Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-14.6.2016 č. 31

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo

8.6. 14.00-16.30 (Streda) Žolík Malacky – Púchov  Brody, Hajnala, Tanglmayer; Jablonický               

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

11.6. 10.00-12.30 Žolík Malacky – ČFK Nitra  Choreň, Gosiorovský, Ruc; Beňo

11.6. 10.00-12.30 Inter – Skalica  Parilák, Martinkovič ml.; Straka; Darlea(HP ŠCP)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

12.6. 16.30 Krumlov – Bzenec  Ruc, Parilák, Smolíková; Pinček

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – Finále

8.6. 18.00 (Streda) Báhoň – Ivanka p/D  Orlický, Martiš, Ďurčo M.; Lazar (HP Lamač)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 29. kolo

8.6. 18.00 (Streda) PŠC Pezinok – Tomášov  Ruc, Bláha, Martinkovič ml.; Darlea

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 30. kolo

11.6. 14.00 D. N. Ves – Bernolákovo  Galář, Jelínek, Štipčák za JmKFS ; Richtárik

11.6. 14.30 Báhoň – Most p/B  Dujava, Tanglmayer, Hajnala; Truchlý

11.6. 15.00 Ivanka p/D – Rača  Martiška, Polakovič Ľ., Gaži; Brody

11.6. 15.00 Rohožník – Sv. Jur  Ďurčo M., Ježík, Bláha; Ondrušek

11.6. 15.00 Rovinka – PŠC Pezinok  Lauer, Martiš, Brody; Jablonický

12.6. 17.30 Lozorno – Kráľová p/S  Chromý, Hajnala, Martinkovič ml.; Somoláni

12.6. 17.30 S. Grob – Inter  Bohun, Orlický, Hudy; Chladek

12.6. 17.30 Tomášov – Viničné  Straka, Gaži, Lackovič; Marczell

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 30. kolo

11.6. 15.00 Lamač – Kalinkovo  Križko, Kočický, Laciňák; Likavský (D) za SFZ

12.6. 17.30 Jablonové – Šenkvice Ralbovský, Kardelis, Matejová; Mydlárik

12.6. 17.30 Vrakuňa – Rusovce  Chalka. Hádek, Strapek; Keller

12.6. 17.30 Závod – V. Leváre  Čižmár, Choreň, Abrman; Príkopa

12.6. 17.30 Limbach – FC Malacky  Valko, Maretta, Szakáll; Ľupták

12.6. 17.30 Vajnory – Jakubov  Tanglmayer. Kachnič, Olša D.; Šuniar

12.6. 17.30 Čunovo – Stupava  Franek, Fischer, Gosiorovský; Banič

St. Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo – dohrávka

9.6. 17.30 (Štvrtok) Vrakuňa – D. N. Ves  Tanglmayer, Hádek, Gosiorovský

St. Dorast III. Liga SD3R – 29. kolo

9.6. 17.30 (Štvrtok) PŠC Pezinok – Kráľová p/S  Srna, Ježík, Strapek

9.6. 18.00 (Štvrtok) Šenkvice – Rohožník  Abrman, Valko, Kardelis     

St. Dorast III. Liga SD3R – 30. kolo

11.6. 10.00 FC Petržalka akadémia – Igram  Bohun, Smolíková, Čižmár

11.6. 12.30 Rohožník – Rača  Bláha, Ježík, Ďurčo M.

11.6. 14.00 Modra – Ružinov  Chromý, Fischer, Hádek

11.6. 15.00 Kráľová p/S – Vrakuňa  Franek, Valko, Szakáll

11.6. 17.30 Jablonové – Šenkvice  Srna, Henček, Malárik

12.6. 15.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Berner, Volek, Křivan za ObFZ-m

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 20. kolo

8.6. 18.00 (Streda) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Strapek, Hádek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 22. kolo

11.6. 11.30 D. N. Ves – Ružinov  Abrman, Kočický

11.6. 14.00 NMŠK 1922 – Rača  Matejová, Kardelis

12.6. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – CFK Pezinok  Hádek, Strapek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

14.6. 18.00-16.30 (Utorok) D. N. Ves – Šenkvice  Malárik, Abrman

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

11.6. 8.30-10.00 D. N. Ves – Bernolákovo  Abrman, Kočický

11.6. 9.00-10.30 Rača – Šenkvice  Tanglmayer, Kardelis

11.6. 10.00-11.45 FKP Bratislava – Domino  Srna, Malárik

12.6. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Martiška, Bláha

12.6. 10.00-12.00 Žolík Malacky– D. Lužná  Lackovič, Hudy

12.6. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Brody, Henček

12.6. 13.45-15.30 Ivanka p/D – Ružinov  Srna, Malárik

Prípravka PMA1 – 18. kolo

14.6. 16.00 Rača – Ružinov  Žilavý

 Prípravka PMA1 – 22. kolo

7.6. 17.00 FKP Bratislava – Šamorín  Ľupták

 9.6. 16.00 Ružinov – D. N. Ves  Slyško P.

 9.6. 18.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Vanek

 11.6. 11.30 NMŠK 1922 – Senec  Príkopa

 12.6. 9.00 Rača – Vrakuňa  Čisárik

Prípravka PMB1 – 18. kolo

8.6. 17.30 FKP Bratislava – Vrakuňa  Šusták

 14.6. 16.00 Rača – Ružinov  Krčová

Prípravka PMB1 – 22. kolo

11.6. 14.00 FKP Bratislava – Šamorín  Rataj

 9.6. 17.30 Ružinov – D. N. Ves  Slyško P.

 9.6. 17.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Vanek

 11.6. 10.00 NMŠK 1922 – Senec  Príkopa

 12.6. 10.15 Rača – Vrakuňa  Čisárik

 8.6. 16.45 Domino – Inter  (R)

 Prípravka PMC – 18. kolo

8.6. 17.30 FKP Bratislava – Vrakuňa  Rataj

 14.6. 17.00 Rača – Ružinov  Žilavý

Prípravka PMC – 22. kolo

11.6. 15.30 FKP Bratislava – Šamorín  Rataj

 9.6. 16.00 Ružinov – D. N. Ves  Harajbič

 9.6. 16.00 FC Petržalka akadémia – K. Ves  Vanek

 11.6. 9.00 NMŠK 1922 – Senec  Príkopa

 12.6. 11.30 Rača – Vrakuňa  Čisárik

 8.6. 16.45 Domino – Inter  Ľupták

 Prípravka PMA2 – 21. kolo

8.6. 17.00 D. Lužná – Šamorín HamuliakovoKrčová

 Prípravka PMA2 – 22. kolo

8.6. 18.00 Ivanka p/D – K. Ves „B“  Marczell

11.6. 9.00 FA Bratislava – FA Lafranconi  Čisárik

11.6. 9.30 Stupava – D. Lužná  Kožuch

11.6. 9.30 FC Malacky – FK Dúbravka  ObFZ-v

11.6. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka  (R)

 12.6. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Rusovce  Ťažký

 Prípravka PMB2 – 22. kolo

11.6. 11.00 Ivanka p/D – K. Ves „B“  (R)

11.6. 10.30 FA Bratislava – FA Lafranconi  Čisárik

11.6. 11.00 Stupava – D. Lužná  Kožuch

11.6. 9.30 Žolík Malacky – FK Dúbravka  ObFZ-v

11.6. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka  (R)

12.6. 11.00 Hargašova Z. Bystrica – Rusovce  Ťažký

Prípravka PMA3 – 21. kolo

11.6. 10.30 Vajnory – Čunovo  Volek

11.6. 10.30 FK Mariathal – Jarovce  Ťažký

12.6. 15.00 Domino „B“ – Lamač  Kormaník (HP Mamateyova)

Prípravka PRSC – 24. kolo

8.6. 18.00 MŠK Senec – Miloslavov  (R) (UT NTC Senec)

11.6. 10.00 N. Dedinka – Malinovo  Marczell

11.6. 14.00 Kalinkovo – Most  (R)

12.6.  9.30 Tomášov – Kráľová p/S „B“  Marczell

12.6. 10.00 Blatné – Čataj  (R)

12.6. 14.30 Bernolákovo – Rovinka  Marczell

12.6. 15.00 Ch.Grob – Kráľová p/S  Randa

Prípravka PRMA–22 . kolo

11.6. 10.30 Kostolište – Závod  (R)

11.6. 15.30 Zohor – Sološnica  Randa

11.6. 10.00 Vysoká – Láb  Škrinár

12.6. 15.00  Lozorno – Studienka  Lomňančík

Prípravka PRPK – 23. kolo – dohrávka

9.6. 18.00 Limbach – PŠC Pezinok  Kica

Prípravka PRPK   – 24. kolo

11.6.  9.00 CFK Cajla – Báhoň  Habo

11.6.  9.30 Šenkvice – Limbach  Húska

11.6. 10.30 Jablonec – Viničné  Olša M.

11.6. 15.00 Grinava – Častá  (R)

12.6.  9.00  PŠC Pezinok – S.Grob  Húska

12.6. 10.00 Modra – Vištuk  Farkaš M.

12.6. 10.00 Budmerice – Sv.Jur  Olša M.

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 26. kolo

12.6. 17.30 FC Petržalka akadémia – Malinovo  Kočický, Martiš, Laciňák za BFZ, Lônčík (D) za SFZ

12.6. 17.30 FA Bratislava – Jarovce  Bláha(R) za BFZ, Brody (AR1) za BFZ,Sabo; Bóc (D) za SFZ (HP Malinovo)

St. žiaci SZM – 28. kolo

12.6. 15.00 Tomášov – Iskra Petržalka „B“  Gaži (R) za BFZ

Ml. žiaci Nadstavbová časť – 6. kolo

O umiestnenie (13. -18. miesto) 

11.6. 9.30 Tomášov – NMŠK 1922 „B“  Hádek (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 26. kolo

12.6. 17.00 Gajary – Budmerice  Ježík, Polakovič Ľ., Lauer za BFZ; Lukeš

Dorast SD4V – 26. kolo

10.6. 17.30 (Piatok) Bernolákovo – Ekonóm  Štofik, Krčová, Kramár za ObFZ-m

12.6. 14.30 S. Grob – Vištuk  Orlický (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV