Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 1.-5.10. 2016 č. 10

Súťaže riadené SFZ

II. Liga Ženy skupina „A“ – 4. kolo

D. Lužná – Vrakuňa Matejová, Triskal (Odložený na neurčito)

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 10. kolo

2.10. 10.30 FC Petržalka akadémia – Limbach Fischer, Bláha (AR1) za Kardelisa, Kardelis (AR2) za Sabelu; Ľupták

St. Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo

1.10. 9.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves Tanglmayer, Franek, Bláha (AR2) za Sabelu

1.10. 15.30 Dubová – Inter „B“ Bláha (R) za Sabelu, Franek, Tanglmayer

St. Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – predohrávka

5.10. 16.00 (STREDA) D. N. Ves – Inter „B“ Bohun, Kočický, Laciňák

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 8. kolo

4.10. 15.00 (UTOROK) Ružinov – Zohor Abrman, Gosiorovský (Zmena dňa a UHČ)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 10. kolo

1.10. 9.30-11.30 Ružinov – Bernolákovo Srna, Štofik za Kardelisa

1.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur Kardelis za Štofika, Paty Nagy

2.10. 10.00-12.00 Domino – MŠK Senec Štofik za Kočického, Kocurek

I. Liga žiačok BFZ – 3. kolo

5.10. 16.30 (STREDA) Sv. Jur – D. Lužná (R)

Prípravka PMB1 – 5.kolo

1.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves Vány

Prípravka PMC – 5. kolo

1.10. 11.00 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves Vány

Prípravka PRMA – 6.kolo

1.10. 10.30 Kostolište – Borinka Rybecký

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 8. kolo

1.10. 15.30 FA Bratislava – Danubia H. Šúr Knopp, Hrješik, Vanek; Marczell (D) za BFZ

2.10. 15.30 Jarovce – K. Ves Koštrna, Uram (AR1) za Knoppa, Kormaník; Ľupták (D) za BFZ

2.10. 15.30 NMŠK 1922 – Malinovo Kočický (R) za BFZ, Kramár, Vány (AR2) za Dubravca; Truchlý (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Seniori V. liga S5V – 8. kolo

1.10. 15.30 Jablonec – Grinava Habo, Paracková, Olša M.; Farkaš (D) za BFZ

2.10. 15.30 Vištuk – Zohor Henček, Abrman, Gosiorovský; Banič za BFZ

2.10. 15.30 CFK Pezinok – P.Štvrtok-Vysoká Olša M., Farkaš M., Opálek; Pinček (D) za BFZ

2.10. 15.30 Kostolište – P. Mikuláš Rybecký, Škrinár, Polák; Hájek (D) za BFZ


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV