Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 4.-9.6.2016 č. 30

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

8.6. 14.00-16.30 (Streda) Žolík Malacky – Púchov  Brody, Hajnala, Tanglmayer; Jablonický               

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 29. kolo

4.6. 10.00-12.30 Domino – Žolík Malacky  Tanglmayer zaKoštrnu, Chalka, Gosiorovský; Ondrušek

Súťaže riadené BFZ       

Seniori Pohár BFZ – Finále

8.6. 18.00 (Streda) Báhoň – Ivanka p/D  Orlický, Martiš, Henček; Lazar (HP Lamač)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 29. kolo

4.6. 17.30 Bernolákovo – Ivanka p/D  Bohun, Parilák (AR1) za Dujavu, Hudy; Richtárik (D) za Beňa (Zmena dňa)

5.6. 17.30 Rača – Rohožník  Chromý, Polomský, Smolíková; Pinček (D) za Kellera

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 29. kolo

5.6. 17.30 Jakubov – Čunovo  Brody, Ralbovský, Strapek; Hájek (D) za Farbulu

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – dohrávka

9.6. 17.30 (Štvrtok) Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorvský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

8.6. 18.00 (Streda) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 21. kolo

4.6. 9.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Ježík

5.6. 15.00 CFK Pezinok – FC Petržalka akadémia  Dujava,Martiška

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo – dohrávky

7.6. 17.30-16.00 (Utorok) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman (Zmena termínu)

Prípravka PMA2 – 21. kolo

5.6. 10.00 K. Ves „B“ – FC Malacky  Kašper za Ľuptáka

 Prípravka PMB2 – 21. kolo

5.6. 9.00 K. Ves „B“ – Žolík Malacky  Kašper za Ľuptáka

 Prípravka PMA3 – 20. kolo

4.6. 9.30 Lamač – FK Mariathal  Höger zaĽuptáka

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 25. kolo

5.6. 17.30 Jarovce – Čataj  Krčová, Gosiorovský (AR1) BFZ za Rataja, Rataj (AR2) za Kormaníka; Truchlý (D) BFZ za Demetera

5.6. 17.30 Malinovo – FA Bratislava  Bočák Jo., Križko (AR1) BFZ za Kocureka, Kocurek (AR2) za Štofika; Šuniar (D) BFZ za Minaroviča

5.6. 17.30 Domino „B“ – FC Petržalka akadémia  Martinkovič ml., Ruc, Bláha za BFZ; Ľupták (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 25. kolo

4.6. 17.00 Budmerice – P. Štvrtok  Kica, Lalo, Farkaš M., Banič (D) za BFZ

5.6. 17.00  Zohor – Kostolište  Hajnala (R) za BFZ, Bulík, Kožuch; Hilka

Seniori VI. liga S6V – 21. kolo

4.6. 11.00 Z. Ves – Rohožník „B“  Polakovič Ľ. (R) za BFZ, Henček (AR1) za BFZ, Bulik

 5.6. 17.00  Studienka – Grinava  Hudy (R) za BFZ, Farkaš M., Lalo


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV