Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 7.5.- 8.5.2016 č. 26

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15 – 19. kolo – dohrávka

4.5. 15.00 (Streda) Slovan – K. Ves  Koštrna (R) za Henčeka, Křivan (AR1) za ObFZ-m, Štofik (AR2) za ObFZ-m

I. LMŽ U13 – U12 – 23. kolo

7.5. 10.00-12.00 Inter – Myjava  Rataj, Křivan za Štofika ObFZ-m (Drieňova)

Súťaže riadené ZSFZ 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 25. kolo

8.5. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica  Polomský, Kočický, Martinkovič st. za Hrazdiru; Ondrušek (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) S. Grob – Most p/B  Malárik (R) za Bohuna, Straka (AR1) za Malárika, Brody; Truchlý  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 25. kolo

8.5. 10.30 Rača – Rovinka  Parilák (R) za Pavlíkovú, Chromý (AR1) za Bohuna, Smolíková; Chladek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

4.5. 17.30 (Streda) Kalinkovo – Čunovo  Fischer, Henček (AR1) za Franeka, Franek (AR2) za Koštrnu; Farbula

4.5. 17.30 (Streda) Jakubov – Limbach  Kočický, Chalka, Szakáll; Šuniar (D) za Dadykina  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 16. kolo

7.5. 17.00 Vrakuňa – Limbach  Abrman (R) za Marettu, Martinkovič st., Ježík (AR2) za Abrmana; Banič   

St. Dorast III. Liga SD3R – 25. kolo

7.5. 17.00 Šenkvice – FC Petržalka akadémia  Gaži, Bláha, Orlický (Zmena času)

8.5. 13.00 Rača – NMŠK 1922  Chromý (R) za Bohuna, Smolíková, Parilák

8.5. 14.30 Igram – Jablonové  Maretta (R) za Pariláka

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 14. kolo dohrávky

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Vrakuňa – FKP Bratislava  Bočák Jo. za Straku

4.5. 17.30-16.00 (Streda) Domino – D. N. Ves  Parilák, Vanek za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Ivanka p/D – D. Lužná  Hádek za Polomského, Kardelis     

1. Liga žiačok BFZ – 15. kolo

25.5. 18.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Randa (Zmena dňa)

Prípravka PMA2 – 17. kolo

7.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Vány za Bogdáňa

Prípravka PMB2 – 17. kolo

7.5. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D  Vány za Bogdáňa  

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 21. kolo

7.5. 17.00 Danubia H. Šúr – FA Bratislava  Kočický (R) za BFZ, Knopp, Křivan; Príkopa (D) za BFZ  

8.5. 17.00 Malinovo – Igram  Fischer (R) za BFZ, Harajbič, Triskal; Marczell (D) za BFZ  

8.5. 17.00 Domino „B“ – Ch. Grob  Štofik, Höger, Orlíková (AR2) za Saba; Brody (D) za BFZ

8.5. 17.00 N. Dedinka – FC Petržalka akadémia  Koštrna (R) za BFZ, Szakáll (AR1) za BFZ, Mistrík; Truchlý (D) za SFZ 

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 21. kolo

7.5. 17.00 P. Štvrtok – Kostolište  Chalka, Dujava, Križko; Lazar za BFZ

8.5. 17.00 Budmerice – Jablonec  Polakovič Ľ., Laciňák, Gosiorovský; Dadykin za BFZ 

8.5. 17.00 Modra – Dubová  Cvengroš (R) za SFZ, Kica za (AR1), Vány (AR2) za ObFZ-m; Farkaš

Seniori S6V  17.kolo

8.5. 17.00 Suchohrad – Z. Ves  Abrman (R) za BFZ, Gajdošík, Mičura


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV