolo

31.10. 13.30 Doľany – Ekonóm  Olša M., (AR1)

1.11. 9.30 Rovinka – Stupava  Triskal, Berner, Bočák Jo. za  ObFZ-m

1.11. 10.00 Bernolákovo – Jakubov  Jendruš, Kocurek, Volek za ObFZ-m

1.11. 11.00 S. Grob – Zohor  Ježík, Lackovič zaBFZ

1.11. 11.00 Dubová – Láb  Habo, Olša M.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV