Obsadenie R a DS – PR BFZ 16.- 25.5.2016 č. 28

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 23. kolo 

24.5. 14.00 (Utorok)Senec – Senica  Cvengroš, Roszbeck, Parilák; Zábranský (V.Biel)

Ml. dorast I. LMD – U17, U16 – 24. kolo   

17.5. 14.00-16.15 (Utorok) Slovan – Podbrezová  Tanglmayer, Malárik, Strapek(Prievoz-Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo 

24.5. 14.00-16.00 (Streda) Inter –Slovan  Ruc,Bohun, Choreň (Pasienky)           

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 25. kolo

21.5. 10.00-12.00 K. Ves – Senec  Hudy, Gaži, Dujava(Údernícka Peztržalka)

21.5. 10.00-12.00 Slovan – H. Nitra  Parilák,Kardelis, Straka (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 25. kolo

21.5. 10.00-12.00 Senec – K. Ves  Lacena, Volek za ObFZ-m(Kráľová p/S)

22.5. 14.30-16.30 Inter – Púchov  Triskal, Höger za ObFZ-m(Drieňova)

I. LMŽ U13 – U12 – 26. kolo

18.5. 14.00-16.00 (Streda) Slovan – Z. Moravce  Harajbič, Žilavý L. za ObFZ-m(Pasienky)

24.5.17.00-15.00 (Utorok) K. Ves – Inter  Ľupták, Kormaník za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 17. kolo

21.5. 14.30 Sv. Jur – Spartak Trnava „B“  Ďurčo M., Tanglmayer

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 26. kolo – dohrávka

18.5. 11.00-13.30 (Streda) Žolík Malacky – H. Nitra  Straka, Tanglmayer, Abrman; Jablonický

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 27. kolo

22.5. 10.00-12.30 K. Ves – Myjava  Ralbovský, Kachnič, Henček; Keller (Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 26. kolo

21.5. 17.00 PŠC Pezinok – D. N.Ves  Henček, Ruc, Bláha; Hájek

21.5. 17.00 Sv. Jur – Báhoň  Lauer, Ďurčo M., Tanglmayer; Ľupták

22.5. 10.30 Inter – Tomášov  Parilák, Martinkovič ml., Gaži; Chladek

22.5. 10.30 Rača – S.Grob  Bohun, Hudy, Srna; Somoláni

22.5. 17.00 Most p/B – Viničné  Malárik, Polomský, Lackovič; Darlea

22.5. 17.00 Kráľová p/S – Rovinka  Orlický, Martiš, Martiška;Beňo

22.5. 17.00 Bernolákovo – Lozorno  Straka, Chromý, Ruc.; Páchnik

22.5. 17.00 Ivanka p/D – Rohožník  Dujava, Tanglmayer, Hajnala; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

21.5. 17.00 Domino – Vrakuňa  Olša D., Kachnič, Matejová; Brody

22.5. 17.00 Stupava – Jablonové  Fischer, Gosiorovský, Szakáll; Slezák(BCT)

22.5. 17.00 Jakubov – Kalinkovo  Kočický, Abrman, Križko; Truchlý

22.5. 17.00 FC Malacky – Lamač  Franek, Strapek, Maretta; Jablonický

22.5. 17.00 V. Leváre – Čunovo  Choreň, Čižmár, Kardelis; Pinček

22.5. 17.00 Rusovce – Limbach  Hrazdira, Martinkovič st., Hádek; Ondrušek

22.5. 17.00 Šenkvice – Závod  Valko, Chalka, Laciňák; Šuniar

Seniori Pohár BFZ – Semifinále

18.5. 17.30 (Streda) Tomášov – Ivanka p/D  Henček, Parilák, Ruc; Richtárik

18.5. 17.30 (Streda) Báhoň – Rohožník  Orlický, Ďurčo M., Bláha; Keller

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo– dohrávka

1.6. 17.30 (Streda) Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorvský

St. Dorast III. Liga SD3R – 16. kolo

18.5. 17.30 (Streda) Jablonové – Kráľová p/S  Lackovič, Hudy

18.5. 17.30 (Streda) Vrakuňa – NMŠK 1922  Chromý, Chalka., Franek

18.5. 17.30 (Streda) PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Srna, Olša D.Choreň

18.5. 17.30 (Streda) Igram – D. Lužná  Valko, Hádek, Strapek

18.5. 17.30 (Streda) Ružinov – Rohožník  Hajnala, Gaži, Abrman

18.5. 17.30 (Streda) Rača – Šenkvice  Martiška, Tanglmayer Martinkovič ml.

St. Dorast III. Liga SD3R – 27. kolo

21.5. 14.00 D. N. Ves – Kráľová p/S  Chromý, Srna, Maretta

21.5. 14.00 Modra – Rohožník  Polomský, Orlický, Choreň

22.5. 9.30 PŠC Pezinok – Jablonové  Ďurčo M.,Abrman,Koštrna

22.5. 9.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Ruc, Olša D., Lauer

22.5. 13.00 Rača – D. Lužná  Srna, Hudy, Bohun

22.5. 14.30 Igram – Vrakuňa  Sabela (R) za ObFZ-m, Bláha (AR1) za BFZ, Sabo (AR2) za ObFZ-m

St. Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (Streda) D. Lužná – D. N. Ves  Choreň, Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 13. kolo – dohrávka 

17.5. 17.30 (Utorok) V. Leváre – D. N. Ves Hudy

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo

19.5. 17.00 (Štvrtok) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Kardelis,Franek

22.5. 11.30 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Lauer, Olša D.

22.5. 14.30 CFK Pezinok – NMŠK 1922   (R), (AR1)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – dohrávky

24.5. 17.30-16.00 (Utorok) Rača – PŠC Pezinok  Martinkovič ml., Křivan za ObFZ-m

24.5. 18.00-16.30 (Utorok) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman

25.5. 17.30-16.00 (Streda) FKP Bratislava – Ružinov  Hajnala, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

21.5. 9.00-10.30 Domino – Rača  Chalka, Laciňák

21.5. 9.30-11.00 Ružinov – D. N. Ves  Križko, Abrman

21.5. 10.00-11.45 Bernolákovo – Vrakuňa  Valko, Koštrna

21.5. 10.00-11.45 D. Lužná – NMŠK 1922  Strapek, Hádek

21.5. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – FKP Dúbravka  Kočický, Gosiorovský        

  1. 5. 13.15-15.00 Šenkvice – ŽolíkMalacky  Chalka, Laciňák

22.5. 13.15-15.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok  Tanglmayer, Hajnala

I. Liga žiačok – 17. kolo

21.5. 9.00 Senec – FK Dúbravka  Marczell za ObFZ-m  (V.Biel)

22.5. 9.00 FC Petržalka akadémia – Sv. Jur  Uram za ObFZ-m

22.5. 15.30 Slovan – D. Lužná  Randa                  

Coca – Cup Chlapci

16.5. 8.45  Kočický, Martiš, Abrman (BCT)

Coca – Cup Dievčatá

16.5. 8.30 Hajnala, Tanglmayer, Křivan

Krajské kolo McDonald´s CUP 2015/2016

17.5. 09.00-14.00  Kočický, Žilavý, Vanek (ŠCP Dúbravka)- zodpovedný(R) Kočický

Krajské kolo Dôvera Školský pohár SFZ 2015/2016 – dievčatá

18.5. 09.00-13.00  Krčová, Sobolová, Štofík (NMŠK 1922) – zodpovedná (R) Krčová

Prípravka PMA1 – 18. kolo

21.5. 9.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Caňo

Prípravka PMA1 – 19. kolo

18.5. 15.30 Senec – FKP Bratislava  Marczell

19.5. 16.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Uram

21.5. 9.00 D. N. Ves – Domino  Šusták st.

21.5. 11.30 NMŠK 1922 – Ružinov  Čisárik

22.5. 9.00 Šamorín – Rača  (R)

22.5. 11.30 K. Ves – Inter  Čisárik

Prípravka PMB1 – 19. kolo

18.5. 16.30 Senec – FKP Bratislava  Marczell

19.5. 17.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Uram

21.5. 10.30 D. N. Ves – Domino  Šusták st.

21.5. 10.00 NMŠK 1922 – Ružinov  Čisárik

26.5. 16.30 Šamorín – Rača  (R)

 22.5. 10.00 K. Ves – Inter  Čisárik

Prípravka PMC – 19. kolo

18.5. 17.30 Senec – FKP Bratislava  Marczell

19.5. 18.00 FC Petržalka akadémia – Vrakuňa  Uram

21.5. 12.00 D. N. Ves – Domino  Šusták st.

21.5. 9.00 NMŠK 1922 – Ružinov  Čisárik

22.5. 11.00 Šamorín – Rača  (R)

22.5. 9.00 K. Ves – Inter  Čisárik

Prípravka PMA2 – 19. kolo

 21.5. 9.00 Rusovce – FA Bratislava  Lehuta

21.5. 9.00 Iskra Petržalka – FC Malacky  (R)

21.5. 10.00 K. Ves „B“ – FA Lafranconi  Ľupták

21.5. 10.00 D. Lužná – Ivanka p/D  Bočák Jo.

22.5. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo  Ťažký

22.5. 9.30 FK Dúbravka – Stupava  Ľupták

Prípravka PMB2 – 19. kolo

21.5. 10.00 Rusovce – FA Bratislava  Lehuta

21.5. 9.00 Iskra Petržalka – Žolík Malacky  Kružliak A.

21.5. 9.00 K. Ves „B“ – FA Lafranconi  Ľupták

21.5. 11.30 D. Lužná – Ivanka p/D  Bočák Jo.

22.5. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – Šamorín Hamuliakovo  Ťažký

22.5. 11.00 FK Dúbravka – Stupava  Ľupták

Prípravka PMA3 – 18. kolo

21.5. 9.30 Lamač – Vajnory  Kakaščík

22.5. 11.00 Čunovo – FK Mariathal  Kružliak A.

22.5. 15.00 Domino „B“ – Iskra Petržalka „B“ (R) (Mamateyova)

Prípravka PRSC – 21. kolo

21.5. 9.30 Rovinka – Kalinkovo  Caňo

22.5. 9.30 Most p/B – Ch. Grob  Krčová

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 23. kolo

21.5. 17.00 FK Dúbravka – FC Petržalka akadémia  Martinkovič st.,(R) za BFZ, Martinkovič ml.(AR1) za BFZ, Křivan; (D) za BFZ

22.5. 17.00 Igram – K. Ves  Bláha(R) za BFZ, Sabela, Sabo; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 23. kolo

22.5. 14.30 Ekonóm – Dubová  Ťažký, Caňo, Volek

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV