Obsadenie R a DS – PR BFZ 26.9.-6.10. 2016 č. 10

Súťaže riadené SFZ

Turnaj regionálnych výberov U 14 dievčat (HP D. Lužná)

26.9. 15.30 (PONDELOK) ZsFZ – BFZ Kočický, Gaži, Malárik

26.9. 17.00 (PONDELOK) SsFZ – VsFZ Malárik, Gaži, Kočický

27.9. 9.00 (UTOROK) VsFZ – BFZ Tanglmayer, Hádek, Strapek

27.9. 10.30 (UTOROK) ZsFZ – SsFZ Strapek, Hádek, Tanglmayer

27.9. 13.00 (UTOROK) BFZ – SsFZ Henček, Abrman, Kica

27.9. 14.30 (UTOROK) VsFZ – ZsFZ Kica, Abrman, Henček

Priateľské medzištátne stretnutia U16

4.10. 15.30 (UTOROK) Slovensko – Turecko Ruc, Gaži, Lauer (HP V. Biel)

6.10. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Turecko Straka, Roszbeck, Parilák (HP V. Biel)

St. dorast – LSD U19 – 6. kolo

1.10. 11.00 D. Streda – Žilina Somoláni A., Borsányi, Gaži; Richtárik

1.10. 11.00 Slovan – Michalovce Trenčanský, Martinkovič, Parilák; Medveď

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 2. kolo – dohrávka

27.9. 14.00-16.15 (UTOROK) Slovan – Ružomberok Tanglmayer. Hajnala, Hádek (HP Prievoz Rapid)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo

1.10. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia – Púchov Lauer, Polakovič Ľ., Brody (HP ZŠ Pankúchová)

1.10. 10.00-12.00 Slovan – Senica Straka, Laciňák, Samko

Slovenský pohár ženy – Osemfinále

28.9. 15.00 (STREDA) Vrakuňa – Slovan Pavlíková, Gaži, Kočický

28.9. 15.00 (STREDA) NMŠK 1922 – FC Nitra Matejová, Hajnala, Čižmár

I. Liga Ženy – 5. kolo

1.10. 12.30 Slovan – N. Zámky Martiška, Vasilenko, Kalmár

I. Liga Juniorky – 5. kolo

1.10. 14.30 Slovan – N. Zámky Kalmár, Vasilenko

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo – dohrávka

1.10. 13.00 D. Lužná – Vrakuňa Matejová, Triskal

II. Liga Ženy skupina „A“ – 6. kolo

1.10. 15.30 Sv. Jur – D. Streda Srna, Valko

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 9. kolo

1.10. 10.00-12.30 Inter – Žolík Malacky Kočický, Abrman, Krčová (HP ŠCP)

1.10. 10.00-12.30 Domino – Levice Piatka, Strapek, Gosiorovský

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 10. kolo

1.10. 15.30 Inter – Rohožník Pavlíková, Dujava, Malárik; Darlea (HP FC Petržalka)

1.10. 15.30 D. N. Ves – Lozorno Ruc, Olša D., Maretta; Hájek

1.10. 15.30 Báhoň – Bernolákovo Bohun, Tománek, Hudy; Pinček

2.10. 10.30 Rača – PŠC Pezinok Martiška, Malárik, Ralbovský; Ondrušek

2.10. 15.30 Rovinka – Most p/B Tanglmayer, Gaži, Lauer; Jablonický

2.10. 15.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D Parilák, Hajnala, Laciňák; Somoláni

2.10. 15.30 Tomášov – Vajnory Polakovič Ľ., Vašš, Martinkovič; Príkopa

2.10. 15.30 FC Malacky – D. Lužná Piatka, Martiš, Straka; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

1.10. 10.30 Lamač – Domino Hádek, Choreň, Kocurek; Banič

1.10. 15.30 Závod – V. Leváre Lalo, Henček, Kica; Lazar

2.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Limbach Fischer, Kardelis, Sabela; Ľupták

2.10. 15.30 Jablonové – Vrakuňa Štofik, Kachnič, Kalmár; Keller

2.10. 15.30 Čunovo – Jakubov Srna, Franek, Triskal; Brody

2.10. 15.30 S. Grob – Kalinkovo Čižmár, Samko, Pati Nagy; Farkaš

2.10. 15.30 Borinka – Viničné Valko, Hrazdira, Vasilenko; Slezák

2.10. 15.30 Rusovce – Šenkvice Brody, Matejová, Szakáll; Šuniar

St. Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo

1.10. 9.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Tanglmayer, Franek, Sabela

1.10. 13.30 Iskra Petržalka – Rohožník Bogdáň, Kravárik, Križko za ObFZ-m

1.10. 15.30 Jablonové – PŠC Pezinok Choreň, Kocurek, Hádek

1.10. 15.30 Dubová – Inter „B“ Sabela, Franek, Tanglmayer

2.10. 9.30 Ružinov – Kráľová p/S Ruc, Gosiorovský, Abrman

2.10. 10.30 D. Lužná – Rača Strapek, Krčová, Hádek

2.10. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – MŠK Senec Hádek, Krčová, Strapek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo

2.10. 10.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Henček, Franek

2.10. 10.30 Iskra Petržalka – P. Úľany Bohun, Vasilenko

2.10. 10.30 Sv. Jur – Lamač Choreň, Olša D.

2.10. 11.30 Ružinov – Zohor Abrman, Gosiorovský

2.10. 13.00 Tomášov – MŠK Senec Vašš, Martinkovič

2.10. 13.00 Rača – D. N. Ves Malárik, Ralbovský

3.10. 16.30 (PONDELOK) Šamorín Hamuliakovo – Domino „B“ Strapek, Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 10. kolo

1.10. 9.00-11.00 Šenkvice – NMŠK 1922 Olša D., Valko

1.10. 9.30-11.30 Ružinov – Bernolákovo Srna, Kardelis

1.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur Štofik, Paty Nagy

2.10. 9.00-11.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Kalmár, Kica

2.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Iskra Petržalka Dujava, Hudy

2.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – D. Lužná Pati Nagy, Maretta

2.10. 10.00-12.00 Domino – MŠK Senec Kočický, Kocurek

I. Liga žiačok BFZ – 1. kolo

28.9. 17.00 (STREDA) D. Lužná – NMŠK 1922 Strapek

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

5.10. 16.30 (STREDA) Sv. Jur – D. Lužná (R)

I. Liga žiačok BFZ – 5. kolo

2.10. 12.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia Randa

2.10. 14.00 D. Lužná – Slovan (R)

Prípravka PMA1 – 1. kolo – dohrávky

27.9. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves Čisárik

5.10. 16.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMA1 –12. kolo – dohrávka

27.9. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Domino (R)

Prípravka PMA1 –4. kolo – dohrávka

5.10. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Rača Vanek

6.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Slovan – MŠK Senec Höger

Prípravka PMA1 – 5. kolo

29.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka akadémia – D. N. Ves Uram

1.10. 10.00 D. Lužná – Domino Hucko

1.10. 10.15 Vrakuňa – FKP Dúbravka Čisárik

2.10. 9.00 MŠK Senec – Inter Hrješik

2.10. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Slovan Marczell

2.10. 9.00 K. Ves – NMŠK 1922 Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 1. kolo – dohrávky

27.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves Čisárik

5.10. 17.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMB1 – 4.kolo – dohrávka

6.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – MŠK Senec „B“ Höger

Prípravka PMB1 – 5.kolo

1.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves (R)

1.10. 11.15 D. Lužná – Domino Hucko

1.10. 11.30 Vrakuňa – FKP Dúbravka Čisárik

2.10. 10.30 MŠK Senec „B“ – Inter Hrješik

2.10. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Slovan „B“ Marczell

2.10. 10.15 K. Ves – NMŠK 1922 Šusták ml.

Prípravka PMC – 1. kolo – dohrávky

27.9. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – K. Ves Šusták st.

5.10. 18.00 (STREDA) Inter – Domino Šusták ml.

Prípravka PMC – 4.kolo – dohrávka

6.10. 18.00 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – MŠK Senec „C“ Höger

Prípravka PMC – 5. kolo

1.10. 11.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves (R)

1.10. 11.15 D. Lužná – Domino Hucko

1.10. 9.00 Vrakuňa – FKP Dúbravka Čisárik

2.10. 12.00 MŠK Senec „C“ – Inter Hrješik

2.10. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Slovan „C“ Marczell

2.10. 11.30 K. Ves – NMŠK 1922 Šusták ml.

Prípravka PMA2 – 5. kolo

1.10. 9.00 Vajnory – FA Bratislava Volek

1.10. 9.00 Iskra Petržalka – FA Lafranconi Kravárik

1.10. 9.30 Ivanka p/D – K. Ves „B“ Marczell

2.10. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FK Dúbravka Ťažký

2.10. 15.30 Domino „B“ – FC Malacky (R)

Prípravka PMB2 – 5. kolo

1.10. 10.30 Vajnory „B“ – FA Bratislava Volek

1.10. 9.00 Iskra Petržalka – FA Lafranconi Lehuta

1.10. 11.00 Ivanka p/D – K. Ves „B“ Marczell

2.10. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FK Dúbravka Ťažký

2.10. 15.30 Domino „B“ – FC Malacky „B“ (R)

Prípravka PMA3 – 5. kolo

1.10. 10.30 FK Mariathal „C“ – Domino „C“ Ťažký

1.10. 11.00 Rusovce – Jarovce (R)

1.10. 12.00 Scorpions – Lamač Orlíková

2.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Čunovo Kormaník

Prípravka PRSC – 6. kolo

1.10. 9.30 Kráľová p/S – Tomášov (R)

2.10. 13.30 Ch. Grob – Most p/B (R)

1.10. 9.30 Miloslavov – Šamorín Hamuliakovo (R)

1.10. 11.00 Miloslavov „B“ – Malinovo (R)

2.10. 10.00 Čataj – Ivanka „B“ (R)

2.10. 13.30 Senec „B“ – Danubia H. Šúr (R)

1.10. 9.30 Rovinka – Kalinkovo (R)

Prípravka PRSC – 13. kolo – dohrávka

28.9. 17.00 Malinovo – Kráľová p/S (R)

Prípravka PRPK – 6. kolo

2.10. 9.00 Sv. Jur – Báhoň Randa

2.10. 10.30 Častá – Vištuk Opálek

2.10. 9.00 Šenkvice – Viničné (R)

2.10. 9.00 PŠC Pezinok – Cajla Tahotný

1.10. 13.00 Jablonec – Limbach (R)

2.10. 13.00 Grinava – Modra (R)

1.10. 10.00 S. Grob – Vinosady (R)

Prípravka PRMA – 6. kolo

2.10. 13.00 Lozorno – Zohor (R)

1.10. 14.00 Jakubov – Studienka (R)

2.10. 13.00 Závod – Vysoká R

1.10. 14.00 Sološnica – Rohožník (R)

1.10. 11.30 V. Leváre – Stupava Lukeš

1.10. 10.30 Kostolište – Borinka (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

St. žiaci SZM – 16. kolo

28.9. 16.00 (STREDA) Tomášov – Scorpions Hádek (R) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV