Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 31.10.- 3.11.2015 č. 14

Súťaže riadené SFZ

I.LMŽ U13 – U12 – 11. kolo – dohrávka

3.11. 13.00-15.00 Inter – D. Streda  Krčová, Nemčík za ObFZ-m (Drieňová)

I.LMŽ U13 – U12 – 13. kolo

31.10. 10.00-12.00 Senec – Spartak Trnava  Jendruš, Štvrtecký za Kósu (Kráľová p/S)

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava – 14. kolo

31.10. 13.30 Rusovce – Domino  Choreň, Smolíková (AR1) za Franeka, Čižmár (AR2) za Laciňáka; Pinček (Zmena ihriska Rusovce)

1.11. 13.30 Závod – Ružinov  Čižmár, Somoši, Brejcha; Marczel (Zmena ihriska Suchohrad)

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo

31.10. 11.00 D. Lužná – Iskra Petržalka  Bláha, Lauer,Kardelis (AR2) za Marettu

31.10. 13.30 Kráľová p/S – PŠC Pezinok  Srna, Ruc, Orlický

1.11. 13.30 NMŠK 1922 – Igram  Ralbovský, Abrman, Polakovič A. (Zmena UHČ)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

 Seniori V. liga S5A – 12. kolo

1.11. 10.30 FC Petržalka akadémia – Domino „B“  Cisár, Gosiorovský (AR1) BFZ za Kašpera, Mistrík; Príkopa (D) za BFZ

1.11. 13.30 FA Bratislava – Malinovo  Choreň (R) BFZ zaBernera, Triskal, Takáč; Somoláni A. za (D) (Malinovo)

1.11. 13.30 N. Dedinka – Miloslavov  Křivan (R) BFZ  zaKocureka, Jendruš, Volek; Darlea (D) BFZ za Pavlíka R.

1.11. 13.30 Danubia H. Šúr – FK Dúbravka  Štofik, Križko (AR1) za Bočáka Jo.; Berner (AR2) za Kendiho; Keller (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 12. kolo  

3.11. 15.00 Tomášov – N. Dedinka  Hádek za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

 Seniori S5V – 12. kolo

31.10. 13.30P. Štvrtok – Budmerice  Habo, Lalo, Kica, Hájek (D) za BFZ

1.11. 13.30  Jablonec – P. Mikuláš  Olša M., Habo, Mičura, Farkaš

1.11. 13.30  Sv. Jur „B“ – Vištuk  Augustovič st., Rybár, Sobolová, Ležovič

1.11. 13.30  Borinka – Modra  Bočák Ján, Valko (AR1) za BFZ, Gajarský, Lazar (D) za BFZ

1.11. 13.30  Kostolište – Zohor  Kica, Strapek (AR1) za BFZ, Roziak, (AR2),Banič (D) za BFZ

1.11. 13.30  Pernek – Cajla  Lalo, Hádek (AR1) za BFZ, Gajdošík; Lukeš

1.11. 13.30 Gajary – Dubová  Tahotný, Opálek (AR1) za Mičuru, (AR2), Slezák (D) za BFZ

Seniori S6V –  10. kolo

1.11. 13.30  Rohožník „B“ – Z. Ves  Miško, (AR1), (AR2) (Zmena ihriska Sološnica)

Prípravka PRPK – 8. kolo 

31.10. 10.30 Limbach – Modra  Huska za Lala


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV