Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 27.8-1.9.2016 č. 5

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutie žien

1.9. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko 17 – Maďarsko 17  Matejová, Smolíková, Krčová (HP D. Lužná)

II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo

15.9. 13.30 D. Lužná – Vrakuňa Matejová, Krčová (Zmena dňa)

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 4. kolo

27.8. 10.00-12.30 FC Petržalka akadémia – H. Nitra Choreň, Kočický, Krčová za Kocurka

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo

31.8. 15.00-17.30 (STREDA) Žolík Malacky – N. Zámky Straka, Kočický za Hrazdiru, Krčová (Zmena dňa a UHČ)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 4. kolo

27.8. 17.00 Inter – Ivanka p/D  Hudy, Piatka (AR1) za Olšu D., Maretta; Ondrušek(HP FC Petržalka)

28.8. 17.00 Lozorno – Vajnory Lauer, Vašš (AR1) za Martišku, Gaži; Chladek

28.8. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok Malárik (R) zaRuca, Tománek, Hajnala; Jablonický

28.8. 17.00 Rovinka – D. Lužná  Piatka, Ruc (AR1) za Malárika, Ralbovský; Keller

28.8. 17.00 Tomášov – Báhoň Straka, Tanglmayer, Hudy (AR1) za Olšu D.; Hájek

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 5. kolo

31.8. 17.00 (STREDA) D. Lužná – D. N. Ves  Bohun, Ruc, Tománek (AR2) za Olšu D.; Príkopa (Zmena termínu)

1.9.17.00 (ŠTVRTOK) FC Malacky – Kráľová p/S Lauer, Gaži, Ralbovský; Somoláni (D) za Páchnika

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo

27.8. 17.00 Vrakuňa – Domino Henček, Samko, Kocurek (AR2) za Hrazdiru; Marczell (D) za Slezáka

28.8. 17.00 V. Leváre – Limbach Štofik, Franek, Szakáll; Slezák (D) za Marczella

28.8. 17.00 Čunovo – Šenkvice Kočický, Gosiorovský, Kica; Pinček (D) za Pavlíka R.

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

1.9.17.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – Závod Henček (R) zaMatejovú, Matejová (AR1) za Henčeka, Štofik; Truchlý

St. Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo

28.8. 9.30 Ružinov – Dubová Ruc (R) zaHenčeka, Choreň, Kocurek

28.8. 10.30 Rača – Inter „B“ Hajnala (R) zaMartišku, Gaži, Krčová

28.8. 13.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S Olša D., Samko

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

31.8. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov Fischer,Martiš

31.8. 17.00 (STREDA) Inter „B“ – Rohožník Gaži, Martiška (HP ŠCP)

31.8. 17.00 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok Malárik, Piatka(HP Igram)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo

27.8. 14.30 Zohor – Lamač Lomňančík, Húska, Farkaš za ObFZ-v

28.8. 10.00 NMŠK 1922 – Rača Kica, Sabela (AR1) za Franeka

28.8. 14.30 Tomášov – Šamorín Hamuliakovo Tanglmayer (R) zaOlšu D., Hudy (AR1) za Tanglmayera

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

1.9. 13.00 (ŠTVRTOK) Rača – Tomášov Olša D. (R) zaTománka, Hudy

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo

27.8. 9.00-11.00 Rača – Iskra Petržalka Valko zaHádeka, Strapek

27.8. 10.00-12.00 FKP Bratislava – MŠK Senec Matejová zaMartišku, Sabela

28.8. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo Samko zaVasilenka, Olša D. za Hrazdiru

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Žolík Malacky – FKP Bratislava Hudy

31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Rača Srna zaVasilenka, Marczell za ObFZ-m

31.8. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec –PŠC Pezinok Štofik(HP Reca)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 3. kolo

28.8. 17.00 Danubia H. Šúr – K. Ves  Höger, Šusták st., Křivan; Brody (D) za BFZ

29.8. 16.30 (PONDELOK) N. Dedinka – Jarovce  Knopp, Harajbič, Křivan (AR2) za Kalmára; Marczell (D) za BFZ

Seniori V. liga S6A – 1. kolo

27.8. 17.00 D. Lužná „B“ – MŠK Senec  Chalka, Rataj, Harajbič (AR2) za Kormaníka; Príkopa (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 2. kolo

27.8. 17.00 Sv. Jur “B“ – DubováJežík(R) za BFZ,  Polakovič A., Bulík(AR2) za Klúčika     Berkovič

28.8. 17.00 Modra – Vištuk  Knopp, Kalmár, Harajbič  za ObFZ-m.; Farkaš (D) za BFZ

28.8. 17.00 Gajary – Budmerice  Henček (R) za BFZ, Lomňančík; Lukeš

28.8. 17.00 Jablonec – Kostolište  Choreň (R) za BFZ, Kocurek (AR1) za BFZ, Farkaš M. ; (D)

Dorast SD4V – 4. kolo

28.8. 14.30 V. Leváre – Rovinka Szakáll, Franek, za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV