Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 14.- 19.5.2016 č. 27

Súťaže riadené SFZ

I. LMŽ U13 – U12 – 24. kolo

14.5. 10.00-12.00 K. Ves – Levice  Koštrna, Knopp za Triskala ObFZ-m(Údernícka Petržalka)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

14.5. 16.30 Ivančice – Bohunice  Chromý, Ďurčo M. (AR1) za Smolíkovú, Gaži; Kružliak

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 26. kolo

14.5. 17.00 PŠC Pezinok – Most p/B  Lenfeld, Martinec, Vondryska (AR2) za Kuglera za JmKFS; Keller

15.5. 17.00 Lozorno – Ivanka p/D  Ďurčo M., Chromý (AR1) za Pariláka, Bláha;Páchnik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

15.5. 17.00 Vajnory – Rusovce  Hajnala (R) za Kardelisa, Abrman, Laciňák; Farbula

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo

14.5. 12.30 D. Lužná – Šenkvice  Henček, Polomský, Franek

14.5. 17.00 Jablonové – Modra  Abrman,Lackovič, Srna za Hudyho

St. Dorast III. Liga SD3R – 16. kolo

18.5. 17.30 (Streda) Rača – ŠenkviceMartiška, Tanglmayer (AR1) za Polomského, Martinkovič ml.

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 18. kolo

15.5. 13.30 Rača – CFK Pezinok  Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

19.5. 17.00 (Štvrtok) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Kardelis,Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

15.5. 9.30-11.00 Vrakuňa – D. Lužná  Hajnala za Malárika, Ruc

15.5. 14.00-15.30 Domino – Bernolákovo  Kardelis za Polakoviča Ľ., Brody

Coca – Cup Chlapci

16.5. 8.45  Kočický, Martiš, Abrman (BCT)

Coca – Cup Dievčatá

16.5. 8.30 Hajnala, Tanglmayer, Křivan

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 22. kolo

14.5. 17.00 NMŠK 1922 – Domino „B“  Koštrna (R) za BFZ, Triskal, Hrješik; Ľupták (D) za BFZ

15.5. 10.30 FC Petržalka akadémia – Danubia H. Šúr  Gaži, Chromý, Szakáll (AR2) za Smolíkovú BFZ; Lônčík (D) za SFZ

15.5. 17.00 K. Ves – N. Dedinka  Triskal, Samko, Rataj; Truchlý (D) za BFZ

15.5. 17.00 FA Bratislava – FK Dúbravka  Sabo, Štofik, Krčová; Brody (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 22. kolo

14.5. 17.00 Vištuk – Pl.Mikuláš   Lalo, Húska, Polakovič A.,  Mydlárik (D) za BFZ

14.5. 17.00 Jablonec – CFK Pezinok  Kica, Opálek, Tahotný;  Banič (D) za BFZ

15.5. 17.00 Kostolište – Budmerice  Malárik, Polakovič Ľ., Gaži za BFZ

15.5. 17.00 Borinka – P. Štvrtok  Orlický (R) za BFZ, Rybecký, Ďurčo P., Slezák (D) za BFZ

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV