Obsadenie R a DS – PR BFZ 11.- 18.5.2016 č. 27

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 23. kolo 

13.5. 14.00 (Piatok) Slovan – Tatran Prešov  Krivošík, Mókoš, Straka; Kopča (Prievoz-Rapid)

14.5. 11.00 Senec – Senica  Cvengroš, Lauer, Parilák; Likavský (V.Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 22. kolo   

10.5. 14.00-16.15 (Utorok)  Slovan – Senica  Tanglmayer, Ruc, Choreň(Prievoz-Rapid)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 24. kolo

17.5. 14.00-16.15 (Utorok) Slovan – Podbrezová  Tanglmayer, Malárik, Strapek(Prievoz-Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 21. kolo

11.5. 14.00-16.00 (Streda) Slovan – Senec  Gaži, Ruc, Bláha (Pasienky)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 24. kolo

14.5. 10.00-12.00 Inter – D. Streda  Bláha, Fischer, Dujava(Drieňova)

14.5. 10.00-12.00 Senec – Púchov  Kočický, Chalka, Olša D.(Tomášov)

I. LMŽ U13 – U12 – 24. kolo

14.5. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Koštrna za BFZ, Triskal za Obfz-m(Údernícka Petržalka)

15.5. 10.00-12.00 Slovan – Senica  Křivan, Ľupták za ObFZ-m (Pasienky)

I. Liga Ženy – 16. kolo

14.5. 13.00 Slovan – H. Nitra  Ježík, Maretta, Brody(Pasienky)

I. Liga Juniorky – 16. kolo

14.5. 15.00 Slovan – H. Nitra  Brody, Maretta, Ježík.(Pasienky)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 16. kolo

14.5. 13.30 NMŠK 1922 – Spartak Trnava „B“  Martiš, Laciňák

14.5. 15.00 D. Lužná – Čaka  Franek, Polomský

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 26. kolo

14.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – H. NitraStraka, Srna, Abrman; Truchlý

14.5. 10.00-12.30 Inter – Čermáňsky FK NitraLackovič, Matejová, Bohun; Hájek(ŠKP)

14.5.10.00-12.30 Domino – SkalicaMartiška, Kardelis, Valko; Chladek

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

14.5. 16.30 Ivančice – Bohunice  Chromý, Smolíková, Gaži; Kružliak st.

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 16. kolo

11.5. 17.30 (Streda) Viničné – Rovinka  Parilák, Straka, Henček; Richtárik

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 26. kolo

14.5. 17.00 Báhoň – Rača  Ruc, Malárik, Orlický; Jablonický

14.5. 17.00 Rovinka – Sv. Jur  Polakovič Ľ., Hajnala, Martinkovič ml.; Richtárik

14.5. 17.00 PŠC Pezinok – Most p/B  Lenfeld, Martinec, Kugler za JmKFS; Keller

15.5. 17.00 D. N. Ves – Rohožník  Polomský, Martinkovič ml., Ježík; Marczell

15.5. 17.00 Lozorno – Ivanka p/D  Ďurčo M., Parilák, Bláha;Páchnik

15.5. 17.00 S. Grob – Bernolákovo  Tanglmayer, Martiš, Martiška; Príkopa

15.5. 17.00 Tomášov – Kráľová p/S Hudy, Straka, Henček; Somoláni

15.5. 17.00 Viničné – Inter  Dujava, Lauer, Srna; Ondrušek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

14.5. 17.00 Lamač – V. Leváre  Hádek, Gosiorovský, Szakáll; Dadykin

15.5. 17.00 Jablonové – Domino  Kočický, Križko, Chalka; Banič

15.5. 17.00 Závod – Vrakuňa  Strapek, Franek, Ralbovský; Minárik

15.5. 17.00 Limbach –Šenkvice  Fischer, Valko, Matejová; Pinček

15.5. 17.00 Vajnory – Rusovce  Kardelis, Abrman, Laciňák; Farbula

15.5. 17.00 Kalinkovo – FC Malacky  Čižmár, Hrazdira, Olša D.; Lazar

15.5. 17.00 Stupava – Jakubov  Maretta, Kachnič, Martinkovič st.; Ľupták

Seniori Pohár BFZ – Semifinále

18.5. 17.30 (Streda) Tomášov – Ivanka p/D  Henček, Parilák, Ruc; Richtárik

18.5. 17.30 (Streda) Báhoň – Rohožník  Orlcký, Straka, Bláha; Keller

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

14.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Ďurčo M.,Polakovič Ľ., Hudy

14.5. 11.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorvský

14.5. 15.00 D. Lužná – Šenkvice  Henček, Polomský, Franek (Kolízia s II.L žien navrhovaný UHČ 12.30)

14.5. 17.00 Jablonové – Modra  Hudy, Lackovič

15.5. 9.30 PŠC Pezinok – Igram  Orlický, Ježík, Olša D.

15.5. 14.00 NMŠK 1922 – Ružinov  Martinkovič st., Kachnič, Maretta

St. Dorast III. Liga SD3R – 16. kolo

18.5. 17.30 (Streda) Jablonové – Kráľová p/S  Lackovič, Hudy

18.5. 17.30 (Streda) Vrakuňa – NMŠK 1922  Chromý, Polakovič Ľ., Franek

18.5. 17.30 (Streda) PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Srna, Olša D.Choreň

18.5. 17.30 (Streda) Igram – D. Lužná  Valko, Hádek, Strapek

18.5. 17.30 (Streda) Ružinov – Rohožník  Hajnala, Gaži, Abrman

18.5. 17.30 (Streda) Rača – Šenkvice  Martiška, Polomský, Martinkovič ml.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo – dohrávka 

17.5. 17.30 (Utorok) V. Leváre – D. N. Ves Hudy

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 18. kolo

14.5. 10.00 NMŠK 1922 – V. Leváre  Laciňák, Martiš

15.5. 10.00 D. N. Ves – Šamorín Hamuliakovo  Abrman, Laciňák, Kardelis

15.5. 13.30 Rača – CFK Pezinok  Hajnala, Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 15. kolo

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Ružinov – Rača  Brody, Strapek

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Šenkvice – FC Petržalka akadémia  Orlický, Olša D.

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Ivanka p/D –D. Lužná  Hádek, Kardelis

11.5. 17.30-15.45 (Streda) PŠC Pezinok – Bernolákovo  Franek, Choreň

11.5. 17.30-15.45 (Streda) Žolík Malacky – Domino  Lackovič, Hudy

11.5. 17.30-15.45 (Streda) D. N. Ves – Vrakuňa  Gosiorovský, Abrman

11.5. 17.30-15.45 (Streda) FKP Bratislava – NMŠK 1922  Laciňák, Koštrna

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

14.5. 9.00-10.30 Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Křivan za ObFZ-m

14.5. 9.30-11.00 D. N. Ves –Šenkvice   Malárik, Martinkovič st.

14.5. 10.00-11.45 FKP Bratislava – Ružinov  Hajnala,Križko

15.5. 9.30-11.00 Vrakuňa – D. Lužná  Ruc, Malárik

15.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ivanka p/D  Ralbovský, Franek

15.5. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – FC Petržalka akadémia  Brody, Malárik

15.5. 14.00-15.30 Domino – Bernolákovo  Polakovič Ľ., Brody

I. Liga žiačok BFZ – 16. kolo

14.5. 9.00 D. Lužná – FK Dúbravka (R)

14.5. 9.30 Sv. Jur – Senec (R)

15.5. 15.30 Slovan – FC Petržalka akadémia (R)

 Prípravka PMA1 – 18. kolo

 11.5. 16.00 Inter – D. N. Ves  Ľupták

12.5. 16.00 Rača – Ružinov  Žilavý L.

12.5. 16.00 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Křivan

21.5. 9.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Caňo

14.5. 14.30 Domino – Senec  Čisárik

15.5. 9.00 Šamorín – K. Ves  Čisárik

Prípravka PMA1 – 21. kolo – predohrávka

12.5. 16.30 Šamorín – Domino (R)

Prípravka PMB1 – 18. kolo

14.5. 10.30 Inter – D. N. Ves  Caňo

12.5. 16.00 Rača – Ružinov  Krčová

12.5. 17.00 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Křivan

14.5. 14.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Šusták st.

11.5. 16.45 Domino – Senec  (R)

15.5. 10.00 Šamorín – K. Ves  Čisárik

Prípravka PMC – 16. kolo – dohrávka

11.5. 17.00 Inter – Vrakuňa  Čisárik

Prípravka PMC – 18. kolo

14.5. 12.00 Inter – D. N. Ves  Caňo

12.5. 17.00 Rača – Ružinov  Žilavý L.

12.5. 18.00 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Křivan

14.5. 15.30 FKP Bratislava – Vrakuňa  Šusták st.

14.5. 15.30 Domino – Senec  Čisárik

15.5. 11.00 Šamorín – K. Ves  Čisárik

 Prípravka PMA2 – 18. kolo

 14.5. 9.00 FA Bratislava – Iskra Petržalka  Čisárik

14.5. 9.00 FA Lafranconi – Rusovce  Uram

14.5. 9.30 Stupava – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

14.5. 9.30 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Marczell

14.5. 9.30 FC Malacky – D. Lužná  ObFZ-v

15.5. 9.30 FK Dúbravka – K. Ves „B“  Bogdáň

Prípravka PMB2 – 18. kolo

 14.5. 10.30 FA Bratislava – Iskra Petržalka  Čisárik

14.5. 11.00 FA Lafranconi – Rusovce  Uram

14.5. 11.00 Stupava – Hargašova Z. Bystrica  ObFZ-v

14.5. 11.00 Ivanka p/D – Šamorín Hamuliakovo  Marczell

14.5. 9.30 Žolík Malacky – D. Lužná  ObFZ-v

15.5. 11.00 FK Dúbravka – K. Ves „B“  Bogdáň

Prípravka PMA3 – 17. kolo

14.5. 10.30 Vajnory – Domino „B“  Volek

15.5. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – FK Mariathal  Lehuta

15.5. 10.00 Jarovce – Čunovo  Šusták st.

Prípravka PRSC – 20. kolo

15.5. 15.00 Ch. Grob – Bernolákovo  Volek

Memoriál Petra Dubovského

14.5. 9.00-16.30 Rataj, Kružliak A., Ľupták (Prievoz Rapid)

15.5. 9.00-16.30 Rataj, Kružliak A., Uram (Prievoz Rapid)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 22. kolo

15.5. 10.30 FC Petržalka akadémia – Danubia H. Šúr  Gaži, Chromý, Smolíková; Lônčík (D) za SFZ

15.5. 17.00 Igram – Jarovce  Harajbič, Koštrna (AR1) za BFZ, Kramár; Minarovič

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 22. kolo

15.5. 9.30 Rovinka – Láb  Bočák Jo., Krčová, Caňo za ObFZ-m


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV