Výsledky obvodných kôl – MCDonald´s CUP 2015/2016

V dňoch 26.4. – 4.5.2016 usporiadala Komisia mládeže BFZ v spolupráci s Okresným úradom – odbor školstva  Bratislava finálové obvodné kolá 18. ročníka MCDonald´s CUP 2015/2016 pre žiakov a žiačky ZŠ 1. stupňa v regióne Bratislavského kraja  / štartovali žiaci a žiačky narod. od 1.9. 2005 a mladší /. Zo základných kôl, ktoré sa uskutočnili v apríli 2016 si postup do obvodných kôl vybojovali prvé dve družstvá. Postup do finálových Obvodných kôl si zabezpečilo celkove 33 ZŠ, z ktorých v ôsmich finálový ch obvodných turnajoch postúpili víťazi do krajského kola, ktoré sa uskutoční dňa 17.5. 2016 na štadióne ŠCP Dúbravka Bratislava.

Obvodné kolo – Bratislava I : 4.5. 2016  /streda/

Zodpovedný za BFZ :    Martin Křiván

Spolu organizátor :     ZŠ Mudroňova 83

Účastníci  :  ZŠ  Mudroňova 83, Deutsche schule Palisády 51, ZŠ Grösslingova 48,

ZŠ Matky Alexie Palackého 1

Miesto     :  ihrisko FKM Karlova Ves, Karloveská 3 – umelá tráva

Hrací  čas  :   2 x  15 min.

Mudroňova               –     Palisády                  9 : 0

Grösslingova            –      Palackého               9 : 1

Palackého                –       Mudroňova             0 : 8

Palisády                    –      Grösslingova          1 : 9

Palisády                    –      Palackého               2 : 5

Mudroňova              –       Grösslingova          2 : 5

Tabuľka

  1. ZŠ Grösslingova 3   3   0   0    19 : 4    9 b
  2. ZŠ Mudroňova       3   2   0   1    19 : 5    6 b
  3. ZŠ Palackého          3   1   0   2      6 : 15  3 b
  4. DS Palisády           3   0   0   3      3 : 23   0 b

Najlepší strelec: Mikuláš Jósza / ZŠ Grosslingova / – 12 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Grosslingova

 

Obvodné kolo – Bratislava II : 28.4. 2016  /štvrtok/

Zodpovedný za BFZ :  Milan Bródy

Spolu organizátor :     NMŠK 1922 BA

Účastníci  :  ZŠ Bachova 4, ZŠ Vrútocká,  ZŠ Železničná 14, SŠ Novohradská 3.

Miesto   :  trávnaté ihrisko NMŠK 1922, Tomášikova 12444 Bratislava, /pri Kuchajde/.

Hrací čas:  2 x 15 min.

Bachova              –       Vrútocká                5 : 7
Železničná           –       Novohradská          5 : 4
Novohradská       –       Bachova                 5 : 6
Vrútocká              –      Železničná              3 : 3
Vrútocká              –      Novohradská          5 : 8
Bachova               –      Železničná              1 : 4

Tabuľka

  1. ZŠ Železničná                3   2   1   0    12 : 8    7 b
  2. ZŠ Vrútocká                      3   1   1   1    15 : 16   4 b
  3. SŠ Bachova                       3   1   0   2    12 : 16   3 b
  4. SŠ Novohradská               3   1   0   2    17 : 16   3 b

 

Najlepší strelec: Pavol Ruža / ZŠ Vrútocká / – 7 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Železničná

 

Obvodné kolo – Bratislava III : 28.4. 2016  /štvrtok/

Zodpovedný za BFZ :    Martin Křiván

Spolu organizátor :   NMŠK 1922 BA

Účastníci  :  ZŠ Za kasárňou 2, ZŠ Cádrova 23, ZŠ Kalinčiakova , ZŠ Hubeného 25;

Miesto   :  trávnaté ihrisko NMŠK 1922, Tomášikova 12444 Bratislava, /pri Kuchajde/.

Hrací čas:  2 x 15 min.

Za kasárňou     –      Cádrova                  10 :  0
Kalinčiakova    –       Hubeného                 0 : 10
Hubeného        –      Za kasárňou              2 : 4                                                                                                       Cádrova            –      Kalinčiakova            4 :  2
Cádrova            –      Hubeného                 4 :   7
Za kasárňou      –      Kalinčiakova           11 :  0

Tabuľka

  1. ZŠ Za kasárňou                 3   3   0   0   25 :  2   9 b
  2. ZŠ Hubeného                         3   2   0   1    17 :  8    6 b
  3. ZŠ Cádrova                            3   1   0   2      8 :  9    3 b
  4. ZŠ Kalinčiakova                    3   0   0   3      2 : 25   0 b

 Najlepší strelec: Samuel Murár / ZŠ Za kasárňou / – 7 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Za kasárňou

 

Obvodné kolo  –  Bratislava IV: 4.5. 2016  /streda/

Zodpovedný za BFZ :     Vladimír Randa

Spolu organizátor :  FKM Karlova Ves

Účastníci  : SŠ Tilgnerova, ZŠ Veternicová,  ZŠ Sokolíkova 2, ZŠ Malokarpatské nám. 1.

Miesto : ihrisko FKM Karlova Ves, Karloveská 3 – umelá tráva

Hrací čas:  2 x 15 min.

Tilgnerova                –        Veternicová                             6 : 2
Sokolíkova                –       Malokarpatské nám.                 1 : 7
Malokarpatské nám.  –      Tilgnerova                                5 : 0
Veternicová                –      Sokolíkova                                 1 : 6
Veternicová                –      Malokarpatské nám.                1 : 4
Tilgnerova                  –      Sokolíkova                                 2 : 7

Tabuľka

  1. ZŠ Malokarpatské námestie               3   3   0   0     16 :  2    9 b
  2. ZŠ Sokolíkova                                               3   2   0   1     14 : 10   6 b
  3. SŠ Tilgnerova                                               3   1   0   2       8 : 14   3 b
  4. ZŠ Veternicova                                             3   0   0   3       4 : 16   0 b

Najlepší strelec: Michal Imrišek / ZŠ Malokarpatské námestie / – 9 gólov

Do krajského kola postupuje ZŠ Malokarpatské námestie

 

Obvodné kolo  –  Bratislava V: 29.4. 2016  /piatok/

Zodpovedný za BFZ :       Vladimír Randa

Spolu organizátor :            MŠK Iskra Petržalka

Účastníci  :  ZŠ Tupolevova 20, ZŠ Holíčska 50, ZŠ Lachova, ZŠ Dudova 2.

Miesto   :     ihrisko s umelou trávou pri ZŠ Budatínska, Bratislava

Hrací čas:   2 x 15 min.

Tupolevova          –        Holíčska                     3 :  4
Lachova                –        Dudova                      6 :   5
Dudova                 –       Tupolevova                3 :   6
Holíčska                –       Lachova                     5 : 10
Holíčska                –       Dudova                      1 :   6
Tupolevova            –      Lachova                     7 :   2

Tabuľka

  1. ZŠ Tupolevova                 3   2   0   1    16 :  9    6 b
  2. ZŠ Lachova                           3   2   0   1    18 : 17    6 b
  3. ZŠ Dudova                            3   1   0   2    14 : 13    3 b
  4. ZŠ Holíčska                          3   1   0   2    10 : 19    3 b

Najlepší strelec: Martin Klaučo / ZŠ Dudova / – 10 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Tupolevova

 

Obvodné kolo  –  Malacky: 26.4. 2016 /utorok/

Zodpovedný za BFZ :    Ivan Konečný, Jozef Slezák

Spolu organizátor :        ZŠ Záhorská Ves

Účastníci :    ZŠ Obchodná 7 Zohor, ZŠ Hlavná 31 Záhorská Ves, ZŠ Štúrova MA , ZŠ Lozorno 631

.Miesto :    trávnaté ihrisko FC Záhorská Ves

Hrací čas:  2 x 15 min.

Zohor                        –           Záhorská Ves                 4 : 1

Zohor                         –           Štúrova MA                   2 : 7

Lozorno                     –          Záhorská Ves                 7 : 1

Záhorská Ves             –           Štúrova MA                   1 : 8

Lozorno                     –          Zohor                             2 : 4

Štúrova MA               –           Lozorno                         3 : 1

 

Tabuľka

  1. ZŠ Štúrova Malacky                     3   3   0   3    18 :  4    9 b
  2. ZŠ Zohor                                              3   2   0   1    10 : 10   6 b
  3. ZŠ Lozorno                                          3   1   0   2    10 :  8    3 b
  4. ZŠ Záhorská Ves                                3   0   0   3     3 : 19    0 b        

Najlepší strelec: Artúr Haba / ZŠ Štúrova Malacky / – 9 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Štúrova Malacky

Obvodné kolo – Pezinok : 3.5. 2016  /utorok/

Zodpovedný za BFZ :          Vladimír Randa

Spolu organizátor :              Grinavský FK

Účastníci  :  ZŠ Kupeckého PK, ZŠ Fándlyho PK, ZŠ Na Bielenisku 2 PK,

ZŠ Vinohradská 62 Šenkvice, ZŠ  Školská 11 Slovenský Grob,

Miesto   :    trávnaté ihrisko GFK Grinava – Pezinok, Myslenická 3, Grinava.

Hrací čas:  2 x 10 min.

Kupeckého PK           –          Fándlyho PK                   6 : 5

Bielenisku PK            –           Šenkvice                          6 : 1

Kupeckého PK           –           Bielenisku PK                  2 : 0

Slovenský Grob         –           Fándlyho PK                   6 : 5

Fándlyho PK              –           Bielenisku PK                  2 : 4

Šenkvice                     –          Kupeckého PK                1 : 7

Slovenský Grob            –        Kupeckého PK                 1 : 1

Šenkvice                     –          Slovenský Grob              1 : 3

Fándlyho PK              –          Šenkvice                          7 : 0

Bielenisku PK            –           Slovenský Grob               1 : 4

Tabuľka

  1. ZŠ Kupeckého Pezinok                        4    3   1   0     16 :  7    10 b
  2. ZŠ Slovenský Grob                                4    3   1   0     14 :  8    10 b
  3. ZŠ Na bielenisku Pezinok                      4    2   0   2     11 :  9      6 b
  4. ZŠ Fándlyho Pezinok                             4    1   0   3     17 : 16     3 b
  5. ZŠ Šenkvice                                           4    0   0   4       3 : 23     0 b

 

Najlepší strelec: Maroš Borza / ZŠ Kupeckého Pezinok / – 8 gólov

Do krajského kola postupuje:  ZŠ Kupeckého Pezinok

 

Obvodné kolo  –  Senec: 29.4. 2016 /piatok/

Zodpovedný za BFZ :     Alexander Marczell

Spolu organizátor :   FK Slovan Ivanka pri Dunaji

Účastníci :, ZŠ Ivanka p./Dunaji, ZŠ Most p.BA, ZŠ Mlynská 50 Senec; ZŠ Tajovského 1 Senec.

Miesto :  trávnaté ihrisko FK Slovan Ivanka pri Dunaji

Hrací čas:  2 x 15 min.

 

Ivanka p./Dun.       –   Most p.BA                       3 : 3

Mlynská SC           –   Tajovského SC                0 : 6                                                                                                                                                                                                                                                                 Tajovského SC       –   Ivanka p./Dun.             5 : 4

Mlynská SC           –    Most p.BA                      3 : 6

Most p.BA             –    Tajovského SC               2 : 9

Ivanka p./Dun        –   Mlynská SC                   3 : 6

 

Tabuľka

  1. ZŠ Tajovského Senec                      3   3   0   0    20 :  6    9 b
  2. ZŠ Most pri Bratislave                         3   1   1   1     11 : 15     4 b
  3. ZŠ Mlynská Senec                                3  1   0   2       9 : 15     3 b
  4. ZŠ Ivanka pri Dunaji                            3   0   1   2     10 : 14   1 b

Najlepší strelec: Dávid Horváth / ZŠ Most pri Bratislave / – 6 gólov

Do krajského kola postupuje: ZŠ Tajovského Senec

 

Krajské kolo sa uskutoční dňa 17. mája 2016 na štadióne ŠCP Dúbravka – Bratislava.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV