Obsadenie R a DS – PR BFZ 31.8.-8.9.2016 č. 6

Súťaže riadené SFZ

Prípravné medzištátne stretnutia

6.9. 17.00 (UT) Slovensko 16 – Severné Írsko 16  Ruc, Roszbeck, Lauer (HP V. Biel)

8.9. 11.00 (ŠTV) Slovensko 16 – Severné Írsko 16  Chromý, Ferenc, Parilák (HP V. Biel).

Prípravné medzištátne stretnutie žien

1.9. 11.00 (ŠTV) Slovensko 17 – Maďarsko 17  Matejová, Smolíková, Krčová (HP D. Lužná)

5.9. 11.00 (PON) Slovensko 19 – Rumunsko 19  Straka, Smolíková, Matejová, (HP D. Lužná)

St. dorast – LSD U19 – 3. kolo

3.9. 11.00 Slovan – Ružomberok Cvengroš, Roszbeck, Lauer; Zábranský

3.9. 11.00 Senica – Prešov Perašin, Mókoš, Gaži; Kopča

3.9. 11.00 Trnava – Košice  Mastiš, Bednár, Martinkovič; Udvardy

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 3. kolo

3.9. 10.00-12.00 K. Ves – Púchov Hudy,Brody, Samko(HP Údernícka Petržalka)

3.9. 10.00-12.00 Inter – Myjava Vašš, Hajnala, Gosiorovský

3.9. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava Straka, Maretta, Fischer

II. Liga Ženy skupina „A“ – 2. kolo

3.9. 14.00 D. Lužná – NMŠK 1922 Matejová, Krčová

3.9. 16.30 Sv. Jur – Bodíky Henček, Tanglmayer

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo

31.8. 15.00-17.30 (STR) Žolík Malacky – N. Zámky Straka, Fischer, Krčová

1.9. 10.00-12.30 (ŠTV) K. Ves – Topoľčany Čižmár, Brody, Henček (Stará Bajkalská)

1.9. 10.00-12.30 (ŠTV) Inter – Púchov Tanglmayer, Samko, Martiš (HP ŠCP)

II. L Západ SD – MD U19, U17 – 5. kolo

3.9. 10.00-12.30 Inter – N. Zámky Srna., Hádek, Triskal (HP ŠCP)

3.9. 10.00-12.30 Domino – Topoľčany Parilák, Szakáll, Štofik

4.9. 10.00-12.30 K. Ves – Žolík Malacky Polakovič Ľ., Valko, Szakáll(HP Srará Bajkalská)

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor – 5. kolo

4.9. 16.00 Bystrc – Bučovice  Hudy, Parilák, Choreň; Páchnik

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 5. kolo

31.8. 17.00 (STR) D. Lužná – D. N. Ves  Bohun, Ruc, Tománek ; Príkopa

1.9. 10.30 (ŠTV) Rača – Tomášov  Hudy, Tománek, Gaži; Ľupták

1.9. 17.00 (ŠTV) Báhoň – Inter  Vašš, Polakovič Ľ., Laciňák; Keller

1.9. 17.00 (ŠTV) FC Malacky – Kráľová p/S  Lauer, Gaži, Ralbovský; Somoláni

1.9. 17.00 (ŠTV) PŠC Pezinok – Rovinka  Parilák, Martiš, Dujava; Darlea

1.9. 17.00 (ŠTV) Bernolákovo – Rohožník  Martiška, Piatka, Maretta; Hájek

1.9. 17.00 (ŠTV) Vajnory – Most p/B  Malárik, Tanglmayer, Hajnala; Lazar

1.9. 17.00 (ŠTV) Ivanka p/D – Lozorno  Pavlíková, Martinkovič, Straka; Jablonický

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 6. kolo

3.9. 16.30 Inter – Lozorno Ruc, Martiš, Malárik; Truchlý(HP FC Petržalka)

3.9. 16.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok Pavlíková, Polakovič Ľ., Laciňák; Príkopa

3.9. 16.30 Báhoň – Rača Bohun, Martiška, Dujava; Somoláni

4.9. 15.00 Kráľová p/S – D. Lužná Tanglmayer, Martinkovič, Olša D.; Lazar

4.9. 16.30 Most p/B – Ivanka p/D Piatka, Lauer, Ralbovský; Beňo

4.9. 16.30 Rohožník – Vajnory Skoupý, Marinč, Hovorka za JmKFS; Keller

4.9. 16.30 Rovinka – Bernolákovo Straka, Gaži, Ježík; Pinček

4.9. 16.30 Tomášov – FC Malacky Hajnala, Vašš, Maretta; Ondrušek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo

1.9. 17.00 (ŠTV) Borinka – Jablonové Valko, Strapek, Vasilenko; Slezák

1.9. 17.00 (ŠTV) Lamač – FC Petržalka ak. Franek, Čižmár, Szakáll; Chladek

1.9. 17.00 (ŠTV) Rusovce – S. Grob Hádek, Abrman, Kocurek; Farkaš

1.9. 17.00 (ŠTV) Šenkvice – Závod Henček, Matejová, Štofik; Truchlý

1.9. 17.00 (ŠTV) Domino – Čunovo  Sabela, Fischer, Triskal; Marczell

1.9. 17.00 (ŠTV) Viničné – Vrakuňa  Kica, Kočický, Lalo; Banič

1.9. 17.00 (ŠTV) Limbach – Jakubov  Srna, Gosiorovský, Kalmár; Šuniar

1.9. 17.00 (ŠTV) Kalinkovo – V. Leváre  Choreň, Brody, Kachnič; Pinček

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 6. kolo

3.9. 16.30 Jakubov – Kalinkovo Kočický, Sabela, Vasilenko; Marczell

3.9. 16.30 Vrakuňa – Limbach Abrman, Pati Nagy, Strapek; Pavlík R.

3.9. 16.30 S. Grob – Šenkvice Lalo, Franek, Valko; Mydlárik

4.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – Rusovce Tománek, Kachnič, Kica; Slezák

4.9. 16.30 Borinka – Lamač Fischer, Gosiorovský, Krčová; Jablonický

4.9. 16.30 Jablonové – V. Leváre Matejová, Henček, Hádek; Ľupták

4.9. 16.30 Čunovo – Viničné Čižmár, Samko, Kocurek; Brody

4.9. 16.30 Závod – Domino Triskal, Brody, Srna; Darlea

St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo

31.8. 17.00 (STR) Dubová – Iskra Petržalka  Ježík, Olša D., Lalo

31.8. 17.00 (STR) NMŠK 1922 – Ružinov  Kočický, Martiš, Brody

31.8. 17.00 (STR) Šenkvice – Jablonové  Strapek, Valko, Hádek

31.8. 17.00 (STR) D. N. Ves – D. Lužná  Maretta, Parilák, Čižmár

31.8. 17.00 (STR) Inter „B“ – Rohožník  Gaži, Martiška, Laciňák (HP ŠCP)

31.8. 17.00 (STR) Kráľová p/S – Rača  Hajnala, Kalmár, Sabela

31.8. 17.00 (STR) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Malárik, Piatka, Vašš(HP Igram)

St. Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo

3.9. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Kica, Choreň, Kocurek

3.9. 14.00 Rohožník – Kráľová p/S Kocurek, Choreň, Kica

3.9. 16.30 Jablonové – D. N. Ves Triskal, Hádek, Srna

3.9. 16.30 Dubová – NMŠK 1922 Lauer, Ježík, Maretta

4.9. 10.30 Rača – MŠK Senec Laciňák, Martiš, Kočický

4.9. 10.30 D. Lužná – Inter „B“ Malárik, Martiška, Strapek

4.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Šenkvice Straka M., Harajbič, Chalka za ObFZ-m(HP Hamuliakovo)

St. Dorast III. Liga SD3R – 1. kolo

6.9. 17.00 (UT) Ružinov – Jablonové Martiška, Ruc, Srna

6.9. 17.00 (UT) NMŠK 1922 – Rohožník Tanglmayer, Martiš, Abrman

6.9. 17.00 (UT) Šenkvice – PŠC Pezinok Valko, Hádek, Strapek

7.9. 17.00 (STR) Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka Parilák, Malárik, Laciňák (HP Hamuliakovo)

7.9. 17.00 (STR) Dubová – D. Lužná Gaži, Vašš, Ježík

7.9. 17.00 (STR) D. N. Ves – MŠK Senec Hajnala, Fischer, Samko

7.9. 17.00 (STR) Inter „B“ – Kráľová p/S Polakovič Ľ., Straka, Henček(HP ŠCP)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

1.9. 10.00 (ŠTV) D. N. Ves – Zohor  Gosiorovský, Abrman

1.9. 10.30 (ŠTV) Sv. Jur – NMŠK 1922  Ježík, Olša D.

1.9. 13.00 (ŠTV) Rača – Tomášov  Olša D., Hudy

1.9. 13.00 (ŠTV) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Dubravec, Žlavý L. za ObFZ-m (HP Igram)

1.9. 14.30 (ŠTV) Domino „B“ – P. Úľany Fischer, Triskal

1.9. 15.00 (ŠTV) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Bočák Jo., Šusták st. za ObFZ-m(HP Hamuliakovo)

7.9. 16.00 (STR) Lamač – Iskra PetržalkaČižmár, Kica

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 4. kolo

3.9. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Rača Gosiorovský, Hajnala (HP Hamuliakovo)

3.9. 16.30 P. Úľany – MŠK Senec Olša D.

3.9. 16.30 Zohor – Domino „B“ Tománek

4.9. 10.00 NMŠK 1922 – Lamač Vasilenko, Abrman

4.9. 10.30 Iskra Petržalka – D. N. Ves Štofik, Ralbovský

4.9. 11.30 Ružinov – PŠC Pezinok Ruc, Sabela

4.9. 14.00 Tomášov – Sv. Jur Maretta, Vašš

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo

31.8. 10.00-12.00 (STR) D. Lužná – D. N. Ves  Franek, Choreň

31.8. 17.00-15.30 (STR) Žolík Malacky – FKP DúbravkaHudy

31.8. 17.00-15.30 (STR) Vrakuňa – Domino  Kica, Triskal

31.8. 17.00-15.30 (STR) Iskra Petržalka – Sv. Jur  Gosiorovský, Abrman

31.8. 17.00-15.30 (STR) Bernolákovo – Rača  Srna, Marczell za ObFZ-m

31.8. 17.00-15.30 (STR) MŠK Senec – PŠC Pezinok  Štofik (HP Reca)

1.9. 9.00-11.00 (ŠTV) Šenkvice – Ružinov Valko, Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 6. kolo

3.9. 9.00-11.00 Rača – MŠK Senec Tanglmayer, Franek

3.9. 9.00-11.00 Sv. Jur – Bernolákovo Lalo, Olša D.

3.9. 9.30-11.30 Ružinov – Vrakuňa Martiška, Malárik

3.9. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – PŠC Pezinok Vasilenko, Sabela

3.9. 14.30-16.30 Domino – D. Lužná Štofik, Szakáll

4.9. 9.00-11.00 D. N. Ves – NMŠK 1922 Pati Nagy, Franek

4.9. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Šenkvice Hudy, Dujava

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 1. kolo

7.9. 17.00-15.30 (STR) Domino – FKP Dúbravka Brody, Hádek

7.9. 17.00-15.30 (STR) Ružinov – D. N. Ves Štofik, Triskal

7.9.17.00-15.30 (STR) Šenkvice – Sv. Jur Olša D., Lalo

7.9. 17.00-15.30 (STR) Vrakuňa – Rača Franek, Choreň

7.9. 17.00-15.30 (STR) D. Lužná – PŠC Pezinok Strapek, Marczel za ObFZ-m

7.9. 17.00-15.30 (STR) NMŠK 1922 – MŠK Senec Pati Nagy, Sabela

7.9. 17.00-15.30 (STR) Iskra Petržalka – Bernolákovo Gosiorovský, Abrman

I. Liga žiačok BFZ

4.9. 11.00 Sv. Jur – Slovan Tanglmayer

Prípravka PMA1 – 1. kolo

31.8. 17.00 Slovan – FKP Dúbravka  Šusták ml.

3.9. 10.00 D. Lužná – K. Ves  Volek

3.9. 13.00 Rača – FC Petržalka akadémia  Sopata

4.9. 9.00 Šamorín – NMŠK 1922  Slyško

4.9. 12.00 MŠK Senec – D. N. Ves  Šusták ml.

Prípravka PMA1 – 13. kolo

8.9. 18.00 Rača – FK Dúbravka  Křivan

8.9. 18.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Uram

8.9. 18.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 18.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec  Čisárik

8.9. 18.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 18.00 Domino – Slovan  Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 1. kolo

31.8. 18.00 Slovan „B“ – FKP Dúbravka  Šusták st.

3.9. 11.15 D. Lužná – K. Ves  Volek

3.9. 14.15 Rača – FC Petržalka akadémia  Sopata

4.9. 10.00 Šamorín – NMŠK 1922  Slyško

4.9. 10.30 MŠK Senec „B“ – D. N. Ves  Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 13. kolo

8.9. 17.00 Rača – FK Dúbravka  Křivan

8.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Uram

8.9. 17.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 17.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec „B“  Čisárik

8.9. 17.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 17.00 Domino – Slovan „B“  Šusták ml.

Prípravka PMC – 1. kolo

31.8. 18.00 Slovan „C“ – FKP Dúbravka  Šusták ml.

3.9. 11.15 D. Lužná – K. Ves  Volek

3.9. 15.30 Rača – FC Petržalka akadémia  Sopata

4.9. 11.00 Šamorín – NMŠK 1922  Slyško

4.9. 9.00 MŠK Senec „C“ – D. N. Ves  Šusták ml.

Prípravka PMC – 13. kolo

8.9. 16.00 Rača – FK Dúbravka  Křivan

8.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Uram

8.9. 16.00 K. Ves – Šamorín  Vanek

8.9. 16.00 NMŠK 1922 – MŠK Senec „C“  Čisárik

8.9. 16.00 D. N. Ves – Vrakuňa  Rataj

8.9. 16.00 Domino – Slovan „C“  Šusták ml.

Prípravka PMA2 – 1. kolo

3.9. 9.00 FA Bratislava – FC Malacky  Hucko

3.9. 9.00 FA Lafranconi – FK Dúbravka  Sopata

3.9. 9.00 Vajnory – Ivanka p/D  Šusták ml.

3.9. 9.00 Iskra Petržalka – N. Dedinka  Volek

4.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Ťažký

Prípravka PMB2 – 1. kolo

3.9. 10.30 FA Bratislava – FC Malacky „B“  Hucko

3.9. 10.15 FA Lafranconi – FK Dúbravka  Sopata

3.9. 10.30 Vajnory „B“ – Ivanka p/D  Šusták ml.

3.9. 9.00 Iskra Petržalka – N. Dedinka  Volek

4.9. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – K. Ves „B“  Ťažký

Prípravka PMA3 – 1. kolo

3.9. 9.30 Lamač – Čunovo  Ťažký

3.9. 11.00 Rusovce – Scorpions  Šusták st.

4.9. 10.00 Jarovce – Domino „C“  Höger

4.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – FK Mariathal „C“  Sopata

Prípravka PRSC – 15. kolo

1.9. 9.00 Tomášov – Danubia H. Šúr  Rataj

1.9. 9.30  Most p/B – Ivanka p/D  Randa

1.9. 9.30 Miloslavov – SenecMarczell

1.9. 10.00 Bernolákovo – Malinovo(R)

1.9. 10.00 Ch.Grob – Kalinkovo(R)

1.9. 11.00  Miloslavov „B“ – Čataj  Marczell

1.9. 13.00 Šamorín Hamuliakovo – Kráľová p/S  Šusták ml.

Prípravka PRSC – 2. kolo

3.9.  9.30  Kráľová p/S – Bernolákovo (R)

3.9.  9.30  Miloslavov – Kalinkovo (R)

3.9. 11.00  Miloslavov“B“ – Rovinka (R)

4.9.  9.00  Tomašov – Malinovo Randa

4.9. 9.30 Most p/B – Šamorín Hamuliakovo  Harajbič

4.9. 10.00 Čataj – Senec (R)

4.9. 14.30 Ch.Grob – Ivanka p/D (R)

Prípravka PRPK – 15. kolo

30.8. 17.00 Šenkvice – Grinava Húska

1.9. 10.00 Budmerice – CFK Pezinok  Olša M.

1.9. 10.00 Viničné – Sv.Jur Farkaš M.

 1.9. 10.00 Báhoň – Modra Polakovič A.

 1.9. 10.00 Vištuk – Limbach Húska

 1.9. 10.00 Častá – Vinosady Opálek

 1.9. 10.00 PŠC Pezinok – Jablonec Klúčik

Prípravka PRPK – 2. kolo

3.9. 9.00 Šenkvice – Vinosady Minárik

3.9. 10.30  Báhoň – CFK Pezinok (R)

3.9. 14.00 Jablonec – Grinava (R)

4.9. 9.00 Sv.Jur – Budmerice (R)

4.9. 9.00  PŠC Pezinok – S.Grob (R)

4.9. 10.00 Vištuk – Viničné (R)

4.9. 10.30 Častá – Limbach  (R)

Prípravka PRMA – 2. kolo

3.9. 10.00 Sološnica – V.Leváre  (R)

3.9. 14.00 Závod – Kostolište Škrinár

3.9. 14.30 Zohor – Rohožník Randa

3.9. 16.30 Studienka – Stupava Lomňančík

4.9. 12.00 Jakubov – Vysoká (R)

4.9. 14.00  Lozorno – Láb (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV